AP romanistyka

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 119
mysle ze ponad 90% i naprawde nie chce Cie straszyc... ja mialam 84 i wydawalo mi sie w miare niezle zdalam a mialam miejsce w 3 setce :P
tyle ze w tym roku jest 106 chetnych:P reszta tak jak moi znajmoi przegapili terminy:O wiec tak czy inaczej nie bedziesz w 3 sece tlyko w setce:P
a jesli ide na ta nauczycielska to jest szansa jak sie ma 80% z rozszerzonej
na nauczycielskiej zapisalo sie ok 60 osob miejsc jest 40?? wiec wszystko jasne:P
nie miejsc jest 20 na każda ze specjalizacji :/
a ile miała ostatnia osoba w zeszlym roku, która sie dostała
w tych naszych prywatnych kontach pojawiły sie wyniki z tego testu, nie mam pojecia jak liczyli pkt

qurcze chyba znowu bede musiała próbować za rok :(

no ale poczekajmy do pt wtedy wszystko sie wyjasni
uff zaliczone
wydaje mi się,że te punkty to z matury ... a nie z tego testu predyspozycji językowych. Bynajmniej u mnie to by się zgadzało.
A tak w ogóle to 40 miejsc podzielą na 20 dla nauczycielskiej i 20 dla nienauczycielskiej romanistyki ?
tak, rozdzielają je po 20 miejsc z tego co wiem

A czy na Waszych kontach tez jest napisane, że zaliczyliście i że mżecie isć do nastepnego etapu ? bo nie wiem co to znaczy. Tam są jakieś listy i czy to te listy nam pokazują które mamy miejsce w tej rekrutacji. Bo jestem poza tą szczęsliwą 20
tak ja też mam napisane,że zostałam zakwalifikowana do 2 etapu rekrutacji. Tzn. że złożyłam wszystkie wymagane dokumenty w terminie, i stawiłam się na test.
Ja niestety też jestem poza tą szczęśliwą 20,ale pocieszam się tym,że różnice punktowe nie są zbyt duże... no i jeszcze jakiś punkcik z tego testu wpadnie ;)
tchatch: faktycznie to sa z matury wyniki, jakos tak bardzo chciałam żeby to były wyniki z testu że nie przeczyatałam dokładnie co oni tam napisali :D
faktycznie to sa wyniki z matury/rozmowy kwalifikacyjnej

no cóz pośpieszyłam się za bardzo:D
march87 a Ty gdzieś jeszcze składałaś dokumenty czy w tym roku tylko na AP?
tchatch: tylko na AP składałam. Jak się uda to będzie to mój drugi kierunek, i po prostu wybrałam tą uczelnię która w moim mniemaniu da mi więcej :D zwł że mój francuski jest dosyć słaby a na UJ takich jak ja traktują trochę jak ludzi 2 gatunku :(, no i na UJ raczej bym sie nie dostała bo rozszerz polski poszedł mi słabo a jestem zbyt leniwa żeby go poprawiać :)
W takim razie powodzenia :) Póki co to moja pierwsza rekrutacja, jeśli się nie dostanę w tym roku, to spróbuję za rok. A na AP faktycznie atmosfera może być luźniejsza niż na UJ. Chociaż wiadomo dużo też zależy od ludzi :)
A na jaka zdawałyście specjalizacje
nauczycielska czy nienauczycielska ?
A kto wybral oprocz AP jeszcze jakas uczelnie??:P (jesli mozna wiedziec to jaka):P
ja na nauczycielską. A składałam jeszcze na Uniwersytet Śląski i Opolski...ale całkiem inne kierunki:) więc spokojnie, miejsca Wam nie zabiorę ;)
A w jakim stopniu ten egzamin praktyczny bedzie decydujący, bo widze ze nie ma drugiej osoby z tym wynikiem co ja, wiec moze takie przypadki jak mój nie bedzie obejmował jeszcze wynik z egzaminu

Słyszałam, ze on dotyczy jesli jest wieksza ilość osób z tym samym wynikiem
Wynik z testu dodaje się do wyniku z matury... z tego co ja słyszałam. Tak więc nawet osoby,które teraz są za Tobą na liście mogą Cię wyprzedzić ... tak samo z Tobą jeśli dobrze poszedł Ci test masz szanse na lepszą pozycję na liście.
U mnie np. teraz są już 4 osoby z tym samym wynikiem co ja, więc decydujący będzie wynik testu.
ups a już sie ucieszyłam bo jestem w pierwszej 20...

a na ile punktów był ten test
czyli te punkty są dodawane do naszych punktów z matury ?

denerwuje sie coraz bardziej :/
raczej się dodaje... a sama chciałabym wiedzieć na ile pkt. był ten test, ale myślę,że ok 30-50 oby nie więcej,bo wtedy to już się napewno nie dostanę;)
a mi sie wydaje, że był na 10pkt
dlaczego akurat na 10? Podobno w ubiegłym roku można było wiele pkt. zdobyć.
a skąd wiadomo ze to są wyniki tego testu???? Co w atkim razie będzier punktowane w 2 etapie:/ Ja sie obawiam ze to są tylko wyniki z matury:/
Jeszcze oceny ze swiadetwa:P

W przypadku większej liczby kandydatów z takim samym wynikiem egzaminu maturalnego oraz egzaminu praktycznego o przyjęciu decydować będzie średnia z wyników:
1. uzyskanych w postępowaniu kwalifikacyjnym,
2. średniej ocen z języka polskiego, historii i drugiego języka obcego zapisanych na świadectwie ukończenia szkoły średniej.

Wiec mysle ze najpierw matura a wynik egzaminu i swiadectwa dla tych co maja po tyle samo punktow z matury:)
kika007 to nie sa wyniki testy tylko WYNIKI MATURY i dla oosob ze stara matura rozmowy kwalifikacyjnej o czym napisali na stronie glownej osobistego konta : "Etap 1 postępowania kwalifikacyjnego - wynik egzaminu maturalnego/rozmowa kwalifikacyjna"
no własnie, tez tak myślę, chociaz na początku nie było to dla mnie do końca jasne:)Czyli teraz czekamy na wyniki etapu II a potem wyniki koncowe? Czy obie te listy będą razem??
mnie się osobiście wydaje,że te listy powinny być już razem czyli 11 lipca. Bo skoro będą wyniki II etapu rekrutacji to momentalnie ogólne też w końcu wystarczy dodać wyniki I etapu i II... takie jest moje skromne zdanie:)
chyba że policzenie tego wszystkiego zajmie im trochę:D
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 119

« 

Brak wkładu własnego