uniwersytet wrocławski

Temat przeniesiony do archwium.
181-192 z 192
| następna
Właśnie znalazłam na stronie SPNJO informację o zebraniu dla tych, którzy chcą się wpisać na włoski A1 - 5.10, godz. 12.30. Ktoś chętny? :)
A ja bym się tam do SPNJO nie pchała. Lektoraty dla studentów innych kierunków są na o wiele niżyszm poziomie niż 2 język dla studentów filologii, także ( patrząc na program j. włoskiego stwierdzam, że) to są totalne podstawy. Postaram się poszukac, a nóż da się wykupic, albo ugadac z wykładowcami na dodatkowe zajęcia u nas w instytucie. Np. ja wybrałam 2 język romanski włoski, ale też chciałabym spróbowac hiszpańskiego. Może można przychodzic na zajęcia ot tak jako wolny sluchacz, bez zaliczeń i innych takich. A jak się nie da to grupa A1 w spnjo ..

A poza tym SPNJO ma CHYBA program i grupy dostosowane pod rozkład zajęc konkretnych kierunków ( np. prawo i ekonomia mają razem) bo dla nich to są obowiązkowe lektoraty. Więc mogą nam nie pasowac.
ja jestem chętna! ;-)
Oprócz lektoratu dla konkretnych kierunków, jest lektorat pozablokowy. Poziomu ani jednych, ani drugich zajęć nie będę oceniać, bo mnie na nich po prostu nie było, a program to program - nie zawsze odpowiada praktyce. Skoro mamy 240 godzin do wykorzystania w Studium, to zamierzam skorzystać. Wątpię, by pozwolono Ci uczestniczyć w lektoracie, na który się nie zapisałaś, w Instytucie, bo nawet wolni słuchacze nie mają wstępu na ćwiczenia. Nie dość, że mogłoby to spowodować niezłe zamieszanie (nauka języka to nie wykład) , to bez sensu byłoby oferować np. wykupienie dodatkowych godzin w Studium, jeśli studenci mieliby wstęp na lektoraty ot tak.
Pojawiła się informacja o szkoleniu BHP. :)
Szkolenie które, będzie trwało 3h ...;-/
orientujecie się jakie grożą konsekwencje jak się nie będzie obecnym na szkoleniu bhp?
wlasnie nie wiem, ale chętnie sie dowiem.
Z tego, co wiem, są później spore problemy, ale jakie konkretnie.. ?
czy ktoś tak jak ja nie zamierza iść na szkolenie bhp w piątek? ;> planuję iść na kuźniczą na inny termin się umówić.. a jakie wrażenia macie po teście?
edytowany przez mlaura: 05 paź 2010
Ja nie idę, ale można popytac, może inne wydziały mają w dogodniejszych dla nas terminach. Wpiszemy się na listę, dostaniemy podpis/pieczęc.
Test chyba nie był szczególnie trudny. ;) Po pierwszym pytaniu zaczęłam się zastanawiać czy oby na pewno jestem w tej sali, co trzeba. ;p Końcowe pytania były trudniejsze, ale pewnie dla wielu osób do "zgryzienia". ;)
edytowany przez unechattenoire: 05 paź 2010
Temat przeniesiony do archwium.
181-192 z 192
| następna

 »

Brak wkładu własnego