żabojady

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 61
poprzednia |
ciao!ostatnio poznalam takiego francuza to znaczy tony zelu we wlosach wiecznie cos mial w ustach a wargi to mial takie jakby mu walec przejechal, nie wiem czy to jest jakis stereotyp ale jesli wiekszosc francuzow takich jest to gleboko wspolczuje kobietom we francji,
przepraszam, ze sie wtrace (tylko na moment). mam pytanie zpowinacone z Twoim nickiem. zna ktos moze odpowiednik slowka "silly" po francusku, ktore konczy sie na -ssime? sluszalem w filmie ale ucieklo mi.. plz o pomoc
ja mam takich sąsiadów, a są 100% polakami
100% polakiem jest też jeden niepełnosprytny łysy koleś w glanach i czarnym fleku mieszkający niedaleko.
mam jeszcze w sąsiedztwie polską rodzinę - 2 braci siedzi "w holandii", 1 ukrywa się przed policją a najmłodszy jest ćpunem z papierami na niedorozwój umysłowy

takich ludzi dopiero współczuć!
Francuzi to nie są ludzie z innej planety. Żyją w takim samym kręgu kulturowym co Polacy. Po co te uogólnienia że Francuzi sa tacy a Polacy sa tacy.. Każdy człowiek jest inny, a naród to zbiorowość jednostek.

A druga sprawa, po co ta wyższośc? No i co z tego jak wyglądał, może był bardzo dobrym człowiekiem.

Po raz nie wiem juz który na tym forum proszę o trochę tolerancji.
nie wypada być nietolerancyjnym mając "na swoim podwórku" to, co się ma
a jak chce się u nas zobaczyć kolesi z toną żelu na głowie (w sumie to jego głowa, więc czym się przejmować) to wystarczy na dyskotekę pójść - takie okazy jeszcze istnieją!
popieram w 100% procentach ze francuzi to zadufane w sobie bufony ktore maja kompleks wyzszosci i to nie jest zaden stereotyp kazdy w europie to wie ale czy ludzie ktorzy na okraglo wpierdzielaja zaby i slimaki moga byc normalni???
tak tak!!!zabojadom i slimakozercom mowimy zdecydowanie nie!!!
ludzie na okrągło wpierdzielający żaby i ślimaki mogą być tak samo normalni jak ludzie na okrągło chlejący wódkę i kradnący wszystko co dadzą radę unieść
to ze ty caly czas chlasz wodke i wszystko kradniesz to nie oznacza ze wszyscy inni tak robia
Francuzi nie jedza zab:) :) A co to w ogole za temat na forum?? Tutaj jest forum milosnikow jezyka i kultury francuskiej no i polskiej oczywiscie. Co z tego ze mial zel? buahahahaha-polska tolerancyjnosc rzadzi:)
A co do stereotypow... hmmmm, jakby kazdy myslal tak jak ty, to naprawde moze zaczne wierzyc w europejska opinie o Polakach??? Tak, chyba tak-co wy na to?? Wszyscy Polacy to pijacy i do tego zlodzieje... ALE ZA TO MOZE NIE MAJA ZELU:) Boshe...... co za narod, jest mi po prostu wstyd za niektorych forumowiczow. Petit ange ma racje, moze ten chlopak mial dobre serduszko-ale po co sie nad tym zastanawiac? Lepiej wejsc na forum i popsuc ludziom nerwy, nie??
a jak wyglądją wargi "jakby mu walec przejechał" ?
Takie spłaszczone? Tak?
masz! wydało się (hep!) !
ta prostacka uwaga wiadczy o tym, że trafiem w czyjś czuły punkt :)
lol:)
et mdr aussi:)
to à propos francuskiego kompleksu wyższości i polskiego kompleksu niższości.
bo jak się ma jakieś braki (tu można sobie dopowiedzieć w czym) to wygląd obcokrajowców (1 szt.) staje się powodem aby wypowiadać się o całym narodzie
dobra koniec tej idiotycznej dyskusji uscisnijcie sobie rece nie wiem moze zapalcie fajke pokoju bo tak nie moze byc
Zgadzam sie z Toba :)
ja uwielbiam Francje. Uwazam, ze ludzie tam mieszkajacy sa pogodniejsi i bardziej pozytywnie nastawieni do innych ... zaskakuje mnie ich wychowanie ktorego czasem brakuje tu w Polsce (niestety) ... a co do stereotypow - dlaczego kierujecie sie nimi skoro jest wiadome ze nie odzwieciedlaja calego spoleczenstwa ....

PS. a propos zab - sa przepyszne , sprobujcie :) palce lizac (ze slimakami podobnie - ale te polecam w sosie chrzanowym)
myślę, że w każdym narodzie znajdą się ludzie noszący w butach słomę zamiast skarpetek
@ Crepique
Problematyka tego wątku jest jakby pokrewna z tematem tego forum. Niestety.
Wiem, że porywam się z motyka na słońce. Tych ludzie nie da się zmienic. Oni zawsze będa pieprzonymi megalomanami i ksenofobami. Zupełnie jak sarmaci... Historia lubi sie powtarzać, ale ja nie mam ochoty juz na to patrzec.

Znowu wywiązała sie "ta" dyskusja, ale mam nadzieję, że dzieki niej chociaż jedna osoba wyrwie się z tej gombrowiczowskiej formy (Trans-atlantyk sie kłania). Żeby byc Polakiem wcale nie trzeba być obłudnym megalomanem i ksenofobem. Udowadniają to ci wszyscy, którzy kierują sie empatią i tolerancją. Tacy ludzie wciąż w tym kraju istnieja.
oj, idiotycznej?
po prostu komuś zabrakło racjonalnych argumentów, c'est tout :)
Obawiam się, że to nic nie da. Ta dyskusja ciągle się pojawia. Zawsze jest burzliwa. I świadczy tylko o tym, że gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie. :)
tym bardziej kiedy francuzi mają tyle żelu na włosach i spłaszczone wargi. błeee....
@ petit ange
kurcze... nie myslslas moze o karierze polityka albo cos w tym stylu?? ujelas mnie tymi slowami o sarmatyzmie:)
dobrze panie i panowie konferencje na temat sterotyp zabojada we wspolczesnej francji uwazam za zamkinieta jesli ktos chcialby dowiedziec sie na ten temat wiecej odsylam do siedziby IPN w paryzu
a autorka tamatu gdzies wsiakla w ogole...
nie, nie mam siły przebicia:) choć w wróżbch andrzejkowych zawsze wychodziło mi, że będę prezydentem.
zresztą trudno teraz zdefiniowac kto to jest polityk i co on właściwei robi. To czym ewentualnie mogłabym sie zajmować to chyba raczej etyka niz polityka.:)
eee a tak fajnie się dyskutowało:)
nie prowokuj:)z tego co widze to zostali tutaj tylko milosnicy francji, wiec moze o czyms innym pogadamy?no bo przeciez sie nie bedziemy klocic:)
e to moze przetlumaczymy teraz ten caly watek na francuski co?
JAK KONIEC TO KONIEC!!!
Kto tu cos napisze jeszcze to będzie musiał sie przebrać za "żabojada", łącznie z przejazdem walca po wargach!!!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 61
poprzednia |

« 

Matura