WINOBRANIE 2013 Francja

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 94
Witam. Ja mam troszke inna propozycje.
Moge wymienić sie kontaktami do pracy w Belgi na zbiór gruszek w miejscowości Ouepye (zaraz przy granicy niemieckiej) Praca trwa od 10 do 12 dni max - stawka godzinna to 7 euro netto, 10 godzin pracy dziennie. Zakwaterowanie płatne 5 euro za dobe. W tym roku bedziemy jechać 3 raz - praca jest dosyć lekka raczej nikt sie tam nie przemeczy :) W zamian prosiłbym o namiary na jakąś winnice we francji badź jakiekolwiek zbiory owoców w krajach (Francja, Belgia,Niemcy, Hollandia). Osoby zainteresowane prosze o kontakt na
[email]
Tylko poważne oferty.
Witam serdecznie.
Poszukujemy JEDNEJ osoby (wiek i płeć bez znaczenia) z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego i dysponującej sprawnym autem(max. 4-os.) koniecznie z klimatyzacją !!!
Równy podział kosztów.
Wyjazd na winobranie do Francji w połowie sierpnia na 6 -7 tygodni.
Sprawdzone i pewne plantacje winorośli.

TYLKO POWAŻNE I ZDECYDOWANE OSOBY SPEŁNIAJĄCE W/W KRYTERIA proszę o info na e-mail : [email]

Pozdrawiam
Witajcie! :-) Szukam osoby z bardzo dobrą znajomością francuskiego, która chciałaby wyjechać na winobranie we wrześniu, a może nawet mogła zostać na cały październik. Miejsce winobrania Langwedocja, pracowałem tam dwa sezony i znam doskonale region. Chętnie też nawiąże kontakt z osobami, które pracowały i znają Prowansję, Burgundię, Szampanię. Chciałbym po zbiorach na południu ruszyć na północ. Wyjazd z Warszawy koniec sierpnia, początek września. Jeżeli ktoś jest zdeterminowany do pracy również w październiku, a ma samochód, a nie zna języka, to niech też da znać. :-) Płeć i wiek bez znaczenia od 20 do 60 lat ;-) Wszystko jest do uzgodnienia, dlatego zapraszam do kontaktu: [email]
Hej, mam 27 lat i również szukam kontaktów do pracy na zbiory winogron, posiadam samochód, mogę jechać po 7 września i zostać jak długo trzeba będzie, jestem gotowy na szukanie pracy w innych regionach. Gdyby ktoś miał jakiś kontakt albo zebrało się kilka osób na wyjazd w ciemno-trochę ryzyko ale może się czasem udać: [email]
Hej, pilnie poszukuję 1 lub 2 osób z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego, sam mam 21 lat więc preferuję osoby w podobnym wieku. Wyjazd koniec sierpnia, początek września około 2 tygodni langwedocja. [email] (najlepiej załączyć od razu CV po francusku)
Chętnie wkręciłbym się na jakieś winobranie we wrześniu. Ewentualnie w zamian mógłbym zaproponować kilka miejsc w swoim busie na drogę do Francji z okolic Szczecina. [email]
Czesc, mam 19 lat i bardzo chetnie wybralbym sie na winobranie w okresie 16.08 do okolo 10.09. Niestety z mojej strony nie moge zaoferowac nic poza wlasnym towarzystwem. Jezeli ktos sie wybiera w sprawdzone miejsce i ma wolne miejsce w samochodzie to prosze o kontakt 664 877 442 oddzwonie. Oferuje 1,5 dniowki za zalatwiona prace ;)
MUY IMPORTANTE!!!:D
Cześć i czołem.

Szukam namiarów na winnice. W zamian mogę zająć się korespondrencją z winnicami w języku francuskim/angielskim/hiszpańskim (nie wiem, co kto woli :D).
Nie myślałam jeszcze nad dojazdem. Studiuję na Politechnice Poznańskiej, chcę jechać jeszcze z dwiema koleżankami, studentkami UM z Lublinie i AM w Bydgoszczy. Jesteśmy otwarte, łatwo nawiązujemy kontakty itepe, ogólnie będzie super:D
[email]
edytowany przez trespass: 15 sie 2013
Szukam pracy przy zbiorach, najchętniej winobranie. Jestem studentką fil. francuskiej, nie posiadam samochodu, bezkonfliktowa. Czekam na jakies informacje. [email]
Ja jadę póki co tyko z kolegą, więc w MK3 kombi mógłby się ktoś dołączyć w zamian za nagranie jakiejś winnicy we wcześniejszym okresie (chyba dopiero w 2 połowie września zaczniemy). Mamy z tamtego roku super miejsce w Burgundii gdzie nam dodatkowe premie zapłacili oprócz 7.70 netto (ale najlepsze to super szefostwo, jedzenie i i klimat ludzi w tym château) a potem w Szampanii już bez spania i jedzenia na akord 0.20 za kg więc szło spokojnie ponad 100 euro narwać dziennie (w tym roku gorsza wiosna i teraz grady przeszły więc nie wiadomo jak będzie z urodzajem co u niektórych). Jesteśmy z lubelskiego i jak ktoś ma ochotę się zintegrować na wyjazd i najlepiej jakby znał jako tako francuski to zapraszam do korespondencji na maila [email]
Witam, ja również szukam pracy przy zbiorach. Nie posiadam niestety samochodu,ale jestem bezkonfliktowa i pracowita :) jesli jakies grupie brakuje jednej osoby do pracy jestem chętna. dorzuce do kosztów paliwa,dysponuję czasem do końca października lub dłużej więc praca może być na cały sezon. proszzę o kontakt na [email]
Cześć, mam wolne dwa pierwsze tygodnie października (to już chyba ostatni moment na zbiory), jeśli ktoś z Was jakimś cudem ma nagrany wyjazd na ten czas i potrzebuje jednej osoby do podziału kosztów podróży - zgłaszam się na ochotnika!Gwarantuję doborowe towarszystwo i dobrą energię!
kontakt: [email]
Jestem zainteresowana wyjazdem na zbiory w jaknajszybszym terminie , nie mam samochodu , wiec mogę sie do kogoś dołaczyć, najlepiej w sprawdzone miejsce .Mam doświadczenie w pracy w winnicach we Włoszech. [email]
Czesc wam jak chcecie to moge przejrzec oferty pracy w regionie Lazurowego Wybrzeza i poszukac numerow do winnic patrzylem juz troche i widac ze sezon powoli sie rusza.
edytowany przez dawid8727: 22 sie 2013
Hej,

moge zaoferowac 3 miejsca na winobranie w drugiej polowie wrzesnia w zamian za pomoc w znalezieniu czegokolwiek na poczatek wrzesnia. Moj mail - [email]
edytowany przez anonymous11: 23 sie 2013
Witam, mogę wymienić się sprawdzonym adresem do pracy na truskawki w Niemczech w zamian za namiary na winnice (sprawdzone). Byłam tam w tym roku, można zarobić i nie jest źle, na pewno pojadę tam za rok. Piszcie na: e-mail [email] [gg] , tel. 723890544
UWAGA PILNE!

Szukamy dwóch osób z samochodem na winobranie do Francji, okolice Montpellier. Wyjazd za tydzień- półora, na ok 9-10 dni roboczych, dniówka ok 50-60euro. Pozostali ludzie to głównie studenci, także wyjazd bardzo fajny:).


Poważne oferty na [email]
hej hej. jesli ktos posiada jakis namiar do pracy gdzie jakims cudem sa jeszcze miejsca prosze o kontakt [tel]. Bede bardzo wdzieczna pozdrowka :)
WAŻNE!


Szukam osoby znającej język francuski na wyjazd do pracy przy winobraniu we Francji. Wyjazd prawdopodobnie na dniach, więcej informacji na [email]
Witam,

Szukam 1-2 osób ze znajomością komunikatywną francuskiego. Jedziemy do Szampanii, zbiór będzie trwał ok. 8 dni, początek zbiorów ok. 1 października. Jedziemy samochodami.
Nocleg - na kempingu, bo właściciel nie zapewina noclegu.
Jesteśmy dogadani z właścicielem winnicy, ale jedziemy tam pierwszy raz.
Proszę o szybki kontakt, szczegóły przez maila - [email]
Bartek
Poszukiwana jedna osoba z samochodem na winobranie ok 10 dni, wyjazd koniec wrzesnia, najlepiej z łodzi lub okolic
edytowany przez efrancuska: 11 wrz 2013
Pilnie poszukuję osoby swobodnie porozumiewającej się w języku Francuskim, która pojedzie do pracy przy winobraniu w okolice Saint Chinian. Wyjazd jest w piątek((20.09) dlatego sprawa jest bardzo pilna.
Młody zespół składający się głównie ze studentów,
Stawka 7,5euro/h (8h dziennie ok 15 dni pracy)
Bezpłatne mieszkanie i wino.
Kontakt [email]
663668315
Możemy zabrać kogoś na trasie rzeszów-kraków-katowice-wrocław.
To w Langwedocji winobranie dopiero się zaczyna?? Wow ..późno...a inne rejony? ciągle czekają..
ty, francuska? a ty nie powinnaś się przez Z pisać? :-P
Pilne!
Wyjazd dla 4 osob w okolice Dijon, pierwszy tydzien namioty i 3x dzennie super jedzenie, potem 10 dni ze spaniem w zamku i obiadami, 9.53 brutto, ok 7.80 netto, lacznie 17 dni.
Potrzeba 3 osob z autem (dobrze by bylo jakby 1 dziewczyna byla bo w zamku jest podzial na pokoje meskie i zenskie oraz z woj. lubelskiego/podkarpackiego najlepiej) - mnie trzeba zabrac po drodze z Niemiec w piatek bo praca juz od soboty, wiec do jutra do obiadu max trzeba potwierdztic przyjazd,
kontakt do mnie +49 151 668 355, najlepiej jeszcze dzis dzwonic, zadnych zaliczek wiec prosze sie nie bac sprobowac ze mna wybrac, bylem rok temu ale ekipa nam sie rozsypala, a obecnie w Niemczech tak leje przy jablkach ze zdecydowalem sie pojechac w stare miejsca na winogron do France, probowac, nie ma nic do stracenia - Tomek.
Cytat: humpetej
ty, francuska? a ty nie powinnaś się przez Z pisać? :-P

humpetej..nie ;-) bo ja jestem eeee..a wtedy jest inaczej :-))))
Cytat: efrancuska
Cytat: humpetej
ty, francuska? a ty nie powinnaś się przez Z pisać? :-P

humpetej..nie ;-) bo ja jestem eeee..a wtedy jest inaczej :-))))

aaa, to Zorry :-P
Skoro "francuska" z małej litery - wszystko się zgadza, jako przymiotnik.
Bywa to również obiektem gry słów. W Szczecinie istnieje "Piekarnia FrancuZka". Jest francuSka, bo proponuje francuSkie wypieki. A pracuje w niej FrancuZka oraz jej mąż FrancuZ, piekarz;)
Rozumowanie słuszne. Czyli pod "e", kryje się pewnie jakiś rzeczownik... Tylko jaki? Oto jest pytanie!
edycja? egzotyka? estetyka? elokwencja?... efemeryda? echolalia? ebuliometria? efronteria? egzegetka? może ekipa?

Bon, je sors.
Witam szukam ogarnietej ekipy na wyjazd do francji na winobranko . Mam auto nie mam kontaktów . Zapraszam
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 94

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia