POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
1021-1050 z 1107
Witajcie,
Dwie poważnie niepoważne :-) turystki z Polski (45 lat) szukają w dniach 15/16-18 czerwca taniego zakwaterowania gdzieś w okolicach Nicei. Będziemy wdzięczne za jakieś namiary. Chcemy w tych dniach zwiedzić rejon Lazurowego Wybrzeża może Cannes, Saint Tropez ? Będziemy wdzięczne za każde wskazówki.
Pozdrawiam,
[email]
dziewczyny tak calkiem powaznie znajdziecie na miejscu tani hotel Hotel Premiere Classe za 50euro /noc
Cytat: aniakl
dziewczyny tak calkiem powaznie znajdziecie na miejscu tani Hotel Premiere Classe za 50euro /noc
Cytat: aniakl
dziewczyny tak calkiem powaznie znajdziecie na miejscu tani Hotel Premiere Classe za 50euro /noc
Jeśli szukacie pracy to najlepiej miec CV, w języku polskim i francuskim. Francuzi zawsze patrzą na dokumenty i na ich podstawie zatrudniają.

http://mentorkariery.pl/cv-po-francusku
Cytat: tresb
Jeśli szukacie pracy to najlepiej miec CV, w języku polskim i francuskim. Francuzi zawsze patrzą na dokumenty i na ich podstawie zatrudniają.

que des platitudes...

Cytat: tresb
http://mentorkariery.pl/cv-po-francusku

149 zł za "profesjonalne CV"
i 229 zł za CV po francusku?
czyli 80 zł za tłumaczenie? TROSZECZKĘ drogo...
Hej mam 28l szukam znajomych z lille lub okolic.piszcie [email] pozdrawiam.
Hej szukam kolezanki lub kolegi z Lille lub okolic .mam 28 lat.piszcie [email] pozdrawiam
hej czy jest ktos z Dammarie Les Lys? lub Melun?
witam ja obecnie mieszkam w londynie ale do konca czerwca jestem na wakacjach w okolicach lyonu a dokladnie l'arbresle a we wrzesniu bede sie tu przeprowadac ze wzgledu na meza,chetnie poznam rodakow na kawce albo jakies mamusie bo sama jestem tu z synkiem,chetnych poprosze o kontakt na maila [email]
Czesc mieszkam w Cannes szukam znajomych ...Piotrek 35 lat prosze o kontakt [email]
z góry dziekuje ewentualnie o podanie miejsca gdzie spotyka sie polonia dziekuje pozdrawiam
Witam jestem z oklic Avignon moze jest tu jakas dziewczyna ktora chcialaby czasem wyskoczyc do baru, na zakupy lub na pogaduchy?? moj adres email [email]
Pozdrawiam ;P
edytowany przez aneta2121: 15 cze 2014
Witam,szukam transportu z Lubina do Megeve w dn 25-29 czerwca,pozdrawiam
Witajcie, jestem polka od niedawna zamieszkala w Cagnes sur Mer, nie znam jeszcze jezyka, jest dla mnie bardzo trudny do zapamietania, czy ktos moglby doradzic w sprawie pracy bez koniecznosci jezyka, w okolicy Cagnes sur Mer? Zalezy mi na dorywczej pracy, moze wychodzenie z psem? odprowadzanie dziecka do szkoly czy domu, jestem mila i uczciwa i zalezy mi na poznaniu jezyka oraz zarobku. Prosze o odpowiedz na forum.
Witajcie :)
Mieszkam w La Cadière-d'Azur . ( jakieś 50 km od Marsylii )
Szukam osób chętnych do wyjścia na plaże , na piwko czy na pogaduchy :)
jeśli jest ktoś z okolic liczę na kontakt , mail : [email]

Pozdrawiam Michalina :)
edytowany przez lacadiere: 24 cze 2014
Witam,mieszkam w okolicach Saint Malo,departament 35-Bretania i chętnie się spotkam z kimś z mojej narodowości mój email to [email]
edytowany przez Jagoda2929: 25 cze 2014
Witam!
w przyszlym miesiącu (od 27.07) przenosze się do Cannes na miesiac do pracy...niestety nie znam tam nikogo (pracę załatwiła mi moja znajoma,która na stale mieszka we Francji). W każdym razie chętnie poznam kogoś kto bedzie miał czas się czasem spotkać,porozmawiać albo gdzieś wyskoczyć...
Pozdrawiam ciepło,
Ania
;)

[email]
witam wszystkich mam pytanie czy ktos sie orientuje czy do załatwienia dodatku na mieszkanie potrzebne sa pity z polski jesli wczesniej nie pracowałismy we francji?
poszukuje równiez pracy obecnie mieszkam w la copechagniere czy ktos wie moze gdzie sie mozna załapac do pracy , chetnie kogos poznamy jesli ktos mieszka niedaleko nas
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu gabej.eu. Gdzie znajdą Państwo szeroki asortyment maszynek do cięcia ziół i liści, nabijarek, gilz oraz liści tytoniu. Wybierając nasz produkt dowodzisz, że nie akceptujesz kompromisów i chcesz mieć to co najlepsze. Nasze maszynki są rezultatem lat pracy, poszukiwań i doświadczeń nabytych w bezpośrednim kontakcie z konsumentami z całej Europy. Liście tytoniu są w szczególny sposób wyselekcjonowane. Dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz produkt najlepszej jakości, co pozwala Ci zaoszczędzić lub w łatwy sposób zarobić. Dla stałych klientów przewidziane duże rabaty ! Masz pytania? Napisz; [email] lub zadzwoń +48 883 900 903/ +44 79[tel]
Hej jestem Krzysiek mam 22 l mieszkam w cailloux sur fontaines ok miesiąca chętnie poznam koleżanki i kolegów z Polski do pogadania itp ;) mój email [email]
witam mam pytanko kiedy nalezy sie wyprawka dla dziecka , dziecko moje ma 4 latka i idzie teraz do pzredszkola . Jesli sie nalezy to gdzie to składac paiery ?
Witam i pozdrawiam rodaków mieszkam w Albertvill tel[tel]
Witam, 29 września jadę z okolic Monaco do Lublina , jeżeli jest ktoś zainteresowany , proszę się odzywac :)
Hej . Czy jest ktos z okolic Pau?
Pozdrawiam
Witam serdecznie
Mieszkam na stale we Francji prawie trzy lata ale niestety okolice gdzie mieszkam nie spotkałam ani jednego polaka trudno jest tak zyc nie majac przyjaciol znajomych. mieszkam w domku z ogrodkiem marzy mi sie jak by bylo milo wypic kawke spotkac sie ,porozmawiac czasem komus pomoc w potrzebie a tutaj brak tego najbardziej .
mieszkam w regionie Poitou Charente jesli ktos mieszka w okolicach Bressuire albo
La Chataignerie ogolnie Deux-Sevres piszcie moze znajde bratnią duszkę.
Stokrotka50 Ja z Cannes zostawiam meila [email]
Cannes Nicea Grass poznam kogos do pogadania kawa piwko itp
Witam. Szukam Polaków z okolic Epernay. Jak jest ktoś to proszę o kontakt [email]
Witam, poszukuję osoby z okolic Cannes ew. Nice, z bardzo dobrym francuskim do tłumaczenia podczas rozmowy handlowej. Bez słownictwa specjalistyczego. Termin jeszcze do ustalenia, jeden/dwa dni pomiędzy 14.11 a 24.11.2014. Ilość godzin do ustalenia, od 2-3 do 8-9 dziennie. Możliwa częstsza współpraca.
Pozdrawiam,
Pierre
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
1021-1050 z 1107

 »

Pomoc językowa