AP romanistyka

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 119
poprzednia |
Wszyscy piszą o UJ i UAM czemu nikt nie pisze o AP ? Czy tam się nikt nie wybiera?:P
Ja się wybieram :)
no to może się tam spotkamy :P ale w tym roku się bedziesz starać ? :D
tak w tym roku na specjalizacje nienauczycielską.
A jaki francuski zdawałaś? podstawowy czy rozszerzony ?
Jeszcze nie zdawałam ale zdaje rozszerzony pisemny i ustny :)
czy ktoś już składał papiery na AP? I w ogole co tam trzeba złożyć:P lol
ja tez bede ubiegała sie o miejsce na AP na romanistyke ale na nienauczycielska:)w tym tygodniu trzeba tam pojechac i zawiesc potrzebne papiery - wszystko pisze na stronie AP. jak myslicie ile trzeba miec procent z rozszerzenia zeby sie dostac??
wybieram sie

zdawałam w tym roku mature dwujęzyczną i mam nadzieje, że sie uda :) i też wybieram sie na specjalizacje nienauczycielską, zreszta one dwie sa chyba brane razem pod uwage... ? bo i tak jest łącznie 40 miejsc
Cześć. Złożyłam na nienauczycielską, ale mam nadzieję jednak że uda mi się dostać gdzie indziej i jak coś to zwolnię miejsce ;p.

Czy mógłby ktoś podać jakoś w przybliżeniu wymagane procenty z rozszerzonego (czy jest to bliżej 60,70 czy 90).
I jeszcze coś - czego spodziewać się na egzaminie wstępnym?:D
też tam juz złożyłam.I pan w pok. nr 28 dał mi taką karteczke i tam wszystko było napisane ze egzamin ten nie sprawdza wiedzy praktycznej ale raczej intuicję językową.Takie testy z wymyślonego języka można sobie zrobić w internecie z resztą była o tym już mowa na tym forum :)
oo no to widze duzo osob zmierza tak jak ja na nienauczycielska..;)chociaz zastanawiam sie ostatnio czy nie lepszy byłby KUL..tam sa fajne specjalizacje..
Jak nastroje przed egzaminem ?:P
a bo ja wiem... jak sobie pomyślę że jutro o 15 musze jechac do Krakowa i nocować to mi się wszystkiego odechciewa:/ Obowiązują stroje wizytowe? :D:D:D
No Kraków takie piękny więc czemu ci sie odniechciewa:P No myśle że się trzeba ładnie ubrać - wkońcu to examin. i to ma byc tylko jeden egzamin? czy rozmowa czy co to ma być?
examin ma trwać chyba 2h. Ja też sie ubiore jakoś elegancko raczej.

A można gdzieś znaleźc takie przykładowe examiny ?
Mdr ten test był boski dzisiaj . Jak wam poszło ?:D
szczerze powiedziawszy był tragiczny :)

chyba z godzine gapiłam sie na zadanie z tym słówkami po suahili, coś tam wymysliłam ale nic sensownego.
On to jakoś liczy sie ten test znacząco przy rekrutacji ?
dla mnie to był jeden wielki cyrk, jakoś nie wydaje mi się żeby ten test sprawdzał moje predeyspozycje językowe: /Kiedy wyniki???
dla mnie ta sprawa z suahili to jedna wielka loteria:)! sprawdziłem w słowniku co mi się udało strzelić i niestety, zero dobrego trafienia:) Same pudla:). Totalna apokalipsa:)
to fakt, zadanie z suahili było niezbyt fajne

ale za to po węgiersku było nawet do przejścia :D
poczekamy zobaczymy, ale faktycznie pomysł robienia tego typu testów jest troche chory,
btw w kryteriach na przyszły roku juz testu nie ma więc jak coś to zawsze za rok mozna spróbować :D
jeśli to ten rodzaj zadania o którym myślę, to sprawdza zdolności językowe pod kątem odszukiwania prawidłowości i syntezy. Kiedyś taki rozwiązywałem (ale nie na egzaminie) i muszę przyznać, że potrafi ładnie zlasować mózg...
Ja starając się o to miejsce na filologii romańskiej chciałabym pokazać moje zdolności dotyczące tego właśnie przedmiotu , ale coooż:P ale już zaplanowałam iż przez caly ten rok naucze sie wszystkich jezykow swiata i za rok przystąpie jeszcze raz i mnie wezmą juz na pewno :D:D hahaha
którego przedmiotu ? :P
Ludziska! Ludziska! Czy wyniki będą stanowiły osobna listę czy może są sumowane razem z maturami i dowiemy sie dopiero kiedy dostaniemy się lub (nie dostaniemy) na studia ?????????????????
tak, te wyniki będą się sumowały
A ja chyba zostałam zdyskwalifikowana bo nie poszłam na egzamin :D
Macie o jedną mniej konkurentkę :P
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia ;)
cześć mam takie pytanie

Ile % z polskiego i francuskiego wystarczy zeby sie spokojnie dostać na AP ?
100 % i mozesz spac spokojnie :) i to nie zart, tak bylo 2 lata temu na AP, przyjeli 50 osob z 100% z matury ;/ i sie wtedy nie dostalam...paranoja ;/
no to mnie pocieszyłaś :)

ciekawe jak można mieć 100% z matury... no chyba, ze olimpiada


a tak na serio to ile wystarczy 60%, 70%, 80% ? ? chodzi mi o język obcy oczywiście
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 119
poprzednia |

« 

Brak wkładu własnego