Wrażenia po maturze pisemnej :)

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 84
MATEUSZ, Ja mm takie same uczucia. Jestem ZDOŁOWANA. Mam te same uczucia
ok, dzięki. ;)
Nawet logicznie nie jestem w stanie pisać:(
jak rozszerzenie natalie? mi tak szczerze mowiac srednio poszło.. czekam na odpowiedzi..mam nadzieje ze beda kolo 15...
Strasznie:( Pierwszy arkusz super, ale drugi...
A możesz napisać odpowiedzi?
A jak macie w podstawie o tym, jak autor przestawił tekst? Ja mam, że w sposób obiektywny.. Niech ktoś napisze, bo zwariuję. ^^
wiesz,nie wiem, czy ja cokolwiek pamietam..
bylam tak zdenerwowana, ze mialam ochote rozplakac sie nad tym drugim zadaniem do czytania o monecie niz je rozwiazywac.. masakra jakaś!!!
w sluchaniu jakos malo prawdy mi wyszlo... naglowki byly latwe-jeden pozytyw matury..
też mam obiektywny :)
a ile było kandydatek na misski?
Boże jakie nagłówki? Te w słuchaniu? Ja jak wracałam do domu to całą drogę ryczałam:(
Też mam w większości fałsz w pierwszym
wzięłam 18, ale pewnie będzie 36.;/
a tam na kogo głosują, co dałaś? Ja się zastanawiałam nad finalistkami i półfinalistkami i ostatecznie wybrałam finalistki.. ;/
natalie wejdz na ten drugi temat co zalozyłam dla rozszerzenia, a to zostawmy podstawie, bo trudno jest tak gadac mniedzy ludzmi..
ja w pierwsyzm FFVVV
drugie takie sobie, mysle ze 4/5 bede mial, ale trzecie sluchanie to cale strzelalem ...
właśnie nurtuje mnie to pytanie, ja mam '37', ale w sumie po maturze w rozmowie z koleżanką doszłam do wniosku, że słyszałam tam też chyba coś z 'dix-huit' i sama nie wiem. Kurde no a byłam prawie pewna tego pytania...
Tak na finalistki, chyba dobrze :)
No ja właśnie usłyszałam dix-huit to zaznaczyłam.. W ogóle tak się stresowałam, że nie myślałam, Boże.. ;/
uff
A w czytaniu, o tym rodzeństwie pierwsze pytanie, to dałaś, że ta dziewczyna jest straszna od chłopca? Bo ja to właśnie wybrałam.. I ta religia to zabraniała im oglądać TV?
Ale 37 chyba też mówili. ^^
Ja zrobiłam na takiej zasadzie chyba, że słyszę coś z 8 a zaznaczam 37 :) Z tego stresu wszystko...;) U nas na sali pisało 4 osoby...Ten tekst o królikach mnie podłamał, bałam się że reszta też będzie taka przybita.
No mam nadzieję, że naprawdę usłyszałam 37 a nie mi się coś uwidziało :) Dziewczyna starsza od chłopca, i tak zabrania im TV
Odpowiedzi na onecie będą po 15? Bo nie widzę tam nawet tematu poświęconego naszemu dzisiejszemu francuskiemu...
U mnie pięć osób, łącznie ze mną. :p Ale te dziewczyny, co u mnie pisały, nie zrobiły zadań pisemnych.. ;/
http://matura.onet.pl/1557809,artykul.html - tak, po 15:00 będą odpowiedzi, jeny, boję się..
Dzięki za linka. Ja też się boję, z jednej strony wolałabym żyć w błogiej nieświadomości do 30 czerwca, ale z drugiej...ta ludzka ciekawość ;) A miałaś już ustny?
W piątek mam ustny - to będzie masakra. :/ Strasznie się stresuję, jak muszę coś mówić w innym języku obcym ludziom. :/
A Ty? ;>
ja podstawowy pisałem, na pewno było 37 tych misek.to ta dziewczyna co wygrała miała osiemnaście lat.
Który wyraz został wam w pierwszym ze słuchu: independant czy pas connu?
eh. ;/
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 84