POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 1107
kto jest z Belgi. Praktycznie nie znam tu nikogo,nie mam co robic
do Cagnes masz wiec ok.15 km a tu mieszkam:) [gg]
jestem studentka filologii romańskiej UJ i byłabym zainteresowana podjęciem pracy wakacyjnej we Francji więc na wszelkie mozliwe oferty czekam pod adresem [email]
hej.A ja mieszkam w St Gaudens,(33),okolice Tuluzy. Bywasz w tych okolicach??
To ja tez sie dolacze.Mieszkam niedaleko Marsylii a w przyszlosci prawdopodobnie Montreal.Jesli jest tu ktos z Quebec to chetnie porozmawiam ;-))) [gg] Beata
Szukam osob ktore beda w lipcu/sierpniu w Pau badz Oloron albo jakies innej bliskiej okolicy. wyjezdzam jako au pair i chcialabym nawiazac znajomosci aby moc pozniej razem spedzac wolny czas ;)
cześć !ja też bardzo chciałabym wyjechać na pd. francji tj. do Pau ,ale na Emmaus .I nie bardzo mam z kim.Jak chcesz to podaj mi swój adres int. lub numer gg. to pogadamy .pozdrawiam.pa!
hej
a ja bede mieszkac od maja w St raphael, kolo nicei na wybrzezu, moze jest ta ktos??
Paryż! Paryż! Jest ktoś z Paryża?? :) :) :)
Hej!
moj adres e-mail [email]
Napisz do mnie to porozmawiamy. masz juz zalatwiony wyjazd?
hej jestem w pau jak cio mozesz liczyc na kontakt ze [email]
Fajnie, ze kogos znalazlam :) Moze ktos jeszcze sie znajdzie?
czesc.tez jestem w fracji od 7 mc. i nie natrafilam na fajnych polakow.czekam na kontakt,bo zwariuje.mam na imie aneta
mieszkam w nice
Jestem tutaj od 3 miesiecy i na Polakow nie trafilem w ogole.Tez mieszkam na poludniu. Napisz prosze. [email]
Hejka!
Jest ktoś może w Paryżu??
Chętnie porozmawiam!!
[email]
Pozdrowionka:)
czesc rodacy .Szukam polakow w okolicy rouen ;Zaczynam wierzyc ze naprawde polacy we francji udaja francuzow.probowalam w rozny sposob kogos zapoznac i nikt sie nie odzywa .Hej kochani gdzie sie pochowaliscie.

aga
Jezeli ktos chce pogadac zapraszam na [email]
hej ja bede od mahja chyba 70 km od nicei, jak chcesz to napisz na meila [email]
ja jestem na wymianie erazmusa w [email]
Tego problemu nie ma w Anglii... tam, nawet jak sie nie chce, zawsze sie spotka jakiegos polaka:( ..nawet grupy polakow:(( ktore trzymaja sie razem, ZALOSNE... Zawierajcie znajomosci z nie-polakami, przynajmniej jezyk podszkolicie!!
hey! czy Ty wciaz w okolicach Lyonu? bo ja tam bede od czerwca i nie znam nikogo:( [gg]
czesc ja mieszkam w okolicy [tel]to muj numer moze kawka w midi 25 lat mam i jestem mily nie tam jakis chlopaczek powazny facet bizu
jestem od ciebie 20 km mam samochod takze luz muj tele[tel]
czesc aneta, koniecznie daj znac, tez jestem w nice, i tez nikogo nie znam juz od prawie roku tu bede, szybko napisz pojdziemy na plaze w dzien:) poki swieci slonce
oj, to ja od tej plazy, zapomnialam podac ci adres [email]
Czesc !

Widze ze pare osob jest z okolic Cannes.

Potrzebuje desperacko pomocy!

Jestem mloda autorka projektu telewizyjnego programu,
na ktory bede chciala probowac znalezc producenta
w Cannes na festiwalu.

W piatek kupilam bilet 23-29 maja,
a wieczorem tego samego dnia dostalam informacje,
ze rodzina ktora obiecala mnie goscic zmienila nagle plany.

Wszystkie hotele w miare dostepne sa juz zajete.

Nie mam duzych wymagan
wystarczy mi kawalek podlogi...

Prosze o pomoc...
[email]
Czesc Stokrotko!
Moze ty mi pomozesz
poszukuje desperacko kawalka podlogi
w Cannes w czasie festiwalu filmowego.
Kupilam w piatek bilet na 23-29 maja
i tego samego dnia dowiedzialam sie ze nie ma dla mnie obiecanego noclegu...
Bardzo wazny jest dla mnie ten wyjazd.
Jezeli udaloby mi sie znalezc producenta mojego filmu,
mogloby to zmienic moje zycie....
Jestem mloda (27lat) idealistka o wyksztalceniu architektonicznym.
Bardzo prosze o pomoc!!!
[email]
Poszukuję polaków z Marsylii lub okolic
[email]
Hej jak szukasz jakiś znajomych to ja jestem z okolic St.Etienne i St Chamond dokładnie Cellieu 42 podaje adres [email]
a jest moze ktos z Amiens ???
pozdrawiam :D
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 1107

 »

Pomoc językowa