AP romanistyka

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 119
chętnie im pomogę liczyć :P
ja również, ale tak zeby wyszło korzystnie dla mnie :)
oczywiście :) Jestem bezinteresowna,ale nie w tym przypadku ;) Dlatego też zapewne o liczeniu punktów mogę zapomnieć ;)
wydaje mi sie ze wyniki 2 etapu beda wczesniej, tymsamym zaoszczedza sobie pracy 11, bo wtedy musza podac wyniki na WSZYSKICH filologiach, wg mnie wczesneij nie moga podac oficjalnych wynikow wiec podzielili je na czastkowe:P inne uczelnie napisaly lista osob przyjetych DO i nie maja takeigo problemu:P ale ja to sie mowi on verra:)
Ja mam teraz jeszcze taki pytanie: skoro lacznie jest 40 miejsc, czyli po 20 na specjalizacje to znaczy ze grupy sa po 10 osob? Bo skoro przyjmowali tez z matury z angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego lub włoskiego, to oznacza ze polowa idzie od zera....?? bo inaczej mi nie pasuje:P
W obecnym roku o ile się nie mylę całość - te 40 osób była jakos podzielona na 3 grupy, 2 zaawansowane i 1 bodajże od podstaw

a co do tego że jest po 20 osób na każda specjalizacje - to nie wydaje mi się żeby tak to podzielili z tego wzgl że na naucz było ok 40 osób zarejestr a na nienaucz 106 i może to jakoś proporcjonalnie podzielą- ja bym tak pzynajmniej tak zrobiła :) a jak nie to niech wrzuca do 1 worka wszystkich :)

choć z 2 strony to jest w końcu a.pedagogiczna więc pewnie wola kształcic w tym kierunku

z resztą poczekamy zobaczymy :)
hej
dowiedziałam sie wszytskiego. Za ten test predyspozycji jest aż, uwaga..... 100 pkt.....
jee mam szanse :) przy założeniu że zadanie z swahili było za 1pkt :D
a tak wogóle skoro na nienauczycielska zarejestrrowało sie 106 osób- a 91 przeszło 1 etap- to na 2 etapie też trochę ludzi odpadnie bo nie przyszli przecież wogóle na ten test, wiec automatycznie nasze szanse rosna :D
100 pkt... nieźle. Rzeczywiście dość sporo ludzi się nie zjawiło na teście...więc szanse rosną,ale miejsc i tak jest nadal tylko 40 ;)
a ja nie rozumiem , jesli to są procenty z matur to czemu najlepsza osoba tam ma 138
BO NAJLEPSZA OSOBA MA 92% Z ROZSZERZENIA 92 * 1.5 = 138
bo pisała rozszerzenie i miała 92 % ;)
ahh matura rozszerzona ...:P
pozazdrościć:d
kurcze ma 92% i idzie na AP...
niech da szanse innym, i tak sie dostanie na UJ :P
Nie no trzeba troche zrozumienia wykazać,a co gdyby zabrakło mu na UJ- to zostałby na lodzie :)
a poza tym może ten ktoś woli AP? kurcze dali by już te wyniki bo nie chce mi się czekać :)
A na co chcecie iść w pierwszej kolejności
ja własnie na AP :)

ahh gdybym wczesniej wiedziała, że to takie stresujące.... :)
Ja też właśnie na AP, choć złożyłam również dokumenty do Cieszyna na Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych. Miałam szczęście że po 20 minutach spóźnienia wpuszczono mnie na egzamin jestem prawie że na końcu listy rankingowej w I etapie.... ale wiecie co nadal mam nadzieje :D:D:D
Wiem, że to nic konstruktywnego, ale - nie mogę znieść tego czekania;( No bo jakie są szanse przeskoczenia ze środka trzeciej dziesiątki do pierwszej dwudziestki dzięki wynikom testu, który się zawaliło? ;( Pluję sobie w brodę, że nie spróbowałam też na nauczycielską - jeśli mają dzielić nieproporcjonalnie po 20 osób... Uch!!!
mam naprawde podobne odczucia. ja sie własnie zarejestrowałam na nauczycielską bo mi na niej tylko zależało, ale jak pomysle, że ten durny test predyspozycji mi źle poszedł to nawet nie mam szans mimo,iż na nauczycielską na 20 miejsc są 43osoby...
Boje sie :(

madame, a może akurat dobrze Ci poszedł ten suahili i węgierski :)
ja nawet nie wiem czy to po polsku dorbze zrobiłam :/ moim zdaniem ten test to jedna wielka głupota, zrobili by takie cośale po francusku przynajmniej...
Kiedy oni wkońcu opublikują ten drugi etap ? ? ? ? ktoś wie może ? ?
obstawiam że jutro, razem z końcowymi wynikami
dziś już jest na to za późno- jest po 14 więc pewnie wszyscy poszli sobie do domu a my sie tu stresujemy :(
Wstyd potworny, nie zakumałam nawet, o co im chodziło w pierwszym zadaniu po polsku:)) Dopiero wydedukowałyśmy z innymi dziewczynami po wyjściu... To chore, węgierski nawet - gdyby więcej takich na logikę było, mogłoby to być wiarygodne, ale ten suahili? Nie wiem, kto to układał :/
test był jaki był ... teraz już nic na to nie poradzimy. Oczywiście możemy marudzić i narzekać, ale to niczego nie zmieni oprócz naszego samopoczucia,które już teraz nie jest najlepsze. Więc dziewczyny spokojnie:) Jutro wszystko będzie jasne...
Ale faktycznie to oczekiwanie może wykończyć.
AP SĄ JUŻ WYNIKI ZA TEN TEST !!!!!!!!
załamka:/
Koszmar ;/
i co oni to sumują te punkty.... u mnie to nie ma zbyt wiele do dodania ;( zęgnaj Akademioooooo
jeszcze jedno, wiem zę gdyby nie ten test pewnie miałabym jakies szanse a teraz to już zadnych :/
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 119

« 

Brak wkładu własnego