AP romanistyka

Temat przeniesiony do archwium.
91-119 z 119
| następna
a o ktorej jutro bedzie lista? wie ktos?
wszyscy śpią, nikt mi nie odpisze:P
hej ;D ja nie śpię, ale pora ogłoszenia wyników to chyba jedna wielka niewiadoma ;p do jutra ;)
juz nie moge spać :/
są już wyniki ... :)
hej ;) i jak tam ?:) ja sie dostałam ;D i takie pytanie trochę z innej beczki, z tych osób które sie wybierają, wszyscy uczyli sie już francuskiego? bo ja raczej początkująca jestem ?:) pozdrawiam
nie dostałam sie :(
ja też jestem wśród tej 20stki szczęśliwych. Jeśli chodzi o mnie to już się uczyłam francuskiego. Do zobaczenia na AP :)
putain de merde
Moj kochany francuski :(:( nie dostałam się . dramat :( et quoi faire mnt :(
ptite - jak nie tutaj to pewnie gdzie indziej sie dostałaś!

mi też sie udało, ale ja wybrałam nauczycielską
jeszcze tylko na UJ skladalam tez na romanistyke ale podejrzewam ze tam tez sie nie dostalam ..chociaz tam nie bylo tych glupich testow:P A jak nie teraz pojade do Francji i to sprobuje za rok ...ale francuski musze studiowac
tak więc Modnaliza spotkamy się w październiku bo ja też na nauczycielską :)
oo to super, nie będe przynajmniej sama

Kasia z tej strony, tak wogóle :P
Ania miło mi :)
hmm, no cóz niestety nie udało się:( a trudno, mutno tylko jakos tak i z tej 2 rekrutacji tez sie raczej nie dostane:(

Gratuluję tym co sie dostali i powodzenia :D !
a kto na nienauczycielska?:D
a od jakiej ilości pkt przyjmowali???
z matury mogles/as miec malo okolo 64% z PODSTAWY pod warunkiem ze napisales/as test na 100 punktow, tyle bylo do zdobycia:P Analiza wykonana na podstawie wynikow:P
Czy jest tu ktos kto nie dostal sie jeszcze nigdzie na filogie romanska, a chcialby? W tarnowie maja umowy z wykladowcami z UJ i AP , a z tego co mi wiadomo sa jeszcze wolne mijesca!! polecam watek Romanisktyka w Tarnowie
aham dzięki. a wiesz może dokładnie jaka to była ilość pkt? bo ja składałam w tym roku na fil. hiszpańską i niestety się nie dostałam, a chciałam wiedziec tak z ciekawości ile trzeba było miec na romańską. bo tez się nad nią zastanawiałam ale nie złozyłam w końcu papierów:/
wiec jest tak z matury max 150 + z testu 100 i to przez 2, 20 osoba miala 82.25, ale jak chcesz isc na romanski od zera to w tarnowie te4z jest:P tlyko o nim nie wspominalam w zakladce romanistyka w tarnowie, ale jestem przekonana ze jeszcze sa miejsca:D tylko ze to jest nienauczycielski i do tego od 2 roku wloski jako 2 jezyk jest:) sory ze tak truje z tym tarnowem, ale sama sie tam wybieram a szkoda by bylo gdyby ktos z braku miejsc gdzies indziej zrezygnowal z marzen o francuskim, jak z tego co mi wiadomo sa jeszcze wolne miejsca:) i przedluzyli rekrutacje:)
Próg na nienauczycielskiej wynosił 82,25.
Tak z ciekawości zapytam - jaki był na nauczycielskiej?
na nauczycielskiej 20 osoba przyjęta miała 64.75 punktów.
Mi brakło tylko 4 punkty by się dostać :( szkoda.
Bleuciel może w przyszłym roku się uda... :) albo jeszcze w tym z rezerwowej. a gdzie się dostałaś? Jeśli mogę zapytać. Też gdzieś na romanistykę?
Pozdrawiam.
qurde qurde qurde
gdybym złozyla na nauczycielska to bym sie dostala, cholera przecierpialabym nawet te 'pedagogicznosci' wszystkie a tak to sobie teraz pluje w brode :(
Dostałem się na UŚ na romanistykę a także do Tarnowa, ale raczej tam się nie wybiorę :D Bliżej mi jest na UŚ. Czekam jeszcze na wyniki z listy rezerwowej z AP, może się uda ;)
więc trzymam kciuki bleuciel :)
oj, nie udało się :( pozostaje mi romanistyka na UŚ ;) dzięki.
Temat przeniesiony do archwium.
91-119 z 119
| następna

« 

Brak wkładu własnego