POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 1107
Hej wszystkim!!:)rnObecnie mieszkam w Krakowie, ale na wakacje ( czyli juz za jakiś miesiąc:) )wybieram się z kolezanką do Francji / Paryż/ do pracy. Byłyśmy tam ostatnio i poprostu chce się wracać, Paryż ma w sobie "to coś":) A piszę dlatego, że fajnie by było czasami spotkac się z Polakami, porozmawiać, czy wspólnie pozwiedzać ten cudny zakątek, więc jak tylko macie ochote, mieszkacie tam, albo bedziecie tam w czasie wakacji, piszcie!:)) Podaje moje gg.5712601, chętnie porozmaiam w wolnej chwili.rnPozdrwawiam!
Hej...rnJa rowniez mieszkam w Cannes, w sumie od niedawna, bo od kwietnia. Jeszcze nie mialam okazji spotkac tutaj Polakow, a szkoda.rnStokrotko, jak dlugo jestes we Francji?rnrnPozdrawiam Asia...rnMoj nr [gg]
Czesc, jestem w Lyonie, pisz smialo i do zobaczenia!
Do "demci"

Cześć Demciu:) Ja będę od października w Compiegne. Szukałam Polaków w okolicy, ale jak na razie Ty wydajesz się być najbliżej mnie:)

Czy jest ktoś, z okolic Compiegne (ok.60km od Paryża) kto pokazałby mi ciekawe miejsca w Paryżu i czasami wyskoczył na kawkę ;) ?
Hejka! Ja będę od lipca w Paryżu! Możemy pogadać.....

http://www.francuski.ang.pl/Paryz_Polakow_4091.html

Buźka:*
szukam pracy 2 miejsca ??
SZUKAM PRACY DWA MIEJSCA
WYKONUJEMY ELEWACJE METODĄ LEKKĄ MOKRĄ NA STYROPIANIE JAK I NA WEŁNIE
rozne rodzaju tynku , mozaika, akrylowy, mineralny,monter rusztowań.
PRACE KTÓRE WYKONUJEMY OPRÓCZ ELEWACJI ZEWNETRZNE
PODBITKI MALOWANIE TYNKOWANIE MUROWANIE WYLEWANIE , WEWNĘTRZNE
-SZPACHLOWANIE ,MALOWANIE,sufity podwieszane na gotowoz malowaniem.
-PŁYTY GIPSOWO KARTONOWE, scianki dzialowe stelaz ,klejenie plyt .
NAJLEPIEJ DWA MIEJSCA I 2 TYGODNIE Z UPRZEDZENIEM BO CALY CZAS PRACOJEMY .bez nalogu uczciwi.
Doświadczenie: Tak, nie akcept. jakis wplat za prace lub pobrania z gory za mieszkanie itp.
tylko powazne oferty, papiery murarza, montera rusztowan
wiek,27lat i 25 lat .
Kontakt: dwa miejsca pracy , lub inna praca fizyczna ,

tel:66[tel][email]
Wyjeżdzam w okolice Paryża 17 czerwca do pracy. Będę mieszkała w Bois Colombes. Może spotakamy sie kiedys??:) moje [gg]
A czy ktos wybiera sie moze do Tour na poczatku lipca?
hej
Nadal jestes w Paryzu, bo ja tez staram sie juz na zas sobie kogos udobruchac:) zeby miec jakies kontakty z naszymi...
[email]
czesc, mieszkam w Paryzu (w XV) i tez chetnie sie spotkam! Piszcie do mnie! [email]
Hejka!

Z chęcią, już do ciebie coś "naskrobałam"!

Też będę mieszkać w XV:)

Pozdrawiam:*
witam sedecznie....i bardzo prosze o pomoc....chcialabym wyjechac z chlopakiem na wakcaje do pracy...do Paryża... Poszukujemy pracy, mieszkania...jakiejekolwiek pomocy...jest juz troche pozno, ale wierze, ze jeszcze sie uda... Mowie po francusku w stopniu sredniozaawansowanym, moj chlopak w podstawowym ale za to świetnym angielskim. Moge pracowac jako kelneka, sprzatac w hotelach, pilnowac dzieci... mam doswiadczenie...moj chlopak jest swietnym informatykiem, programistą...ale moze pracowac również fizycznie...rnGdyby ktos mial jakies wolne miejsca w mieszkaniu (w kupie taniej), albo prace, albo cokolwiek...bylibysmy ogromnie wdzieczni za pomoc.. moj meilik:
[email]
Czesc, ja tez jestem w Lyonie (wlasciwie w St Genis Laval), 7 miesiecy i nie natrafilam na Polakow. troszke mi smutno i nudno.. moj adres e-mail: [email] pozdrawiam serdecznie i czekam na znak :) Anka
pracowałeś w polskiej firmie , to tak jak mój tata rnczy ta nazwa twojej firmy nie zaczyna się na F
czy ktos mieszka w okolicy Nantes? chetnie sie spotkam z polakami, pozdrawiam
Hej ludziska. mieszkam we Francji w Tuluzie. Mam kontrakt na rok ale kto wie, moze sie to przedluzy i okaze sie ze bede przyjezdzal do Polski w odwiedziny. Moze jest tutaj ktos z Tuluzy lub okolic? Chetnie poznam i moze nawet sie zaprzyjaznie... piszcie na meila albo gg. [email] a gadu to 5188026. pozdro dla wszystkich...
SIEMANKO.MIESZKAM W LAMARQUE.CHATEAU DE LAMARQUE Z 11WIEKU.BARDZO LADNA OKOLICA.30KM NA POLNOC OD BORDEAUX.SZUKAM KONTAKTOW.TROCHE TU NUDNO.JAK COS TO ZAPRASZAM NA WEEK END.ODEZWIJCIE SIE
TEZ JESTEM Z 33DEP.
Czesc! jestem w Tuluzie; narazie na miesiac pozniej wyjezdzam do na eramusa na polnoc Francji. Troche brakuje mi polskiego. Ostatnio strasznie zmeczyly mnie te upaly. Napisz jesli znajdziesz czas ( pisz do wszystkich ktorzy sa w Toulouse albo w Saint-Etienne ) Moj email: [email]

pozdrawiam serdecznie
Witaj Anetal! bede od wrzesnia w Saint-Etienne na eerazmusie. Odezwij sie jesli bedziesz mogla. Moj email: [email]

pozrawiam b.serdecznie
HEJ !!!!!!!!!
szukam ludzi ktorzy mieszkaja w montpellier albo okolicach, chetnie bym sie spotkala z kims kto gada po polsku...piszcie mi na maila: [email] Pozdrawiam
Od wrzesnia bede mieszkac na stale w Toulouse. Niestety nie znam tam nikogo. Szukam osob, z ktorymi bede mogla sie zaprzyjaznic, pojsc na imprezke czy piwko, poznac ciekawe zakatki miasta albo po prostu pogadac. Moj mail: [email] Piszcie smialo :-) Pozdrawiam.
hej mieszkamy w avignon to nasz numer [gg]
hej, w okolicy tzn gdzie? ja jestem sama w marsylii od ponad tyg..jak masz ochote to sie odezwij. moje [gg] . kiedy nie bede pracowac ( ani szukac pracy bo tu nigdy nic nie wiadomo) moglibysmy np cos pozwiedzac pozdrawiam
wyslalam Ci maila, pozdrawiam
hej, jestem od tyg w marsylii. odezwijcie sie jezeli jestescie niedaleko!!moje [gg]
hej, jestes jeszcze w tej marsylii??
napisalam panu maila:) pozdrawiam
Czesc, od dwoch miesiecy mieszkam w Nimes. Byc moze jeszcze w tym roku przeniose sie do Montpellier. Mam 11 lat. Ja tez szukam kogos, z kim moglabym pogadac (na razie po polsku, bo jestem tutaj dopiero od dwoch miesiecy). Mam wiele, wiele pytan zwiazanych z pobytem we Francji, chetnie odpowiem na Twoje.
moj adres e-mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 1107

 »

Pomoc językowa