POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
871-900 z 1107
czasami i GPS nie pomoze.:-)
Witam poszukuję osób mieszkających w Marsylii Niedawno sie przeprowadziłam z dziećmi do męża i chętnie nawiąże jakiś kontakt z Polakami
Cześć mam na imię Natalia we Francji jestem juz od kilku lat skończyłam tutaj studia i pracuję. Niedawno zmieniłam pracę i w związku z tym przeprowadziłam się do Montpellier. Piszę do Was żeby dowiedzieć się czy są tu jacyś Polacy. Chętnie poznam koleżanki, kolegów do wspólnych wypadów na kawę, kino, obiad etc i oczywiście do pogawędek po polsku ;-) Pozdrawiam (mój skype natalout)
hey. Mieszkam w Macon, moze jest tu lub w okolicach jakas fajna dziewczyna do pogadania [gg]
Cześć mam na imie Anka dopiero przyjechałam do Francji,mieszkam w okolicy Draguignan.Chętnie poznam Polaków jeśli są w okolicy :) pozdrawiam (moja poczta [email]
No hey ja tez mieszkam z dziecmi w Marsylii jak chcesz napisz na [email] pozdrawiam
Moze ktos wie o jakiejs pracy dorywczej w marsylii
Dzień dobry!
Poszukujemy "ortofonisty" w STRASBURGU: kogoś, kto jest Polakiem (albo osobą polskiego pochodzenia, lub choćby w małym stopniu posługuje się językiem polskim), jednak zdobył uprawnienia zawodowe we Francji (ponieważ chodzi o szersze kompetencje niż sama logopedia). Gdyby ktoś z Państwa posiadał namiary na taką osobę, będę wdzięczna za kontakt!
Witam!
Czy ktoś jest w stanie mi pomoc??
Szukam pracy we Francji dla dwoch osob.
Posidam uprawnienia na koparkoladowarki ,ładowarki kołowe,wozki widlowe-wszystko z doswiadczeniem.Obsluga wszelkiego rodzaju traktorow i maszyn rolniczych(pracowalem 3 miesiace we Francji na traktorach John Deere
Jezeli ktos jest w stanie nam pomoc to prosze o kontakt na [email]
Pozdrawiam
Witam,
nazywam się Marcin Szymański. Od 1 października zaczynam pracę we Francji. Dokładnie w Cassis obok Marsylii. Teraz będę w hotelu ale chciałbym poszukać jakiegoś mieszkania do wynajęcia. Czy możecie mi pomóc w tym temacie? Macie jakieś namiary kogoś kto chce wynając małe mieszkanie?
Jakie są koszty? Czy jest możliwość zmieścić się w przedziale do 700 EUR?
Witam :) chętnie poznam nowych znajomych z okolic Cannes Nicei :) jak coś to proszę pisać :)
czesc, a co tam slychac w tours,czesto kieruje sie na Tours, ja z Laval niedaleko, moze poklikamy?
Cytat: Maricn
Witam,
nazywam się Marcin Szymański. Od 1 października zaczynam pracę we Francji. Dokładnie w Cassis obok Marsylii. Teraz będę w hotelu ale chciałbym poszukać jakiegoś mieszkania do wynajęcia. Czy możecie mi pomóc w tym temacie? Macie jakieś namiary kogoś kto chce wynając małe mieszkanie?
Jakie są koszty? Czy jest możliwość zmieścić się w przedziale do 700 EUR?
Witam,

Zobacz http://www.seloger.com/ zakładka location
Szukam osoby udzielajacej korepetycji z jezyka francuskiego dzieciom w wieku szkolnym (CM2) z okolic Chartres, Champol, Saint -Prest.
cześć wszystkim :) < Kasia - miło mi > przyjechałąm z mężem kilka tygodni temu do miejscowości LA SOUTERRAINE, region LIMOUSIN - jest ktoś w pobliżu ?
Helol :) 9 października tj. Środa okolo godziny 21 ruszam autem z Cannes do Polski ( Torun) mam 4 miejsca wolne :) jak ktos zainteresowany to prosze pisać.
Szukamy Znajomych.-Léguevin,Pibrac,Colomiers,Tournefeuille.
Witam Wszystkich.Mam 29 lat i wraz z mezem i coreczka mieszkamy od stycznia w Toulouse.Nikogo tu nieznam wiec jak jest jakas Pani ktora mieszka w poblizu Léguevin i ma ochote wypic ze mna kawke, fajnie w babskim towarzystwie spedzic czas i ma jeszcze dzieciaczki to byloby super :))) Moja coreczka ma 4 lata i tez chetnie pozna jakies dzieciaczki w jej wieku :)))

Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos sie znajdzie .
[email]

Hej !!! mieszkam w Nicei od 5 m-cy i szukam pracy... jestem 30-sto letnià dziewczynà (OLA) posidam wlasny samochod i prawo jazdy kat.B jezeli mielibyscie jakies namiary na kogos kto szuka dziewczyny do opieki nad dziecmi,osobami starszymi,pracà w hotelu(sprzàtanie,serwis sniadaniowy itd...) czy pomoc domowa to dajcie jakies cynki ;) z moim francuskim jest slabo ale nadrabiam angielskim ;) zostawiam e mail do kontaktu i pozdrawiam !!!! [email]
Witam,

Chciałbym prosic Państwa o pomoc. W związku z wyjazdem członków organizacji pozarządowej (non - profit) z regionu Małopolski na II Jesienne Spotkania zKulturą Polską - Małopolska, poszukuję na 12 października na 2 godziny, około 14.00, osobę która zna francuski i mogła by pomóc mi w prezentacji multimedialnej w charaktarze tłumacza na spotkaniu w miasteczku Chatte. (30 km od Grenoble)
Tak niefortunnie sie zdarzyło że osoba która miała z nami jechać (będziemy prezentowac folklor, muzykę, kuchnie, rękodzieło itp.), jest niedysponowana w związku z wypadkiem a nikogo innego tam nie znamy. Rozumiem że sprawa jest gardłowa i wielu z Was ma może juz jakies plany właśnie na tą sobotę 12 października. Jednak jeśli znacie kogoś PROSIMY o pomoc. Inna sprawą jest to iż, dzialamy non profit wiec nie mamy pieniedzy na zapłacenie tłumaczowi.

Szukam znajomych - ALZACJA (Thann)

Mam na imie Agnieszka , mam 25 lat. Mieszkam we Francji od 2011. Chetnie poznam nowe kolezanki :)
Witam wszystkich serdecznie!
Nazywam się Aleksandra Kozieł i reprezentuję firmę Cyclad, która specjalizuje się w outsourcingu kompetencyjnym w sektorze informatycznym.

Ten wpis odbiega nieco od tematyki, jednakże mam nadzieję, że znajdzie on zainteresowanie odbiorców ;)

Obecnie poszukujemy Technika Wsparcia w dziale IT, którego zadaniem będzie wspomaganie pracy użytkowników, rozwiązywanie problemów związanych z codziennym korzystaniem z komputera, jak również kierowanie parkiem informatycznym, instalacja i konfiguracja programów czy sporządzanie raportów. Od kandydata wymagana jest doświadczenie na podobnym stanowiskiu (co najmniej 1 rok), dobra znajomość VMware, narzędzi Windows, języka francuskiego/polskiego (warunek konieczny) jak i mobliności zawodowej.

Stanowisko pierwotnie zlokalizowane jest w Montrouge (92), tu odbywają się szkolenia, ok. 2 tygodni, a następnie misja kontynuowana jest w Poznaniu.
Wszelkie koszty dotyczące pobytu za granicą są pokrywane przez pracodawcę (hotel, samochód).

Jeśli znajdują się tu osoby, które poszukują pracy w dziedzinie IT, proszę o kontakt bezpośrednio na mój adres mailowy: [email]

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących stanowiska, pozostaję do całkowitej dyspozycji.

Pozdrawiam,
Aleksandra Kozieł
Cytat: tegratte
Ten wpis odbiega nieco od tematyki, jednakże mam nadzieję, że znajdzie on zainteresowanie odbiorców ;)

Dział ogłoszenia byłby lepszy. Polacy we Francji? Jak ktoś już wyjechał i się mniej więcej odnalazł, to nie będzie wracał do Wolski, bo się pojawiła oferta niestabilnej pracy w słynnym "mieście know-how".
Z chęcią dodałabym tam swoje ogłoszenie, jednak pojawiający się komunikat "Dział w budowie" mi to uniemożliwił :)

Poza tym, nie koniecznie każdy Polak we Francji mógł się tam odnaleźć, także może ktoś jednak byłby zainteresowany wrócić do ojczyzny. Jeśli chodzi o pracę, którą proponuję to jest to jak najbardziej praca STAŁA (jeśli nie znasz szczegółów to może się nie wypowiadaj ;)).
Cytat: tegratte
Jeśli chodzi o pracę, którą proponuję to jest to jak najbardziej praca STAŁA (jeśli nie znasz szczegółów to może się nie wypowiadaj ;)).

Taaaak... praca przez agencje outsourcingowe zawsze jest STAŁA...
Cytat: kasiakotecek20
!!! NICE NICE NICE NICE !!!

Witam szukam osób do Towarzystwa :) Kaśka.. 23 lata.. :D
na e-mail proszę : [email]
alllllllllllllllluuuuuuu Kaska
kasia z Nicei.Podajesz meil ktory od roku jest zablokowany albo cholera wie co. napisz na [email] Paryz.
Witam !!!!!!!!a może znajdą sie jakieś Polki w Nicei ))) lub okolice :D ?nudno mi tu ))
Witam,

Mam pytanie czy zna ktoś może polską krawcową z okolic Nicei lub Cannes?
Temat przeniesiony do archwium.
871-900 z 1107

 »

Pomoc językowa