Wrażenia po centralnym =)

Temat przeniesiony do archwium.
451-472 z 472
| następna
@iskierka18
Nie martw sie :) Nas była trójka 23,31 i 37(tez jakoś nie błyszczę, ale pocieszam się, że gdyby olimpiada była oparta na sprawdzaniu znajomości języka i pisaniu to byłoby lepiej:P) i nawet głupiej karteczki nie powiesili na korytarzu, przynajmniej do tej pory nas nie widziałam:) Może kiedyś...Zostaliśmy jeszcze nagrodzeni możliwościa podjęcia decyzji o rezygnacji z certyfikatu dwujęzycznosci. Ooo i jeszcze szczery usmiech i uznanie romanistki co jednak w jej przypadku jest rzadkością:)

W sumie to nie mogę się juz doczekać wtorku. Nawet tego 'wczesnego' wstawania (wiem diablotine że na pewno musisz wstac wcześniej:P-osobiście odzwyczaiłam się od wstawania bladym świtem:))....Jakaś taka odmiana w tym ostatnio dośc spokojnym i bezniespodziankowym życiu jakie wiodę od matury:)
ja musze wstac o 4:00! no moze sie wyspie do 4:20 :((( tak to jest jak sie mieszka w dziurze... ale sa tego plusy - mamy "mala scene" czyli cotygodniowe koncert i w;lasnie hjestem tego ofiara:PPb jak zwikle impreza i cusdem dotarcie do domu
ale tez sie nie moge doczekac! (wtorku oczywisie a nie likwidacji malej sceny:P)

a tak a propos: mnie rozpoznacie na pewno bo mam 1.80 cm w obcasach:) tak ze wsrod tlumu sie na ten sposob wyrozniam (wazne ze chociaz tak)

ide spac:) ledwo zyje! a chce dozyc tej gali i spotkania z Wami!!! jak znowu to spalimy to nie przezyje!!!!:):) (bo co ja bede robic do 17.05???:>)
o tak mi sie jakas odmiana tez bardzo przyda:)
wiec jak ubieramy sie na czarno biało?
ja juz na ten swoj stroj patrzec nie moge ale chyba bede musiala jeszce na jeden dzien sie z nim zaprzyjaznic
ja ide na brązowo-czarno:) chyba ze pogoda nie dopisze to zmienie palkny:)

a maturzystom to z jednej strony wspolczuje, a z drugiej (tej chyba wiecej)zaazdroszcze!!! kazdy pewnie wie dlaczego te dwie strony. bo szkola srednia to jednak jest swietny okreds w zyciu, mi bedzie zzal za neicaly rok sie rozstawac. ale zxnowu taka wolnosc... nawet ta monotonia i wstret do bialo-czarnego ma swojoa cene w porownianiu z rocznym stresem co lekcje potegowanym przez sadystycznych nauczycieli:))) a oni to lubia sie wyzywac na biednych uczniakach!!!!
Chyba tak, choć myśl o calym dniu spędzonym w tym ubranku po prostu mnie paraliżuje. Szpilki chyba w ogóle odpadają.. wzięlam pod uwagę tez połaczenie kolorów śliwka+biel. I jeszcze te temperatury. Nie wiadomo czego się można spodziewać, zwłaszcza jak człowiek w ciągu dnia dwa razy przemierzy pół Polski. O 6h bedzie chlodno ale w poludnie pewnie bedzie mozna sie ugotowac;/ no i jeszcze ta ceremonia a potem niezobowiązujace spotkanko....

@diablotine
będę sie czuła niezręcznie przy Twoim 1,80m ;)
ja jade juz dzis wiec pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia jutro:) po gali przed wejściem do Pałacu tak? papa ps tylko nie ustalajcie dodoatkowych znakow rozpoznawczych:)
ja będę miał przy pomarańczowym pasku czerwoną apaszkę czy inną chusteczkę. Będzie z mojej praej strony. Mademoiselle diaboltine, ja też mam pociąg o 4.22, czyżby panna z Gdyni? Ja niestety wrócę dość wcześnie, bo o 14.50, muszę tak wcześnie, bo załatwiam sobie pracę... chyba zycie znowu zaczyna mi się układać. pozdrawiam, do jutra %*
a joj, ale wy się stroicie, ja jeno marynarka con camisa negra... ;) bez przesady, najwazniejsze to dobrze sie czuc, przeciez was (nas) nie zamknna za brzydkie ubranko ;) pap
ech, bo wy macie ułatwioną sprawę - zawsze się przywdzieje garniturek/marynarkę w wersji z krawatem lub bez i koniec kombinowania...
Kurcze, nie zaglądałem tu wczoraj i takie zaległości!! =) Ależ tu się dzieje.. :P

Ja normalnie idę ubrany: marynarka, spodnie na kanciki, pantolfeli, i zastanawiam się nad krawatem... Mam nadzieje, że się jutro jakoś rozpoznamy (w srodku, czy też na zewnątrz, po gali)
Pzdr ;)
I zapomniałem dodać, że będę miał ze sobą nieodzowny pomarańczowy plecaczek, który może służyć za znak rozpoznawczy =)
@miroslavas
nie z Gdyni lecz z Bochni:) ale droga mniej wiecej taka sama. czyli duzo za dluuuuga (i to jeszcze z przesiadka:/)

@petit ange
przyzwyczaisz sie;)

@tous
no to widze ze towarzystwo bedzie jutro pieknie wygladalo!!! dobrze, dobrze, bo pewnie beda zdjecia robic:P

a ja wlasnie dzis ostatni raz bylam w drugiej klasie=)
ja mam nr 32 :)
hehe ja to przy diablotine bede sie czuc jak... :/
mam zaledwie 158cm co tez moze byc moim znakiem rozpoznawczym
a ubranie jak juz mowilam czarna spodnica przed kolano biala bluzeczka :)
to do jutra :)
W razie czego - ja będę w fioletowej sukience, petit ange w białej bluzce i czarnej spódnicy. Kurcze, jeszcze to poranne wstawanie :/ Nie mogli tego ustalic na jakąś późniejszę godzinę?
odzyskałam połaczenie ze światem:)

i owszem idę na czarno-biało z wersja przebieraną na "po gali". no i szpilki:) diablotine mnie zachęciła:P zawsze to te pare cm w górę:)

D zobaczenia z kilkoma osobami w pociągu Kraków-Warszawa o 7h później na dworcu w Wawie no i z wszystkimi na UW:)
ja wparuje chyba na brązowo - czarno :)

@cancre et petit ange
mozemy sie umowic tak, ze jak wysiadziecie z pociagu (z tego 6 wagonu:) to czekajcie pod nim, ja jestem 2 wagony dalej (w 8) to szybko przyjde i wyruszymy razem:) ok?
nie wiedzialam ze mam takie oddzialywanie na ludzi:)))
do juterka!
@diablotine
spoko, po drodze w tym samym pociągu będa jeszcze dwie znajome sierotki:) tak więc na Krakowskie Przedmieście będziemy szli już całkiem sporą grupką:P
Wrażenia z zakończenia olimpiady, rozdania nagród i naszego spotkania prosimy o wyrażanie tutaj: http://www.francuski.ang.pl/mercer_sowe_gadanie_5068.html.

Tym samym ogłaszam śmierć naturalną tego wątku.

Niech spoczywa w pokoju.

Choć kto wie, może w przyszłym roku niektórzy będą kontynuować olimpijskie podboje? :-)
eee, a jednak nie koniec. Powyższy link nie działa, nie wiedzieć czemu, może ten będzie ok: http://www.francuski.ang.pl/mercer'sowe_gadanie_5068.html, a jak nie, to szuajcie wątku "mercer'sowe gadanie=)"
piękne zestawienie :]
Temat przeniesiony do archwium.
451-472 z 472
| następna

 »

Pomoc językowa