POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 1107
witam, czy nadal mieszkasz w Toulous? Ja za miesiac tam sie przeprowadzam na stałe wiec milo by bylo poznac sie, pozdrawiam..
Witam pracowałem kiedyś na południu Francji w okolicach Tulonu przy rolnictwie chciałbym zapytac jak tam jest teraz z pracą chciałbym jeszcze raz tam pojechac w okolice Marsylii cztery lata temu spendziłem tam dziewiec miesiecy czy orientujesz się gdze w Marsylii można szukac pracy na czarno krutkoterminowej np na wakacje pozdrawiam [email]
hejka
bede w rennes przez tygodnie, chetnie wyskocze na mala kawke i pogadam po polsku
odezwij sie jesli masz czas
czesc,
jestem teraz w Polsce, pisales, ze szukasz w rolnictwie we Francji. Jezeli udalo ci sie cos znalezc i moglbys pomoc - ja mam zamier wyjechac, ale potrzebuje pomocy - to bede serdecznie wdzdieczny
powodzenia,
pozdrawiam
Witam!
Od dwoch miesiecy mieszkam na stale w Nantes i poszukuje komunikatywnych i wesolych ludzi zamieszkujacych w Nantes lub okolicach .

Pozdrawiam Ania
Czesc!
Od dwoch miesiecy mieszkam na stale w Nantes i poszukuje komunikatywnych i milych przyjaciol z polski .
Pozdrawiam Ania
cześć wraz z mężem mieszkamy w Nantes i chętnie poznamy nowych ludzi jeśli nadal masz ochotę czekamy na odpowiedź Agnieszka i Artur (25 i 32 latka)
cześć wraz z mężem mieszkamy w Nantes i chętnie poznamy nowych ludzi jeśli nadal masz ochotę czekamy na odpowiedź Agnieszka i Artur (25 i 32 latka)
Hejka Zobaczylem ze szukasz kontaktu z polakami mieszkajacymi w Nantes. JA bylem w Nantes (Carquefou) 5 miesiecy Teraz jest tam moja kolezanka na ICAM NANTES w Carquefou ja chwilowo w Redon pol roku jak masz ochote pogadac to czekam na [gg] pozdrawiam JAcek
nadal w bordeaux?
cze ja mieszkam w grenoble
witam wszystkich ja mieszkam w tours moze jest ktos w tej okolicy? szukam od 2 miesiecy i nikt sie nie odzywa.Chetnie bym sie spotkala z rodakami.
ja tez mieszkam w paryzu jestem sama jesli jest ktos chetny na spotkanie zapraszam na [gg]
Hej :)
Ja jestem w Tours od miesiaca i desperacko szukam Polakow :)Moje [gg]
Pozdrawiam :)
Gosia
hej ja jestem z oyonnax. mieszka ktos w tej okolicy. gg.1614633
mieszkam w Elblagu ,to blisko gdanska nad morzem.
a Ty pochodzisz z polski czy jesteś polką we francji ?
cześć.
prowadze firme importująca kabiny łazienkowe do polski.
obecnie szukam polaków w francji pragnących prowadzić moja filie w francji.
moze znasz kogoś kto tak chcaiłby zarobic /i to całkiem niezle /na swoje życie.
pozdrawiam.
www.zen-on.pl
[email]
czesc ja mieszkam po paryzem 30 min sncf od la defense, i szczerze mowiac nie mam co robic w weekendy, wiec tez chetnie poznalabym jakis polakow (mam 24lata) gg 3[tel][email] jak cos to piszcie, pozdrawiam anka
Hej!! Ja wlasnie przeprowadzam sie do Lyonu za wzgledu na mojego narzeczonego, ktory jest francuzem i szukam znajomych Polakow - chetnie sie spotkam na kawe pogadac, nie znam nikogo, nie mowie jeszcze po francusku(cos tam dukam) i nudno mi tu szczegolnie w ciagu dnia kiedy moj ukochany pracuje;-(
A poza tym probuje sie tu odnalezc - jestem tancerka zaczelam juz tu troche wystepowac i wdrazac sie w tutejsze srodowisko artystyczne, jesli ktos jest w Lyonie to zapraszam a najblizsza sobote do restauracji arabskiej le Ryad -bede tanczyc taniec brzucha!!!:-)pozdrawiam wszystkich!!! piszcie [email]
Mieszkam w Marsylii Szukam osob ktorzy mieszkaja w poblizu
Hej ja jestem kolo Marsylii co tu robisz?
A jakie a warunki?
witam czy możesz mi przesłać adres tego kościoła ja też pracuje w lyon i to by mie interesowało pozdrawiam mirek
Mnie nie pytalas a ja jestem taki fajny :), pozdrawiam z 11 dzielnicy
szukam ,nowych znajomych z okolic paryza
Czesć,od roku mieszkam pod Paryzem czuje siętu samotna.Bardzo chciałabym poznać nowych ludzi.
coucou, mieszka ktos moze w marsylii?chetnie poznam rodakow...
Czesc, ja od 2 miesiecy mieszkam jakies 160 km od Paryza, w Troyes.I tez tu nie mam polskiech znajomych :)
Ja obecnie jestem w Grenoble i prawdopodobnie zostanę dobrych parę miesięcy, więc poza pracą będzie co zwiedzać:) Może macie jakieś fajne atrakcje turystyczne do zaproponowania w tym regionie poza Lyonem i Chamonix, bo już zwiedziłem:)


pozdrowionka z przed nóża Alp Francuskich:)
jestem jestem marsylja
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 1107

 »

Pomoc językowa