WINOBRANIE 2013 Francja

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 94
poprzednia |
Witam,
Czy ktoś posiada informacje na temat możliwości wyjazdu na winobranie w 2013 roku? Oferty, kontakty, doświadczenie? Może ktoś się wybiera?
Witam,

mam kontakt do jednego gościa, prosił aby skontaktować się na początku maja, czy czerwca dopiero.. ale wydaje mi się że będzie ciężko się wkręcić bo zwykle mają Oni już swoje stałe ekipy..

Pozdrawiam :)
też jestem zainteresowana jakimiś zbiorami we Francji. Kontakt? Ma ktoś znajomych?
tez jestem zainteresowana, mam zamiar podzwonic i popisac maile, chetnie tez dolacze do kogos kto juz byl. Zanam jezyk, mam prawko, moge jechac:)
Czy ktos wie jak wyglada kwestia zakwaterowania przy zbiorach? Czy trzeba sobie szukać czy zazwyczaj jest oferowane w winnicy?
ja mam jeden kontakt, maks 8 do 10 dni pracy w okolicach Lyonu, coś jeszcze by się przydało... można razem coś podziałać:)
Fajnie ze sie odezwaliscie, zbierzmy się i znajdźmy coś konkretnego :)
Cytat: lucfr
ja mam jeden kontakt, maks 8 do 10 dni pracy w okolicach Lyonu, coś jeszcze by się przydało... można razem coś podziałać:)


Hej ,też posiadam namiar na winobrabnie ,może sie wymienimy? praca jest na około 14 dni w Landrerrouat pisz na [email]
Cytat: yellow112
Witam,

mam kontakt do jednego gościa, prosił aby skontaktować się na początku maja, czy czerwca dopiero.. ale wydaje mi się że będzie ciężko się wkręcić bo zwykle mają Oni już swoje stałe ekipy..

Pozdrawiam :)

Hej ,tez posiadam sprawdzony kontakt na winnice w Landerrouat,może się wymienimy namiarami ?,pisz na [email]
Pozdro
Cześć wszystkim. Też jestem bardzo zainteresowana wyjazdem, co prawda nie tylko na winobranie, ale wcześniej, truskawki albo melony, zobaczymy. Pierwszy raz będę wyjeżdżać do pracy przy zbiorach więc nie mam kontaktów i nie bardzo wiem czego się spodziewać. Byłabym bardzo wdzięczna jeżeli ktoś opisałby mi krótko jak znalazł pracę i, co ważniejsze, jak wygląda zakwaterowanie bo z tego co widzę z tym bywa różnie.
witam wszystkich, tez mam 2 sprawdzone kontakty z poprzedniego roku. Chetnie sie wymienie, bo w tym roku planuje podroz po min. 3-4 miejscowosciach:) bylem najpierw w okolicach lyonu, a potem obok dijon

[email]
Witam wszystkich.
Jestem także zainteresowany pracą we Francji przy zbiorach, niestety nigdy nie byłem w tych rejonach natomiast posiadam doświadczenie przy zbiorach w Polsce, posiadam własne auto, jeśli ktoś z osób które miały już kontakt przy zbiorach we Francji i chciałby sie wybrać w tym roku proszę o kontakt [email] pozdrawiam:)

Hej:))CHciałabym na takie winobranie pojechac.I chcialabym sie dowiedziec czy ktos by sie podzieli jakims kontaktem by sie tam dostac bardzo prosze.Z gory dziekuje
Hej:)
Też jestem chętna do wyjazdu w lipcu lub sierpniu. Jakby ktoś miał jakieś namiary na wyjazd lub możliwość to proszę o kontakt [email] :)
Pozdrawiam
Też jestem zainteresowany wyjazdem na winobranie. Byłbym chętny na sierpień, wrzesień. Proszę o jakieś ewentualne namiary - [email] Pozdrawiam!
Mam sprawdzony namiar na winnice w Landerrouat ,praca na 14 dni ,chetnie wymienię się namiarami.
[email]
hejj wszystkim
Jestem baaaardzo zainteresowana wyjazdem i mam kilka namiarów ale nie sa sprawdzone.oferty znalazłam we francji jak jeszcze tam byłam oraz teraz na stronie pole-emploi.ze swojej strony moge jedynie zaoferowac moja znajomosc jezyka francuskiego;)
[email]
Witamy,
Jesteśmy parą z Warszawy. Mamy sprawdzony kontakt na jedną winnicę w okolicach Lyonu, wyjazd prawdopodobnie będzie w sierpniu. Szukamy osoby dysponującej samochodem ponieważ liczymy na zaczepienie się także w innych winnicach, a to zawsze ułatwia przemieszczanie się. Jesteśmy otwarci na wymianę kontaktów, nie wykluczamy też możliwości wyjazdu w grupie z osobami posiadającymi kontakty z ubiegłych lat. Oczekujemy tylko na odpowiedzi od osób poważnie podchodzących do sprawy, ponieważ wyjazd traktujemy przede wszystkim zarobkowo. Prosimy o kontakt meilowy na adres [email]
Pozdrawiamy, Agata i Kamil.
Witam,
mój francuski jest mniej niż na poziomie komunikatywnym, znam tylko kilka słów i zwrotów, ale dobrze znam angielski a jestem pojętnym uczniem więc myślę, że gdybym miał styczność z jęz. francuskim to bym go bardzo dobrze ogarnął;)
Od kilku lat myślę o wyjeździe zarobkowym do Francji, byłem w Paryżu i się w tym kraju zakochałem, bardzo chciałbym tam wyjechać i zamieszkać na stałe, ale tak samemu i w ciemno to trochę strach;/
Jeśli ktoś tu, jak ja, jest z Łodzi lub okolic i chce wyjechać na winobranie do Francji a nie ma z kim, to proszę o kontakt;)
Proszę również o jakieś rady/namiary na francuskie winnice, naprawdę mi na tym zależy, jeśli wiecie, że potrzeba ludzi to winobrania to do mnie napiszcie: [email] - z góry merci beaucop! ;)
Hej! Znam bardzo dobrze francuski i jestem zainteresowana wyjazdem na winobranie w te wakacje, najlepiej w sierpniu. Nie mam samochodu, ale chętnie dołączyłabym do kogoś, kto szuka większej grupy na wyjazd.
PS. Czy orientujecie się jak na winobraniu wygląda sprawa zakwaterowiania? W więkoszości ofet na pole-emploi.fr pracodawcy nie dają takiej możliwości. Czy rzeczywiście opłacalny będzie wyjazd na takie winobranie wiedząc, że zakwaterowanie i wyżywienie musisz załatwić sobie sam/sama?
I jak sądzicie - lepiej szukać ofert na stronach francuskich czy przez jakąś polską agencję (swoją drogą, tych drugich jest bardzo niewiele)?
Bardzo zależy mi na takiej pracy, więc jeśli szukacie kogoś, kto jest dyspozycyjny w wakacje to piszcie na [email] :)
Pozdrawiam
Hej!
Znam dobrze francuski oraz dysponuję samochodem. Jeśli ktoś ma jakiś namiar na sprawdzoną winnicę, to byłabym wdzięczna + bardzo chętnie pojadę w grupie :)
[email]
Witamy,

Pilnie poszukujemy osoby ze sprawdzonym kontaktem, która by się do nas dołączyła na winobranie do Francji. Sami jak dotąd posiadamy jeden pewny namiar na winnice nieopodal Lyonu. Jedziemy autem, jest nas troje, także dysponujemy jeszcze dwoma miejscami. Jednak zaznaczamy, że zależy nam jedynie na osobach z kontaktami, tylko takich chętnych bierzemy pod uwagę. Oczekujemy tylko na odpowiedzi od osób poważnie podchodzących do sprawy, ponieważ wyjazd traktujemy przede wszystkim zarobkowo. Prosimy o kontakt meilowy na adres [email]
Pozdrawiamy.
Czesc
mam 23 lata i jestem studentem politechniki wroclawskiej i z checia przylacze sie do kogos na winobranie. Mozliwosc wyjazdu w kazdej chwili i posiadam owniez prawo jazdy oraz ewentualnie auto.
Bardzo proszę o kontakt
[email]
Hej!
Mam sprawdzony kontakt do fajnej winnicy w regionie Beaujolais niedaleko Lyonu.
Byłem tam 3 razy ale w tym roku planuję zmienić miejscówę.
Piszcie na [email] jeśli chcecie wymienić kontakty :)
Pozdrawiam
witam.

Szukam kogoś ze sprawdzonym kontaktem na winobranie we Francji. Ze swej strony oferuję przyzwoite auto kombi (klima skóra i niskie spalanie:)) oraz miłe towarzystwo :)
Jak by coś to proszę pisać na : [email]

Pozdrawiam
Witam!
Wraz z koleżanką studiujemy filologię romańską i poszukujemy pracy na winobraniu na ten rok. Byłyśmy już 2 razy zbierać winogrona w okolicach Lyonu, ale w tym roku niestety nie ma szans, żeby znów się wybrać w to miejsce. Czy ktoś z Was dysponuje jakimiś kontaktami, gdzie można by pracować? Nie ukrywam, że bardzo Nam na tym zależy nie tylko ze względów finansowych, ale też językowych ;) Pomóżcie! :)
[email]
edytowany przez uluchna90: 12 cze 2013
Witam wszystkich ! przeprowadzam sie do Grenoble pod koniec sierpnia/ moze ktos mi udzielic informacji na temat ubezpieczen, rejestracji w urzedach pracy? i oólnie informacji o funkcjonowaniu w Francji? potrzebuje pomocy. Przeszukalam neta i nic konkretnego nie moge znależć.
Pozdrawiam
Basia
Witam!
Wraz z koleżanką szukamy namiaru na sprawdzoną winnicę, byłyśmy już w tamtym roku we Francji, w Poitiers..Nie ukrywam, że bardzo nam na tym zależy, nasz angielski jest na poziomie komunikatywnym i znamy trochę podstawowych słówek po francusku, mamy prawo jazdy kat. B. Proszę Was o pomoc, kontakt mailowy: [email]
Szukam namiaru na osobę, która organizuje wyjazd na winobranie do Francji na lipiec, sierpień. Proszę o kontakt na [email] Znajomość angielskiego i hiszpańskiego.
Witam, jestem chętny na wyjazd sam lub z kolegą na cały wrzesień na zbiory lub coś podobnego. Czy macie może jakieś namiary?Czy komuś brakuje osoby do ekipy? Bradzo by mi zalezalo na wyjedzie! W razie pytań: [email] / POZDRAWIAM!!
hej :) jesteśmy parą studentów z Poznania. Bardzo zależy nam na wyjeździe na zbiory do Francji w tym roku, najlepiej w okresie lipiec-sierpień. Jesteśmy w stanie zaoferować kontakt do winnicy (północny-wschód od Bordeaux), ale jest to praca dopiero w okolicach października.
Szukamy osób do wspólnej podróży, które posiadają jakieś sprawdzone kontakty. Mówimy płynnie po angielsku i komunikatywnie po francusku. Dysponujemy samochodem!! :D
Dla chętnych na wspólny wyjazd, kontakt mailowy: [email]
Pozdrawiamy! Lena i Szymon
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 94
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia