POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
901-930 z 1107
Witam wszystkich mam zamiar wraz z żoną i dziećmi przeprowadzić się na stałe do Francji rejon VAR posiadam polską firmę ,auto dostawcze ,sprzęt do wykonywania usług,i dużo kontaktów z polskimi producenyami stolarki pvc i alu.Chciałbym znaleść osobe znającą temat i osobę na wspólnika lub pracownika który pomógłby jesli chodzi o język i pierwsze zlecenia (remonty).Osoba ta może posiadac firmę we francji lecz potrzebuje materiłów z polski może jakas hurtownia budowlana z polskim materiałem.Czekam na propozycje. I miłej niedzieli
Witam,
Poszukuje osob mieszkajacych i pracujacych w Nicei, ktorzy udziela ogolnych informacji na temat pracy, mieszkania i zycia w tym miescie.
Pozdrawiam
Karolina
Witam
A ja szukam Polaków w Lille, bo będąc tu od 2 miesięcy to się nie natknąłem na rodaków.
pzdr

Jarek
witajcie.

Mieszkam nie daleko Genevy,chetnie nawiaze kontakt z osobami z tych okolic...ja mieszkam we Francji,ale zaraz przy granicy szwajcarskiej.pozdrawiam.
Poszukuje Polek do pogawedek Nancy,Luneville i okolice
Witam serdecznie ;) niebawem przeprowadzam sie w okolice Annecy, szukam kogos kto zna jakies strony z ofertami pracy dla osob poslugajacych sie angielskim, francuskiiego ciagle sie ucze ale fajnie by bylo znalesc jakac prace dorywcza. Dajcie znac :)
Wiolcia27 gdzie dokladnie mieszkasz ja bede w Viry :) dlugo jestes we francji?
zapraszam na promocje we Francji

http://www.ifrancja.fr/promocje-we-francji-f741.html
Witam
Planuje na początku przyszłego roku przeprowadzić się do Francji do miejscowości Le Cap d Agde.
Chętnie poznam osoby zamieszkujące niedaleko powyższego miasta.
mój [gg]
mandala1 jestem u ciebie zalogowany ok?
Witam.
Mam pytanko odnośnie pracy we Francji kierowca CE.Interesuje mnie południowa cześć Francji, jak to wygląda.Bardzo proszę o poważne odpowiedzi. Bardzo dziękuje za każda odp. Pozdrawiam.
Poszukuję polaków mieszkających o okolicy Cap d'Agde, od kwietnia 2014 będę tam mieszkać. Będzie mi miło jeżeli spotkam tam rodaka.
JEST TU KTOS Z DEPARTAMENTU VAR KOLO SAINT MAXIMIN LA SAINTE BAUME ALBO DEP 13 OKOLICE PEYROLLES?
Cytat: MAGDA-var-dep13
JEST TU KTOS Z DEPARTAMENTU VAR KOLO SAINT MAXIMIN LA SAINTE BAUME ALBO DEP 13 OKOLICE PEYROLLES?

MAGDZIE SIĘ CAPS ZACIĄŁ?
jestę w ciężkiej sytuacji mieszkam z rodziną od niedawna we francji w limoux, pilnie poszukuje pracy, budownictwo,remonty wykończeniowe. jeśli ktoś co wie bardzo proszę o kontakt.mój [email]
witajcie rodacy poszukuje najlepiej osoby która mieszka we Francji i włada jezykiem w mowie i pismie
Witam,
Mieszkam od niedawna w Toulon i z chcecia dowiedzialam bym sie wiecej o zyciu w tym miescie. Chetnie spotkam sie na kawe. Rowniez moze doradzicie mi dobre kursy Francuskiego w Toulonie. Z gory dzieki.
Witam wszystkich :)

Mieszkam w Cannes z córką i narzeczonym od 6 miesięcy i chętnie poznamy miłych Polaków :)
Witam, mam pytanie ... Za 2 dni jade pracowac sezonowo do Meribel, jest tu ktos w podobnej sytuacji moze ?? Pozdrawiam
Witam
Od 10 lat prowadzę w Polsce firmę remontowo budowlaną. W ubiegłym roku dwukrotnie odwiedziliśmy z moją drugą połówką Paryż i zakochaliśmy się w tym mieście. Bardzo poważnie zastanawiamy się nad przeprowadzką do Francji. Mam pytanie do mieszkających na stałe we Francji Polaków, czy jest szansa rozkręcić tam firmę budowlaną. Moi pracownicy chętnie popracowali by za granicą, pytanie tylko czy jest szansa na zlecenia w branży remontowo - budowlanej tam na miejscu. Czy mając sprzęt, ludzi i zatrudniając na miejscu Polaka - koordynatora, dobrze znającego francuski (my niestety tylko po angielsku) jest szansa na pozyskanie zleceń. Nie koniecznie w Paryżu. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z branży wykończeniowej i jesteśmy w stanie wykonać każdy remont. Wiecej o nas na stronie riwbud.pl
Z góry dziękuję za informacje.
Wojciech Niedzielski
Witam, zabiore 3 osoby z okolic Annecy na polodnie Polski! przejazd przez Legnica, Wroclaw, Opole, Gliwice, Czestochowa. wyjazd 20.12.2013 o godz 19. kontakt: [email]
Witam
Od 10 lat prowadzę w Polsce firmę remontowo budowlaną. W ubiegłym roku dwukrotnie odwiedziliśmy z moją drugą połówką Paryż i zakochaliśmy się w tym mieście. Bardzo poważnie zastanawiamy się nad przeprowadzką do Francji. Mam pytanie do mieszkających na stałe we Francji Polaków, czy jest szansa rozkręcić tam firmę budowlaną. Moi pracownicy chętnie popracowali by za granicą, pytanie tylko czy jest szansa na zlecenia w branży remontowo - budowlanej tam na miejscu. Czy mając sprzęt, ludzi i zatrudniając na miejscu Polaka - koordynatora, dobrze znającego francuski (my niestety tylko po angielsku) jest szansa na pozyskanie zleceń. Nie koniecznie w Paryżu. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z branży wykończeniowej i jesteśmy w stanie wykonać każdy remont. Wiecej o nas na stronie riwbud.pl
Z góry dziękuję za informacje.
Wojciech Niedzielski
Cytat: riwbud
Witam
Od 10 lat prowadzę w Polsce firmę remontowo budowlaną. W ubiegłym roku dwukrotnie odwiedziliśmy z moją drugą połówką Paryż i zakochaliśmy się w tym mieście. Bardzo poważnie zastanawiamy się nad przeprowadzką do Francji. Mam pytanie do mieszkających na stałe we Francji Polaków, czy jest szansa rozkręcić tam firmę budowlaną. Moi pracownicy chętnie popracowali by za granicą, pytanie tylko czy jest szansa na zlecenia w branży remontowo - budowlanej tam na miejscu. Czy mając sprzęt, ludzi i zatrudniając na miejscu Polaka - koordynatora, dobrze znającego francuski (my niestety tylko po angielsku) jest szansa na pozyskanie zleceń. Nie koniecznie w Paryżu. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z branży wykończeniowej i jesteśmy w stanie wykonać każdy remont. Wiecej o nas na stronie riwbud.pl
Z góry dziękuję za informacje.
Wojciech Niedzielski
Panie Wojtku.
Pracy w branży budowlanej we Francji jest tak dużo, ze niektóre firmy muszą rezygnować z wykonania zleceń, bo nie dają rady. Jednak najwięcej jest tej pracy w Paryżu i okolicy. tak naprawdę to tutaj się wszystko kręci.
Przestrzegam jednak przed pochopnym inwestowaniem na tym rynku. Jest bardzo trudno wejść na rynek. Francuzi to specyficzny naród i trzeba to poznać. Najlepiej niech Pan nawiąże kontakt z jakąś polską firmą działającą na terenie Paryża i jak ona wprowadzi Pana na rynek to później już będzie lżej. Ale uwaga ! Polacy zaczynają ze sobą konkurować. Powodzenia
wczoraj rozmawialam z polakiem co prowadzi firme remontowa od 20lat ,mowil ze tak ceizko jeszcze nie bylo ,musi brac zlecenia daleko poza rejonem co wiaze sie z wyjazdami na caly tydzien zeby jakos koniec z koncem zwiazac . Moze wprost nalezy napisac ze wejsc dzisiaj na rynek z firma bez jezyka i podstaw znajomosc w materialach bedzie poprostu ciezko
zabiore do Polski 3 os z Annecy, jade na slask 20 grudnia 2013 wieczorem. [email]
Witam , organizowany jest sylwester dla Polakow w Lyon dokladnie w restauracji na Décines . Bylby ktos zainteresowany ? Wiecej info priv lub tel [tel]lub [tel]

W menu miedzy innymi polskie dania jak i alkohol wliczony w cene , zapraszamy pary jak i pojedyncze osoby
Pozdrawiam .
Tomek .
Witam,
Poszukuję osoby mającej rozeznanie na rynku motoryzacyjnym we Francji Chciałbym za pomocą tej osoby kupować samochody, prowizja do ustalenia. Mogę też zainwestować w zakład samochodowy we francji. Pozdrawiam kontakt mail [gg]
Witam jestesmy rodzina narazie przebywajaca w anglii.
Znamy sie na odnawianiu starych mebli i innych antykow oraz artystycznie malujemy meble oraz wnetrza roznymi technikami. Poszukujemy kontaktow we francji i moglibysmy nawiazac wspolprace.
Prosimy o jakis kontakt.
Pozdrawiamy Pawel:)
Witam mam 26 lat. Od 1,5 roku mieszkam we Francji a w Grenoble od roku gdzie mieszkam i pracuje. Chętnie poznam sympatycznych ludzi którzy lubią spędzać czas w miłym i wesołym towarzystwie. Może jest ktos kto ma ochote i czas na kawe ;) Pozdrawiam Damian
Temat przeniesiony do archwium.
901-930 z 1107

 »

Pomoc językowa