POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
1081-1107 z 1107
| następna
Witam!
mam pytanie czy można zamienić centy (1,2,5,10.20) na banknoty w banku jak tak to w jakim i czy za jakąś opłatą
mieszkam w Paryżu!
Pozdrawiam
taka wymiane monet robia na poczekaniu jak nie maja ruchu i za darmo
Hej! Może ktoś mieszka w Roanne? :)
Witam, mieszka ktoś w Tuluzie i chciałby porozmawiać lub wyjść do kina,...?
Pozdrawiam!
Witam mam na imie Norbert jestem dyplomowanym technikiem masazysta.
Zamierzam wyjechac do FRancji w 2016 na przelomie sierpnia-wrzesnia.
Ale nie znam Francji jezyka sie ucze a wyjechal bym zbiura pracy kjf fizjoterapia.
Bardzo prosze fizjoterapeutow i masazystow o kontakt na email [email]
Poniewaz chcialbym poznac osobe ktora tam juz pracuje i mi opowiedziala jak tam jestni mi pokazala co i jak a takze abym w trudnych chwilach mial do kogo sie zwrocic.
Bardzo prosze o kontakt.
Jezyka sie ucze ale co z tego jak nie mam nikogo bardzo prosze o pomoc.
To bylo moje mazenie mieszkac w Francji,poniewaz w Polsce aktualnie nie mampracy jako masazysta i nie zapowiada sie na to zebym dostal cokolwiek.
A i mam 22 lata i jeszcze nie wiem co i jak.
;-) pozdrawiam i prosze o odpowiedzi na e-mail
Cześć wszystkim ! Czy jest ktoś może z awignion
Mieszkam w Roanne parę lat , jeżeli ktoś ma ochotę proszę o kontakt
Witam,

Mieszkam w Poitiers i szukam pracy, może być na budowie, w sklepie, kierowca itp. Uczę się francuskiego cały czas i jestem po kursie miesięcznym w Polsce. CV mogę podesłać na maila.

Kontakt: [email]

Pozdrawiam:)
Cześć, mieszkam w Lyonie od półtorej roku, jeśli ktoś ma ochotę pogadać lub spotkać się na kawę to proszę pisać :)
Hej :) Mieszkamy z mężem od kilku miesięcy w Grasse. Mąż ma chwilowo pracę, ja natomiast czegoś szukam. Jest ktoś może z tej okolicy kto chciałby porozmawiać, wymienić się doświadczeniami?
Pytanie trochę z innej beczki orientuje się ktoś w tematach bukmacherów online którzy działają legalnie jakie licencje muszą posiadać. Jaki organ może udzielić mi takich informacji, zamierzam przy okazji wyjazdu na wakacje skorzystać z ofert bukmacherów na terenie Francji. Interesuje mnie również kwestia podatków od takich wygranych. Proszę o kontakt: [email]
witam ja mieszkam we Francji juz od 9 lat.
jestem fizjoterapeuta, pracuje w okolicach Cergy-Pontoise, w dep Val d'Oise 95.
06.10.17.05.38 oraz [email]
Witam. Mieszkam we Francji jako au-pair i szukam polaków w lyonie żeby się spotkać i po rozmawiać po polsku!
Cześć, mieszkam niedaleko Saint Etienne, chętnie poznam ludzi z okolic. Mam 23 lata pisać :P

Przemek.
Witam,polaków mieszkających w Saint Louis proszę o kontakt.Pozdrawiam.
Czy jest tu ktos z Paryza???
Sprawa pilna. Potrzebuje sie spotkac pilnie z Polka!!
Mieszkam na Mairie Pierrefitte!!
Prosze pisac na maila: [email]
Czy jest tu ktos z Paryza???
Sprawa pilna. Potrzebuje sie spotkac pilnie z Polka!!
Mieszkam na Mairie Pierrefitte!!
Prosze pisac na maila: [email]

w zwiazku z twoim mailem ,i rozmowa telefonicza ,czekam na twoj nastepny mail i twoja prosbe napisana w mailu ,tak jak uzgodnilismy podaj swoje dane i prosbe o pomoc, zglosze twoja prosbe na policje ,jest to odpowiedni organ do twojej sprawy ,ktory pomoze ci rozwiac twoje klopoty.
Mam nadzieje ze w zwiazku z moja deklaracja pomocy juz nikogo w te swoje problemy nie bedzisz wciagac,uwazam ze to zagraza bezpieczenstwu kazdej osobie ktora by chciala ci udzielic pomocy w inny spoosb jak moj zaproponowany przez zgloszenie tego na policje .
edytowany przez krystyna2015: 12 mar 2016
Czy jest tu ktos z Paryza???
Sprawa pilna. Potrzebuje sie spotkac pilnie z Polka!!
Mieszkam na Mairie Pierrefitte!!
Prosze pisac na maila: [email]
ciag dalszy korespondencji w dniu 13 marzec
À : krystyna f
[email]
Pani Krysiu pisze szybko, bo on jest w lazience, wlasnie mi bral telefon.
Bardzo mi przykro,ze Pani mnie tak zle odebrala, Prosze mi wierzyc,ze on mnie do wszystkiego zmusza, nawet do pisania tych ogloszen, I jesli sie mu sprzeciwie, to bierze noz I grozi.
Jestem po prostu bardzo wystraszona I pod pelna jego kontrola.
Nie znam nawet adresu tutaj, wiem Pani nie uwierzy w to, ale naprawde oprocz dzielnicy nie Wiem jaki dokladnie to adres.Nie mieszkam tu tez od x czasu, a od miesiaca!!!
Pani Krysiu szczerze boje sie policji,bo on jest z kolegami jak mafia I cos zrobi.Prosze mi wierzyc,ze najlepiej by bylo gdzies po prostu wyjsc na spotkanie,a Ja wtedy bym uciekla.On potrafi sie bardzo mscic,

Judyto napisz w mailu wyraznie prosbe o pomoc w zgloszeniu na policji
nie martw sie znajda cie ,namierza twoja lokalizacje dzwonic do ciebie .
(ja tylko dla swojego bezpieczenstwa i innych wklejam twoja korespondecje tutaj .
Potrzebujesz pomocy pisze ze udziele ci jej fachowo i nie mieszaj w takie rzeczy obcych ludzi .
Jak sama piszesz ze to mafia nikt z nas sobie nie poradzi ,musi ci pomoc specjalny serwis .
szukam kontaktow w okolicach Bergerac
Pozdrawiam
PS. nudno tutaj troche ;-)
Witam,
szukam kogoś z Marsylii lub okolic kto 2 kwietnia zechciałby pokazac miasto, chcielibyśmy zobaczyć to co pokazałby mieszkaniec Marsylii a nie przewodnik ;-) proszę o info będę wdzieczna mój e-mail [email]
Witam,
szukam kogoś z Marsylii lub okolic kto 4 kwietnia zechciałby pokazac miasto, chcielibyśmy zobaczyć to co pokazałby mieszkaniec Marsylii a nie przewodnik ;-) proszę o info będę wdzieczna mój e-mail [email]
Witam,
szukam kogoś z Ajaccio lub okolic kto 5 kwietnia zechciałby pokazac miasto, chcielibyśmy zobaczyć to co pokazałby rodzimy mieszkaniec a nie przewodnik ;-) proszę o info będę wdzieczna mój e-mail [email]
Witam :)
Czy jest ktoś w stanie doradzić kogoś (najlepiej Polka we Francji) albo może podać mail/telefon do wizażystki w okolicach Paryża? :) Będę ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
Pozdrawiam serdecznie!
Czesc mieszkam na poludniu francji niedaleko Avignon! Jesli znasz kogos albo sam potrzebujesz pomocy w zalatwianiu spraw administracyjnych napisz ( zasilek, ubezpieczenie, podatki itp)
Sa tutaj jakies ciezarne Polki lub mamusie? ;)
Witam
Mam na imie Monika od kilku miesiecy mieszkam we Francji (okolice Annecy) razem z moim chlopakim. Nasz farncuski jest kiepski wiec nie mamy zbyt duzo znajomych chetnie nawiazemy nowe znajomosci. Moj kontakt: [email]
Witam :)
Przez przypadek znalazłam tą stronkę i stwierdziłam że napisze a co tam nic nie zaszkodzi :) a więc jestem 23-letnią polką i szukam rówieśniczki w okolicach Fumel (lot et garonne) która spędzi ze mną miło czas przy kawce oraz w miarę możliwości pomoże mi w nauce francuskiego :) Pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.
1081-1107 z 1107
| następna

 »

Pomoc językowa