matura 2006

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 123
mam jeszcze jedno pytanie a z tymi twoimi wynikami z matury to serio liczysz na 96 i 98%? mózg z ciebie Chapeau bas:)
nie znaczy to że ja jestem debilem... z podstawy ok 100 będzie ale z roz to sama ne wiem już... zrobiłam sporo błędów w ark 3 ja nieszczęsna...
nie, na dzien dzisiejszy w najlepszym wypadku jest 98 i 95 :). mozg raczej nie, ale lubie francuski :)
oczywiscie ze nie debil, uwazam mimo wszystko ze matura nie jest za grosz miarodajna, to tylko egzam na studia.
a gdzie składasz dokumenty...
[gg] :)
ok mapisze:) tylko nie teraz bo coś mi się stało z netm i musiałam wszystko od nowa zainstalować więc chwilowo nie mam gg
ok, napisz :) (smiem twierdzic ze wystraszylas sie, bo tak moj przyjazd staje sie coraz bardziej realny :P)
gosix mam pytanie składasz moze papiery do torunia?
tak składam i się boję że się nie dostanę... to straszne.. :) ale chyba dam radę?
a mam pytanie brałaś udział w pierwszym etapie olimpiady?... bo wydaje mi się że się znamy ale nie jestem pewna...
nie nie brałam, może w takim razie spotkamy się na UMK w Toruniu?:)
nie ja do torunia akurat się nie wybieram, ale koleżanka z mojej klasy,zapewne twoja imienniczka, właśnie zamierza isć tam na romę wiec pewnie sie spotkacie i będziemy miec wspólną znajomą;-)
wyniki z matury pojawia sie wczesniej na stronie oke?
Podobno mniej więcej w tym samym czasie,co wyniki w szkole:)
słyszałam od znajomej że podobno już są wyniki!!!!! można je sprawdzić na jakiejś stronie ( pod war. że znasię jej adres) a ja go nie znam:( wyniki mogą sprawdzić Ci, którym szkoła podała jakiś kod (może kod szkoły) nic więcej nie wiem.... wiem tylko, że moja szkoła nic nikomu nie podawała... co u nas jest sytuacją w zupełności normalną:)
nic jeszcze nie ma (du moins chez moi). strona jest na oke -> obieg -> logowanie ucznia. wpisuje sie psl i kod podany od szkoly :P
pod warunkeim że sieten klod dostało:-(....
to już jutro!!! już jutro rozstrzygnie się jak mi poszło... chyba wolała bym nie wiedzieć:) albo już wiedzieć a nie czekać bezczynnie.. zginę do jutra i to wszystko.. jak w wiadomościach usłyszycie o przypadku pogryzieńia świadectwa maturalnego to to będę ja :)))
zaliczyli mi le jour precedent !! :)
pff i mamy wyniki qrwa mac
masz już? u nas są o 14 dopiero i teraz siedzę w domciu i czekam z niecierpliwiona... choelrnei sie boję...
moim zdaniem liczyli naprwde wyrozumiale, i spodziewaj sie tylu pkt ile obliczylas sobie z odpowiedziami :)
dobrze jest:-D a jak tam u was?
tez dobrze. i co skladasz na lingwistyke?
ludzie piszcie ile mieliscie z franca i czy idzicie na rome
97 i 96. nie ide na rome w pierwszej kolejnosci
96,94 i tez nie ide na rome w I kolejności. Najpierw próbuje z LS na UW
a jak angol Ci poszedl?
znaczy 2. jezyk
salut! mam putanie czy ktoś z was wybiera się na lingwistyke na UW lub UMCS?
widze, ze przewazaja wyniki ponad 90...
czy myślicie, ze mam szanse z moimi wynikami:
fr 96 i 82
ang 89 i 70
bo wlasnie zwatpilam...
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 123

 »

Życie, praca, nauka