UJ romanistyka - matury

Temat przeniesiony do archwium.
301-313 z 313
| następna
wiec wlasnie to jest potwierdzeniem moich slow... jakby ci ludzie co Was spychali w dol dostawali sie uczciwie to umieliby odpowiedziec na Twoje pytania, ale ze jest to w sposob wiadomo jaki to tez nikt nic nie potrafil powiedziec!
nie bede mowic co jeszcze bo nie
>wypada...albo czemu BURDEL!!! jutro osobiscie sie wybieram do tych
>szanownych pan, ktore laske robia ze zyja


No rzeczywiscie burdel...laske robią...:_))))))))))

A ta na serio to dziwne., żeby tylko 5 osob zrezygnowało...na Uwr przesunałem sie 32 miejsca a poznaniu podobnie albo i wiecej bo nie jestem w stanie okreslic dokładnie...Współczuje
Sprawdzcie swoje konta ERK.
Ja wlasnie dostalam informacje,ze nie zostalam przyjeta na studia z powodu braku miejsc.
mam dokładnie tak samo... brak miejsc. a na polonistyce przesunęłam się o jedno miejsce do tyłu... mówiłam o tym przy znajomym mojego taty i on powiedział, że słyszał - nie powie od kogo-, że 'na UJ trzeba mieć przynajmniej 5.000zł... Jak masz mniej, to nawet się nie wybieraj. Tak było rok temu.' Suuuper. Mam ich w nosie już.. I wybieram uczciwe Opole. Przynajmniej ludzie mili tam pracują i wpuszczają do sekretariatu, a nie trzymają w drzwiach i to jeszcze z kubkiem w ręku.
bylam, "rozmawialam", nie dowiedzialam sie niczego, zapytalam tylko czy przypadkiem bogatytatus z tysiakami w rekawie nie zmienia sprawy to popatrzyli na mnie z niesmakiem :| banda KRETYNOW! Wyszlam "podziekowalam" za uczciwosc i kompetencje trzasnelam drzwiami i stwierdzilam ze moja noga tam wiecej nie postanie! Studiuje na ujocie juz jeden kierunek ten mial byc drugi...wymarzony, ale widac nie dostaja sie ludzie ktorzy chca sie uczyc tylko ci co na sile skladaja papiery (nie mowie o wsyztskich ale jestem baaardzo zla wiec wybaczcie!) albo ci co maja uklady! szkoda sie denerwowac, przez tych niewyedukowanych niedoinformowanych nienormalnych popaprancow czuje ze moja milosc do francuskiego dobiegla konca! nie chca nas? ich strata! zycze im z calego serca zeby ten budynek sie w koncu zawalil! wtedy jak nikt nie bdzie chcial studiowac beda wspominac z nostalgia czasy gdy studenci sie o nich bili... plakac nie bede ale o mej kochanj uczelni zdanie zmienilam diametralnie!
Mon reve d'enfant - Cracovie.....Jak dziękuje losowi ze mieszkam tak daleko od Krakowa ze nie składałem na UJ !
Np. ja gdy byłam dokonać wpisu na studia to stalam z jakismis 4 osobami w mini kolejce i czekalam na swoja kolej, przyszla jaks wymalowana lalunia z corka i wepchala sie przed nami, na slowa o tym ze jest kolejka odp "ja jestem na godzine umowiona z pania x przez telefon wiec mnie kojka nie obowiazuje" a siedziala w srodku strasznie dlugo mimo iz bylo wolne jeszcze 1 stanowisko do wpisu nie wposzczali nas, po pewnym czasie zdazyly zalatwic 3 osoby i one dopiero wyszly.... a potem poszlam sobie "pozwiedzac" i zobaczylam ze one szukaly kogos, wiec jestem pewna ze po to by uregulowac naleznosci:/ wiec dla mnie sprawa jest jasna tj. wszystkie przypuszczenia zostaly potwierdzone, a niby mialo byc uczciwie nowa matura, rejestracja przez internet, no ale....taki mamy ten kraj:(
No nie żartujcie, że na UJ tak jest a ja tak bardzo chciałem tam za rok złożyć papiery na romańska i szwedzka. JA to samo mialem w liceum za kase przyjmowali z rezerwowych a nie za punkty...:(
kinia bardzo mi przykro...ale widocznie nasza teoria sie potwierdza... ok moze na ujocie sa przekrety, moze nie wszyscy dostaja sie fair (a raczej na pewno nie wszyscy), ale to jest jakas paranoja zeby przyjeli dodatkowo tylko 5 osob? wtf? to sie nie zdarza nigdzie i nie pamietam zebym slyszala kiedykolwiek o czyms takim, a naprawde slyszalam juz duzo! mnie krew zalewa jak o tym pomysle dlatego wole sie nie denerwowac i skonczyc ten tamat! zycze wszystkim udanych wakacji! a tych, ktorzy sie dostaliu prosze tylko o jedno, gdyz nie bedzie dawalo mi to spokoju! Prosze zebyscie napisali w pazdzierniku ile tak naprawde osob z Wami studiuje...czy rzeczywiscie 78?
pozdrawiam wszystkich :)
ja jeszcze mam jedno pytanko nie na temat ale nie chce zasmiecac forum . Czy po francusku chcialbym isc z toba do kina to bedzie " Je voudrais aller au cinèma avec toi" Z gory wielkie dzieki :)
tak:)
meroleczka swego czasu byla taka afera w gdansku, ale z tego co wiem zala sie tmy prokurator, potem przestalm sie tmy interesowac:P
Na tej stronie: http://www.filg.uj.edu.pl/ifr/WynikiFilologiaRomanska.pdf
została podana ostateczna przyjętych kandydatów. Jest ich chyba 62. https://www.erk.uj.edu.pl/karta_studiow.html?studia_id=418&SID=e562f9409907caa8a24b97913048ff2e
na tej stronie pisze, ze limit miejsc to 60. Rekrutacja wygląda tak, ze zawsze w 1 rekrutacji biora wiecej osob, zeby z tych (nie wiem ile było za pierwszym razem) 72 potwierdziło te 60. Z tych 72 z 1 rekrutacji potwierdziło widocznie 55 i w nastepnej drugiej rekrutacji ostatnia przyjeta osoba była siedemdziesiata ktoras. Na podstawie strony, która podałam, mozna wywnioskowac ze prog wynosil 378 punktow.
Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.
301-313 z 313
| następna