POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 1107
podaje moj e-mail, jakby ktos z marsylii i nie tylko mial ochote sie odezwac;) [email]
Witam, mieszkam pod Paryzem, blisko Disenylandu, jesli ktos potrzebuje lokalnej pomocy to smialo walic :) Moge tez pomoc w znalezieniu pracy.

Jesli szukacie Polakow - to zajrzyjcie do Disneylandu - jest tu nas troche !!

Pozdrawiam serdecznie!
Witam.

Jestem w Marsylii od 19 I i wlasnie rozpoczalem studia tutaj.

Co tutaj porabiasz (mieszkasz, pracujesz, studiujesz ?)

Mialabys moze ochote troche pomailowac - zapewne wiesz wiecej o marsylii i ewentualnej polonii :-)

pozdrowienia,
Arek
Czesc.mieszkamy niedaleko Tours, jakies 70 km.Jak jeszcze jestes na miejscu to daj znac.Szukamy rodakow
czesc.Mieszkam niedaleko Tours jakies 70km.Jak jeszcze jestes to daj znac bo szukam rodakow.
witam mam 24 lata i szukam rodakow na terenie paryza.chetnie spotkam sie,bo jestem tu od 3 dni i nie znam nikogo.moj mail [email] pozdrawiam
czesc. ja jestem w paryzu od 3,5 lat i jeszcze nie spotkalam normalnych polakow tutaj moze z wyjatkiem dwoch osob.ALE BARDZO CHETNIE POZNAM.
czesc mam naimie Bogusia od jakiegos czasu przebywam we Francji a dokladnie w La ciotat to chyba nie daleko od Ciebie chetnie nawiaze kontakt.jesli bedziesz miala ochote odezwij sie na gg to jet moj nr 8787016 pozdrwaim!!!!!ps mam nadzieje ze sie odezwiesz
czesc mieszkam nie daleko marsyli jesli masz ochote sie spotkac odezwij sie na [gg] pozdrawiam
hej, ja od dwoch miesiecy mieszkam w paryzu i chetnie poznalabym jakis rodakow. jesli ktos jest chetny nawiazac ze mna kontakt prosze o maile na adres [email]
ja takze poszukuje jakis znajomosci w paryzu
Hejka! Ja będę od kwietnia w Paryżu! Możemy pogadać.....

http://www.francuski.ang.pl/Paryz_Polakow_4091.html

Buźka:*
Pilnie poszukuję osób mówiących dobrze po francusku (no i po polsku).
Oferuję pracę na targach 10, 11, 12 marca.

Pozdrawiam i proszę o kontakt mailowy [email]

Leszek
W uzupełnieniu poprzedniego wpisu dodam, że targi odbywają się w Lyon http://www.sportair.fr/
targi odbywają się w Lyon http://www.sportair.fr/.
Szukam osób mieszkającyche we Francji, a konkretniej w Paryżu. Wybieram się tam we wrześniu i chcialabym się trochę na to "przygotować. To mój numer 1[tel], dzięki z góry. Pozdrawiam.
czesc. poszukuje brata we francji paryż.jest tam juz 14 lat wiem napewno ze zyje Zielinski Paweł lat34 gdybys mógł popytac znajomych napewno bym sie w jakis sposób odwdzieczyl. bo jakos sie nie odzywa do domu. jak mozesz to popytaj.
witam wszystkich. poszukuje osob w okolicach Saint Eloy les Mines :/ w departemencie Puy-De-Dome, Bede tu jeszcz troche i chetnie spotkam sie z kims z Polski. pozdrawiam . moj francuski nr to 618808121
Witam. Ukonczylam pedagogike i psychologie kliniczna, znam perfekcyjnie język francuski. Chiałabym wyjechać na stałe do Francji. Czy istnieje mozliwość znalezienia pracy w Polsce i wyjechania już na pewną posade. Poza tym chciałabym wiedzieć jakie są najmilej widziane zawody we Francji. Z góry dziekuje. Pozdrawiam
jeśli chcesz szczerej odpowiedzi to najmilej widzianym zawodami we Francji są zawody związane z inżynierią i budownictwem.
witam mieszkasz w marsyli
poszukuje rodakow z la ciotat i okolic
kto mieszka w la ciotat okolice marsylia moje [gg]
lodzianka ja mieszkam okolice marsyli
Mieszkam od niedawna w Grenoble. I rozumiem twoj bol. Jestem tu od niedawna, ale w wolnych chwilach nie mam do kogo sie odezwac. TU NIKT NIE MÓWI PO ANGIELSKU (francuskiego nie znam)
Jestem fizykiem, nie znam francuskiego, a praca w Polsce sama mnie znalazla, dali mi 7 dni od momentu obrony pracy dyplomowej na przyjazd do tego przekletego kraju
Czesc.Nie wiem jakie masz kryteria co do normalnosci ale ja nie uwazam sie za nienormalna.Mieszkam w Paryzu od osmiu miesiecy.Jesli nadal masz ochote na poznanie ludzi osob to pisz do mnie.
[email]
czesc poszukuje brata w Paryżu. Mozesz mi jakos pomóc, czekam na odpowiedz
WITAM!
Ja rowniez mieszkam w paryzu.Jestem mloda mama, ktora jak narazie zajmuje sie swoja pociecha.Z tego tytulu chetnie nawiazalabym jakies kontakty tu na miejscu by od czasu do czasu pobyc troche miedzy ludzmi czy odprezyc sie przy kawie, lub zielonej herbatce ;).
pozdrawiam
Irmina
WITAM!
Ja rowniez mieszkam w paryzu.Jestem mloda mama, ktora jak narazie zajmuje sie swoja pociecha.Z tego tytulu chetnie nawiazalabym jakies kontakty tu na miejscu by od czasu do czasu pobyc troche miedzy ludzmi czy odprezyc sie przy kawie, lub zielonej herbatce ;).
pozdrawiam
Irmina
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 1107

 »

Pomoc językowa