POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
961-990 z 1107
Fakt,faktem że w Polsce właścicieli mieszkań mało interesuje czy się pracuje czy nie,ważne że się im płaci w terminie. Oczywiście są też wyjątki. Jakby nie patrzeć rynek nieruchomości w każdym kraju ma inne zwyczaje,i z tego co Pani pisze francuzi wolą być pewni czy jest się w stanie opłacić czynsz i wszystkie inne opłaty z tym związane. A co pracy...czyli tak naprawdę wszystko zależy od jaką pracę się znajdzie,i czy język będzie przydatny bardziej lub mniej.
Ja jakoś nie odnoszę wrażenia,że podcieli mi Państwo skrzydła. Piszą Państwo jak jest naprawdę,a nie koloryzują i mówią jak to jest tam cudownie. :)
Witam! Od niedawno mieszkam w miasteczku pod Lyonem. Chętnie poznam osoby, które lubią aktywnie spędzać czas. Do usłyszenia.
Witam wszystkich. Mieszkam z narzeczonym i dzieckiem w albertville niedaleko Annecy. Jesli ma ktoś ochotę nawiązać znajomość to niech się odezwie
WITAM!!! OD DWÓCH LAT MIESZKAM Z MĘŻEM I CÓRKA W TOURS. SZUKAM ZNAJOMYCH!!!
Cytat: asienka30
WITAM!!! OD DWÓCH LAT MIESZKAM Z MĘŻEM I CÓRKA W TOURS. SZUKAM ZNAJOMYCH!!!

to nie jest powód, żeby pisać wielkimi literami.
humpetej: to nie jest powód, żeby pisać wielkimi literami.[/quote]

A co przeszkadza Ci to???
edytowany przez asienka30: 14 lut 2014
Nie tylko mi.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
"Nie tylko mnie"...
Słusznie. Mój polski trochę kuleje.
Jest tu ktoś z Tours lub okolic???
Mieszkam w departamencie 24 to troche daleko,pozostaje tylko szukac nadal;Pozdrawiam
No,wlasnie to robie!!! Ale dzieki ze napisalas. pozdro :)
Witam Rodaków,taka mała prosba-jesli znacie lumpeksy(ciucholandy)w okolicach Montpellier,Sete to prosze podajcie namiary:))),wielkie dzieki,pozdrawiam
Witam!!! Szukam transportu zeby przewiesc troche rzeczy z Francji do Polski, a dokladnie z Tours-Jarosław. Jak znacie kogos to prosze dajcie znac!!!
Witajcie! Mam 22 lata, mój narzeczony pracuje we Francji ponad 2 lata, ściągnął mnie tu i od kilku miesięcy mieszkamy w Annecy. Ja niestety nie pracuje i nie znam języka. Gdybyście coś wiedzieli na temat bezpłatnych bądz nie tak drogich kursów dla obcokrajowców i daliście znać to było by super. Nie ukrywam, że szukam pracy i zależy mi na uzyskaniu wskazówek, informacji. Znamy tu też polaków ale Chętnie też nawiążemy nowe znajomości :) Mój kontakt, link do facebooka : https://www.facebook.com/kamila.grzesik.5 mój mail : [email] POZDRAWIAM
Cytat: nieczka23
Witam :) a może znajdą sie jakieś Polki w Saint-Jean-de-Maurienne lub okolice :D ?
hej witam,jestem tu nowa,mieszkam w Saint Jean de Maurienne i szukam polaków z okolic bo samej źle :( pozdrawiam
Cytat: madziulek83
Cytat: nieczka23
Witam :) a może znajdą sie jakieś Polki w Saint-Jean-de-Maurienne lub okolice :D ?
hej witam,jestem tu nowa,mieszkam w Saint Jean de Maurienne i szukam polaków z okolic bo samej źle :( pozdrawiam
mój mail [email] mam nadzieję że ktoś się znajdzie i odezwie
heyka mam 26 lat mieszkam od kilku dni w Tuluzie szukam polaków na jakieś spotkanie lub wspólne zwiedzanie miasta :) mój mail [email]
Siemka :) szukasz Polaków w Nicei, Antibes ,Cannes i okolice odezwij się pomogę Ci się wprowadzić w klimaty :) wiem jak to jest być samemu i się nudzić więc służę pomocą :)
Witam chętnie poznam rodaków z alzacji :) mieszkam w Rouffach rejon Alzacja miejscowościa w okolicach Colmar Pozdrawiam mój adres [email] ;) Pozdrawiam
olka232 wyslalam Ci wiadomosc na mail-a, pzdr ;)
na mail
witam, poszukuje ,,kata'' do spania i gotowania w Annecy lub okolicach, od okolo maja, mam prace nagrana na Francuskiej umowie, mam 26 lat, zonaty, brak nalogow.
Zastanawiałem się po co ci "KAT do spania i gotowania", aż się przestraszyłem. Ale widzę, że po prostu nie używasz polskich znaków.
Transport medyczny i sanitarny karetką chorych i leżących. Kraj i Europa. Tanio!

Oferujemy transport medyczny i sanitarny osób chorych, niepełnosprawnych, leżących karetką na terenie całego kraju, wyposażoną w niezbędny sprzęt. Wykonujemy przewozy krajowe i zagraniczne.

Dowozimy pacjentów na badania, dializy, lotniska i wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba.
W skład zespołu karetki, w zależności od potrzeby wchodzą ratownicy medyczni, pielęgniarki i po wcześniejszym uzgodnieniu lekarz.

W naszym posiadaniu jest Ambulans Opel Vivaro rocznik 2006, widoczny na zdjęciach, a także sprzęt: butle tlenowe, defibrylator AED, ssak mechaniczny, pulsoksymetr, ciśnieniomierz, plecaki i ich wyposażenie, laryngoskop, nosze.

Zapraszamy do kontaktu!
WWW.MED-TRANS.PL
+48 73[tel]
[email]
Bo my w Lille to lubimy się ukrywac;)


Cytat: samtron122
Witam
A ja szukam Polaków w Lille, bo będąc tu od 2 miesięcy to się nie natknąłem na rodaków.
pzdr

Jarek
no to jak, znajdzie sie jakis kąt w Annecy lub okolicach? ma moze ktos jakies plytki, ksiazki do nauki FR, tez w okolicach Annecy :D
Chyba musisz poszukać pośród ogłoszeń... Potencjalna szansa na znalezienie Polaka, który wynajmuje pokój jest tu chyba dość niewielka... Poza tym nikt nie wie, ile jesteś w stanie zapłacić.
Cytat: SnOOpy1988
Witam chętnie poznam rodaków z alzacji :) mieszkam w Rouffach rejon Alzacja miejscowościa w okolicach Colmar Pozdrawiam mój adres [email] ;) Pozdrawiam

Od 5 kwietnia biedę pracował w Bourguignon, 85 km od Ciebie (na Południe). Kilka słów o mnie znajdziesz na tym forum; http://www.francuski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/240082
Pozdrawiam użytkownik- "mirszek"
Witam szukam polakow z Pau i okolic ( poludniowo-zachodnia francja ) w celu nawiazania jakiegos kontaktu, spotkania, pogaduchy. Jesli ktos bedzie zainteresowany prosze pisac na [email] Pozdrawiam wszystkich mieszkajacych we francji
Temat przeniesiony do archwium.
961-990 z 1107

 »

Pomoc językowa