Etap centralny

Temat przeniesiony do archwium.
121-144 z 144
| następna
@diablotine
Tobie i innym też życzę powodzenia ;-) Będzie dobrze, musi być! I do zobaczenia w piątek na Visions.
P.S.1 W piatek nie chce słyszeć innej odpowiedzi, niż że było spoko i zostaniesz laureatem .. ;-)
P.S.2 Jak my się rozpoznamy?
pomysł z tiktakami podobno nie wypalił no to co my zrobimy:P Mnie poznacie po nazwisku jesli takowe będa podawać:P Tylko ruszcie mózgami:P Zreszta wydaje mi się żę nie wiele tych osób tam w gruncie rzeczy zostanie:)
Diablotine, skoro jedziesz do Wawy w środę wieczorem, to zdążysz się dowiedzieć, jak ja to przeżyłem. Napiszę Ci na forum jak tylko wrócę.
Mogę Wam przesłać moją fotkę jeśli sobie życzycie. Tylko musiałbym dostać email albo cuś innego ;-)
grrrr, środa 9.30
narasta we mnie przeświadczenie, że taka olimpiada to najprostszy sposób na znienawidzenie Francuzów, ich języka, historii, literatury i przede wszystkim - wiedzy o Francji współczesnej ;]
zdradzcie mi gdzie jest to visions d'europe - też w instytucie dziennikarstwa na nowym..?
Mam tak do was dwa pytanka (co jedno to głupsze ;P )
1. Jakie mieliście tematy wolne na okręgowym? (słyszałam już o głównych problemach ochrony środowiska, wadach i zaletach komórek i "praca to zdrowie")
2. Jak sądzicie, jak należy się ubrać- na galowo, czy wystarczy czarno-biała góra do jeansów?
Jak zwykle mam najgłupsze problemy ;>
ja wkladam granatowe jeansy ciemny zakiet i biala bluzke a i tak bede sie czuc jak idiot :P
hehe a ja jade z rodzicami mam nadzieje na jakies zakupki ;) a potam umowilam sie z kolega ktorego nie wiedzialam 2 lata
juz zaczynam sie stresowac...zazdroszcze tym co maja w srode
a jeszcze temat mialam czy mlodzi czytajka ksiazki czyli 1. z informatora hehe a w ogole na nie nie zerknelam przed :P myslalam ze to tylko przyklady a duzo osob mialo takie co w inf...
@andrew
no fakt, nie wiem czemu pomylilo sie mi ze masz na 15:) to jak wrocisz do domu - pierwsze co robisz to zakladasz nowy watek "wrazenia po centralnym" albo cos takiego:D
Nie ma problemu, dla Ciebie wszytsko ;-) Zrobię to jeśli będę w stanie bo możliwe że mnie tam zmiażdżą .... :-P
nie martw sie, nas zmiażdżą w czwartek:)
ok, czyli jak nic nie napiszesz to znaczy ze lepiej sie tam nie wybierac!:P
Dokładnie tak hehe ;-)
Ja nie zdążę być ostrzeżona (chyba, że na miejscu ;P ).
No tak Jaina bo Ty wchodzisz zaraz po mnie więc jeszcze zdążę Cię powstrzymać :P
jak tam Środowcy samapoczucie? :)
Zycze powodzenia wszystkim którzy sa "umówieni" z komisja na środę:)
A samopczucie jak najbardziej w porządku ;-) Dzisiaj sie nawet nie dużo uczyłem, żeby sie nie stresować ;]
Samopoczucie niezbyt, ale cóż... komisja nie gryzie (bo połyka w całości ;P ). w gruncie rzeczy cieszę się, ze będę to szybciej miała za sobą...
No właśnie komisja nie gryzie.... Oni nie są tam po to żeby nas gnębić... Oby tylko "finalistę" obronić ;-]
czy macie jakies testy przykladowe z obojetnie ktorego etapu???
eee, gryźć może nie gryzie, ale warczy ;] na etapie okręgowym w warszawie dwie laski wyszły płacząc. było zgryźliwie, złośliwie, ironicznie i niemiło [podobno, moja komisja akurat w porządku]. ale pff, grunt to się nie dać zgnębić :)
trzymać kciuki jutro rano, bo ja na pierwszy ogień chyba.
No to zaraz wybywam na pociąg do Warszawy... Trzymajcie kciuki ;P (My za was też będziemy ;> )
życze wszystkim olimpijczykom udanej kontroli antydopingowej;);)
Temat przeniesiony do archwium.
121-144 z 144
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe