WINOBRANIE 2013 Francja

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 94
Jestesmy para studentow i jestesmy zainteresowani dolączeniem sie do kogos kto byl na winobraniu i ma jakis sprawdzony kontakt.pozdrawiamy [email]
Witam wraz z chłopakiem równiez bardzo bysmy się chcieli do was dołaczyć ! Ja słysząłam że we wrzesniu są jakies winobrania trawajce dwa tygodnie w Szampanii. Chętnie byśmy się z wami wybrali, żeby wpadło troche kaski. Dajcie jakis znak jesli macie jakieś pewne oferty :) [email]
Jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani by dołączyć do kogoś kto ma sprawdzone kontakty do pracy przy zbiorze winogron i nie tylko.Dziewczyna posługuje się językiem francuskim na poziomie dobrym.
Prosze o kontakt na adres [email]
Ja również bardzo chętnie dołączę do kogoś ! bardzo proszę o wiadomość jeśli macie jakieś wolne miejsca / miejsce :) [email]
Bardzo chciałabym pojechać z koleżanką w okolicach lipca i sierpnia. Fajnie by było pojechać w większej grupie :) Proszę o kontakt: [email]
mam pytanie, czy wszyscy z was co piszą że chcieliby pojechać to chcieliby, ale nie mają kontaktów czy chcieliby, ale nia mają odwagi?
bo się zastanawiam czy ktokolwiek Wam odpisał, że załatwi pracę?
nie powiem sam nie mam kontaktów, a bym pojechał :D
hejka!! jesli juz tak piszecie o tym winobraniu ja rowniez sie dołączę. przebywam w cagnes sur mer mam wlasne auto i moge wyruszyc na winobranie chocby zaraz ale w pewne i sprawdzone miejsce . jesli macie jakis kontakt to podaje maila: [email]
P.S w ogole jesli mozecie mi polecic jakąkolwiek prace w tym rejonie gdzie francuski nie jest az tak wymagany to bym była Wam bradzo wdzieczna. Otóż ja znam francuski i raczej to nie problem znaleźć pracę ale mój brat i jego dziewczyna mówią tylko po angielsku;/
Pozdrawiam Patrycja!!!ahoj
Hej!
A ja mam takie pytanie, do osób, które już były na winobraniu. Ponieważ ja jadę pierwszy raz, mógłby ktoś podpowiedzieć co ze sobą wziąść? Wiadomo: ubrania, kosmetyki, ale cos innego, co bedzie pomocne?
Z góry dzieki za odpowiedź.
PS. Jedzie ktoś z okolic byłego radomskiego?
Cytat: Reni777
Hej!
A ja mam takie pytanie, do osób, które już były na winobraniu. Ponieważ ja jadę pierwszy raz, mógłby ktoś podpowiedzieć co ze sobą wziąść? Wiadomo: ubrania, kosmetyki, ale cos innego, co bedzie pomocne?
Z góry dzieki za odpowiedź.
PS. Jedzie ktoś z okolic byłego radomskiego?

cos przeciwdeszczowego i dobre nieprzemakalne buty.
[gg]
Cytat: Reni777
Hej!
mógłby ktoś podpowiedzieć co ze sobą wziąść?

wziąć
sorki za błąd :)
Cytat: Reni777
sorki za błąd :)

ale żeby mi to był ostatni raz!! ;-)
Obiecuję poprawę :)
Witam,

czy ktos wybiera sie moze na winobranie w sierpniu i ma 2 wolne miejsca? W zamian oferuję 2/3 miejsca na pewne winobranie w drugiej połowie wrzesnia z zakwaterowaniem i wyzywieniem.
Prosze o kontakt tylko osoby zainteresowane i podchodzace powaznie do tematu na [email]
Pozdrawiam
Potrzebuję 2 miejsc na wrzesień do Francji do pracy przy zbiorach! To pilne, chodzi o ślub i pieniądze na niego...
[email]

Jestem zainteresowany KAŻDĄ OFERTĄ!
Halohalo
Jesteśmy parą studentów z Krakowa. Wybieramy się w sierpniu do Francji z zamiarem znalezienia pracy na winobraniu. Mamy własne auto i dwa miejsca wolne. Niestety nie mamy żadnych namiarów we Francji, bo jeden który mieliśmy okazał się niestety już nieaktualny. Może ktoś ma jakiś kontakt i chce się podzielić lub zabrać z nami autem?
Mówimy bardzo dobrze po angielsku i ja umiem francuski na poziomie A2/B1.

Pozdrawiamy
Iza i Michal
Cytat: izaako
Halohalo
Jesteśmy parą studentów z Krakowa. Wybieramy się w sierpniu do Francji z zamiarem znalezienia pracy na winobraniu. Mamy własne auto i dwa miejsca wolne. Niestety nie mamy żadnych namiarów we Francji, bo jeden który mieliśmy okazał się niestety już nieaktualny. Może ktoś ma jakiś kontakt i chce się podzielić lub zabrać z nami autem?
Mówimy bardzo dobrze po angielsku i ja umiem francuski na poziomie A2/B1.

Pozdrawiamy
Iza i Michal


Hej :)
byłabym chętna. Razem z kolegą szukamy pracy, i właśnie dwóch osób najlepiej z autem :)
Na razie nie mamy adresów, ale pracuję nad tym.
Szkoda, że nie zostawiliście mejla, do śr mam komputer w naprawie, ale jeśli odczytacie moją wiadomość, to ślijcie smsa na nr 5[tel], oddzwonię.

Pozdrawiam ;)
Patrycja
Hej
wraz z koleżanką również szukamy ofert na winobranie w tym roku gdyby ktoś gdzieś miał sprawdzone i chciałby dać nam jakieś namiary albo najlepiej wybrać się razem to piszcie na maila: [email]
Hej, chcielibyśmy w 2 os. wybrać się na winobranie do Francji ale nie mamy pewnych kontaktów. Mamy miejsca w samochodzie, możemy jechać nawet w najbliższym czasie....do uzgodnienia. Osoby chętne z poważnymi namiarami proszę o [email]
Witam,
wiem że teraz już jest troche za późno,ale jeśli ktoś by szukał zastępstwa na winobranie, lub znał jakiś kontakt gdzie poszukują jeszcze ludzi to będę wdzięczna za wszelkie informacje! [email] :D pozdrawiam!
edytowany przez cnstnc: 20 lip 2013
Cytat: izaako
Halohalo
Jesteśmy parą studentów z Krakowa. Wybieramy się w sierpniu do Francji z zamiarem znalezienia pracy na winobraniu. Mamy własne auto i dwa miejsca wolne. Niestety nie mamy żadnych namiarów we Francji, bo jeden który mieliśmy okazał się niestety już nieaktualny. Może ktoś ma jakiś kontakt i chce się podzielić lub zabrać z nami autem?
Mówimy bardzo dobrze po angielsku i ja umiem francuski na poziomie A2/B1.

Pozdrawiamy
Iza i Michal


Witajcie! Bardzo chciałabym się z Wami zabrać. Również jestem z Krakowa. Nad zdobyciem kontaktów pracuje mój kolega, który mieszka we Francji. Oczywiście wszystkimi kontaktami, które zdobędę podzielę się z Wami. Mówię po angielsku, niestety nie znam francuskiego. Proszę o wiadomość: [email] lub 536763428. Pozdrawiam
Witajcie! Jestem studentką filologii francuskiej z Krakowa. Bardzo chciałabym pojechać na zbiory wraz z chlopakiem. Bardzo chętnie się z kimś zabiorę. Jeżeli ktoś z Was byłby tak uprzejmy i podzielił się jakimiś namiarami to podaje mój e-mail: [email] Z góry dziękuje. Pozdrawiam, Justyna
Hej, szukam jednej osoby z samochodem na winobranie, wyjazd w koncówce wrzesnia do Szampanii. szczegóły na maila
Witam :)

mam na imię Patrycja. Nie byłam jeszcze na zbiorach za granicą (jedynie w Polsce), a bardzo chciałabym pojechać. Jednak nie dysponuję ani autem, ani żadnymi kontaktami, francuskiego też nie znam. Wiem, kiepsko.
Ale może komuś brakuje tej jednej osoby do wyjazdu.
Jestem pracowita i bezproblemowa.
A na winobraniu, czy innej pracy przy zbiorach bardzo by mi zależało.
Może ktoś, coś. A może ktoś życzliwy ma kontakty do sprawdzonych winiarni, którymi mógłby się podzielić?
Będę wdzięczna za każdy trop, informację.
Kontakt do mnie: 5[tel], [gg]

Z góry dziękuję i pozdrawiam gorąco!
Patrycja
re: paela
Jeśli nadal szukasz osób chętnych i zdecydowanych to napisz proszę na mejla: [email]
Witam

Szukam osoby znającej j. francuski (preferowany chłopak) na wyjazd na winobranie pod koniec sierpnia. Mam tylko 1 miejsce, więcej osób nie potrzebuję.
Kontakt [email]

Pozdrawiam
witam,
ja wyjeżdzałem z agencji pracy w Jaśle na winobranie juz 2 razy. Wyjazd wpełni zorganizowany. Nie pobierają dodatkowych opłat. Tylko za transport ale jakoś trzeba dojechać. Mogę polecić! Zbiór na winnicach z któymi współpracują trwa 8-12 dni. Miejsc już raczej nie ma na ten rok :/ chyba że ktoś zna francuski to może mieć jeszcze szanse na wyjazd.
Cześć, ja i moj chłopak znamy dobrze język francuski, dysponujemy samochodem i prosimy bardzo o jakieś sprawdzone namiary na francuskie winnice, jest też możliwa organizacja wspólnego wyjazdu :)
Witam, szukam sprawdzonych namiarów na winnice które szacują zbiory na drugą połowę września, może nie jest jeszcze za późno znaleźć dwóch miejsc dla chłopaka i dziewczyny. Jechalibyśmy busem więc jeśli ktoś ma jakieś namiary może w zamian zabrać się z nami to i na bene by się mniej wydało. piszcie [email] Pozdro.
Witam
chciałbym popracować w winnicach przy winobraniu dysponuje czasem i chęciami niestety niemam zadnych namiarów z chęcia dołacze do kogos kto ma pewne miejsce do pracy termin obojętny pozdrawiam wszystkich tu piszacych

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 94

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia