POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
601-630 z 1107
Witam wszystkich !!
Moze Perpignan lub okolice ? Kawa ? Plaza ? Randonee ? Rolki ? Piwko ?
Pozdrawiam i czekam na info od Was :)
Sorelka
Witam
Mieszkam i pracuję w Arras. Chętnie poznam rodaków z okolic.
Pozdrawiam
cześć jestem Sebastian mieszkam niedaleko Paryża dokładnie Viarmes. moze mieszka ktoś w okolicy. chętnie kogoś poznam... gg 1[tel]
HEJ DLACZEGO SIĘ NIE ODZYWASZ POZDRAWIAM
Wiaddomosc do Justynkaaaaaa
Hej ty mieszkasz w Lyonie moze mialabys ochote sie poznac Sandra
Witam
Jest ktoś może w okolicach Clichy (Paris) ?
hej mieszkasz jeszcze w Rouen pozdrawiam
WITAM SERDECZNIE W LIPCU WYJEŻDZAMY Z RODZINA W OKOLICE MARSYLII MAMY 2 SYNÓW (8 I 4 LATA) PROBLEM W TYM ZE NIE WIEM CO ZE SZKOŁA DLA STARSZEGO ON NIE ZNA JEZYKA LICZYŁAM NA JAKAS POLSKA SZKOLE PROSZE O POMOC MOJ MAIL [email] z góry dziekuje
Witam. Razem z dziewczyną wyjechaliśmy do Francji do pracy. Obecnie znajdujemy się w Colmar (30minut od Strasburga, Alzacja). Niestety, zostaliśmy zwolnieni przez nieludzkich pracodawców i mamy jeden dzień na wyprowadzkę z mieszkania i nie wiemy co dalej możemy robić. Jeżeli ktoś mógłby nam pomóc, będziemy dozgonnie wdzięczni. PROSIMY O POMOC, jesteśmy w stanie zapłacić. Kontakt do nas:
mail: [email]
skype: adam.michocki
numer tel: +48791690843

Pozdrawiamy.
Czesc wszystkim!!! Ja w tej samej sprawie co wiekszosc :) Mieszkam od lutego w Paryzu, 20sta dzielnica. Nie mam polskich przyjaciol, z checia poznalabym kogos - najlepiej dziewczyny zeby moj chlopak nie byl zazdrosny :) Jestem dostepna caly czas, bo obecnie mam przerwe w kursach i szukam pracy. Pozdrawiam, piszcie!!!
Witam wszystkich! Rozpaczliwie potrzebuję pomocy! W ekspresowym skrócie opis zdarzeń: ojciec ( kierowca na trasy zagraniczne ) będąc w pracy dostał ( 2 dni temu ) rozległy zawał i leży w stanie krytycznym w szpitalu w MARSYLII. Pracodawca umywa ręce i nie pomaga w niczym! Na własną rękę szukam pomocy i proszę o jakikolwiek kontakt osób, które mieszkają w Marsylii i mogłyby pomóc chociażby w formie tłumacza. Za jakąkolwiek pomoc będę dozgonnie wdzięczna! Wyjazd do Marsylii planuję w przyszłym tygodniu. Podaję dane kontaktowe: [email] [gg] , TEL. 698538541. Pozdrawiam.
Cytat: Justynkaaaaaaa
Kto z Toulon'u ? ;D

ja mieszkam w okolicach Tulonu i bardzo chetnie sie spotkam moj mail to: [email]
Witam. Mam na sprzedaż papierosy.
Dowóz gratis Lyon i okolice.
Mój numer [gg] , lub tel. +486[tel]
Pozdrawiam Roman
Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli mi w mniejszym lub większym stopniu, w realizacji celu, czyli podróży do marsylskiego szpitala. Przede wszystkim mega wielkie ukłony dla: Sylwii i Marcina, Kuby i Dominisia, oni wiedzą za co ;)), pani Dominiki, Kasi K., Beaty, Adama oraz dla wszystkich, których być może teraz pominęłam w całym tym zamieszaniu. Dziękuję Wam kochani!!!
Witam mam na imię Zbyszek jestem od niedawna w Lyon poznał bym koleżankę która pokazała by mi uroki Lyonu i poznała z innymi Polakami
edytowany przez zibi28: 24 cze 2012
Witam wszystkich mieszkam w Vichy , bede podpisywał kontrakt z pracodawcą z francji nie zna ktos tłumacz w Vichy ,niestety mój francuski jest na etapie raczkowania.
Cześć i czołem! 11 lipca wyjeżdżam do Niceii do pracy, mój pobyt tam ułatwiłoby na pewno spotkanie kogoś miłego z kim mogłabym gdzieś wyjść, pozwiedzać etc. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś taki:)
mieszkam z mezem we francji maz pracuje mamy syna ma 16 lat . Potrzebujemy pomocy z wynajęciem mieszkania w Ales . Chcielibyśmy poznać polaków z okolic Ales , jesteśmy w wieku 52 lat
kontakt : mail : [email] tel.6[tel]
Hej, jestem w Nicei do konca lipca i chetnie sie z kims spotkam ;) prosze o kontakt, [email]
Witam.
Jest ktoś z okolic Falaise , Normandia?
Niedawno przyjechalem do Lyon, szukam pracy, moze ktos mogby mi pomoc ? inne nacje sobie pomagaja, gdyby sie trafila jakas dobra dusza tel.[tel], milego dnia wszystkim.
czy mieszka ktos w houdan albo w okolicy ? :)
hej,
szukam kogoś z Marseille kto byłby wstanie pomóc mi znaleźć pracę w budownictwie (murarz, tynkarz, płytkarz), wynająć jakieś mieszkanie, i w sprawach urzędowych, wyjechać mam zamiar w połowie sierpnia +/- 1,2 tygodnie,
chciałbym się też dowiedzieć jak wygląda rynek pracy w budownictwie,
język znam w stopniu podstawowym lub mniej, angielski średni
mój mail: [email]
dzięki
edytowany przez burntime: 17 lip 2012
Witam, mieszkam w okolicach Paryza, wieczory sa dlugie lecz nudne, szukam ciekawych znajomosci, czekam na kontakt zainteresowanych, [gg] , kom [tel],
Witam. Począwszy od lipca do pażdziernika przebywam w Cabanes 20 km. od Awinion, poszukuje rodaków z Polski do spędzeniia wolnych chwil od pracy . Czekam na odzew .
POZDRAWIAM
Witam ponownie odnośnie znajomości podaje email [email]
Moze ktos jest z RENNES?DZIEWCZYNA 28LAT,MEZATKA,CHETNIE SPOTKAM SIE NA KAWE,POGADUSZKI.ODEZWIJCIE SIE:)
Witam mam 19 lat, szukam ciekawych znajomosci w okolicach paryza i z paryza na kawe, piwo i pogaduchy, [gg] , kom [tel],
WITAM WSZYSTKICH NOWO POWSTALA FIRMA TRANSPORTOWA ZAPRASZA DO KOZYSTANIA Z SWOICH USŁUG. WOZIMY NAJTANIEJ, WOZIMY ROZNEGO RODZAJU TOWARY TAKIE JAK NP.JEDZENIE NAPOJE AUTA NA LAWECIE MASZ PYTANIE PISZ ZAPRASZAM!!
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
601-630 z 1107

 »

Pomoc językowa