POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 1107
[wpis usunięty]
zgadzam sie diamenciara, ciezko znalesc ale czasem sie udaje...
pozdrawiam
a ja bym bardzo chciała poznać Polaków pracujących w Meribel, niedaleko Chambery. Odezwijcie się, proszę
czesc ja tez mieszkam w lyonie a bardziej szcegolowo to w st didier :):)
to jest 5minut od lyonu:)
ja tez bardzo chetnie bym poszla gdzies bo jestem opiekunka do dzieci i mam wolny czas w wekkendy i czasami w tygodniu:)
to jest moj [email]
wiec odezwij sie jak co:)
Hej, czy mozesz udzielic kilka informacji na temat zycia w st, tropez???
Zamierzam przeniesc sie do francji z UK po 5 letnim pobycie w anglii.
Interesuja mnie informacje na temat warunkow zycia, cos o rynku pracy, czy sa problemy ze znaleziebiem jakiegos lokum itd.
Bede wdzieczny za wszystko co napiszesz.
Witaj!Chcialabym sie ciebie zapytac czy juz rozwiazalas swoj dylemat.Ja tez mysle o wyjezdzie do Francji i nie wiem czy warto!Nie mam zadnych znajomych w tym kraju i nie wiem kogo zapytac sie o warunki zycia w tym kraju.Gdybys mogla odpisac na moj mail [email]
hej
czy nadal poszukujesz osob z Caen?
pozdrawiam serdecznie
;)
zapraszam forum franka oferty.fr
napisz do nas forum franka oferty.fr
napisz do nas oferty.fr
To może ja?
Jestem w takiej samej sytuacji to mój adres [email] pozdrawiam
Tzn.poszukuje osób które chcą nawiązać nowe znajomości.
Aga mozesz mi napisac jakie sa ceny hoteli,mieszkan do wynajecia w tulonie
9963
9963
Hej poszukujemy polakow ktorzy przebywaja,mieszkaja obecnie w lyonie jezeli sa tacy to prosimy o kontakt [email]
Hej czy sa polacy w lyonie ???Jezeli tak to prosze o kontakt [email]
9963
tez mieszkam w Amiens... i brakuje mi Polish spirit! Zauwazylam, ze f
Francuzi nie potrafia sie bawic, wiec jesli ktos sie nudzi i jest niedaleko zapraszam najpierw na [gg] :)
witamy za pare tygodni przeprowadzamy sie do Leucate(kolo perpignane)rowniez bedziemy szukali znajomych w tych okolicach.Jezeli wciaz mieszkasz w okolicach Narbonne,odezwij sie.
Pozdrawiamy Andrzej i Kamila
Nie w Lyonie, ale w Grenoble ;-)
A propos, ktoś tam pisał (ale w 2008!) że jest w Gre. Jeśli są Polacy w Gre, odezwijcie się :-))) [email]

Pozdro!
Oktawian
Cześć pracowałem w Meribel w tamtym roku i chciałbym tam wrócić,może masz jakieś namiary.Pozdrawiam
Hej,
pisze w troche innej sprawie, szukam pokoju w Paryzu i probuje wszystkich mozliwosci, moze znasz ludzi, ktorzy szukaja wspollokatorki,
jesli tak bede wdzieczna za kontakt


dzieki
Sylwia
Witam!Pod koniec li[ca przeprowadzamy sie (ja,Paul i dzieci)na poludbie Francji.Chetnie bym poznala kogos z Polski.Osiadziemy miedzy Narbonne a Carcasone.Jezeli macie chec nas poznac,dajcie znac.Moj [email]

pozdrawiam
Aga
Hej!Ja jestem z okolic Lyonu.Dokładnie z Saint Georges de Reneis.Pozdrawiam.
W sierpniu bede w Lyonie i chetnie nawiaze kontakt w celu milego spedzenia czasu przy rozmowie, kawie (kobieta, lat 50+). Moze znasz kogos? Moje [gg] .
Hello :) Widze ze troche sie tu kreci, i cale szczescie bo nie znam wielu polakow a chetnie bym sie pospotykal z rodakami :) Jestem w Paryzu i Montpellier (jezdze sobie miedzy tymi dwoma miastami). Piszcie jesli maci ochote: [email] Paweł 25 lat
Hello :) Widze ze troche sie tu kreci, i cale szczescie bo nie znam wielu polakow a chetnie bym sie pospotykal z rodakami :) Jestem w Paryzu i Montpellier (jezdze sobie miedzy tymi dwoma miastami). Piszcie jesli maci ochote: [email] Paweł 25 lat
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 1107

 »

Pomoc językowa