Olimpiada

Temat przeniesiony do archwium.
811-816 z 816
| następna
a na jakim poziomie jest ta Olimpiada?:P
hmm to zależy, na jakim poziomie Ty jesteś ;) czytałam już komentarze, że w porównaniu do tej z języka angielskiego, jest banalna, ale to moim zdaniem lekka przesada. Zobaczcie sobie testy z tego roku, z II etapu, są na oficjalnej stronie OJF. Ja się chyba zdecyduję, chociaż, nie wiem, czy ma to jakiś sens.. Właściwie to wątpię, czy mam jakieś szanse na dojście do finału. Z drugiej strony spróbowac zawsze warto, zwłaszcza, że wizja 100 % z matury jest kusząca ;) Bisous!
dla mnie gdybyś zdobyła sama 100 % na maturze byłabyś bardziej genialna niż gdybyś wygrała Olimpiade ;)
;D niestety obawiam się, że ani jedno ani drugie w moim przypadku nie jest możliwe.. ;) mam wrażenie, że już od 2 lat moje postępy w nauce są minimalne a moja motywacja do nauki spada drastycznie.;O Nawet nie wiem, czy jest jakiś sens, żebym zdawała maturę z francuskiego, jeżeli prawdopodobnie do niczego mi się nie przyda ;S Pozdrawiam ;)
możesz zdać sama dla siebie ... ;]
~cad. poziom gramatyczny ok. b2 może ciut wiecej, natomiast slownictwo jest ciezke, w zaleznosci od testu, pamietam ze jak na niektore slowka patrzylam, to mimo ze mialam zdanego starego delfa i kilka ladnych lat spedzonych we fr to nie wiedzialam do czego to podobne, zawsze mozna sprobowac:)
Temat przeniesiony do archwium.
811-816 z 816
| następna

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia