POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 1107
WITAM!
Ja rowniez mieszkam w paryzu.Jestem mloda mama, ktora jak narazie zajmuje sie swoja pociecha.Z tego tytulu chetnie nawiazalabym jakies kontakty tu na miejscu by od czasu do czasu pobyc troche miedzy ludzmi czy odprezyc sie przy kawie, lub zielonej herbatce ;).
pozdrawiam
Irmina
hej wam wszystkim ja rowniez jestem w paryzu poki co bo za niedlugo wracam do naszego pieknego kraju:))))) jesli ktos chcialby popisac to moj meail [email] posdrawiam rodacy:)
hej!jestesmy mlodym malozenstwem.znalezlismy sie w tym kraju niby milosci czystym przypadkiem.mamy zalatwiona prace w hiszpanii.no i tam bylismy ale przebili nam w tamtym uroczym panstwie opone okradli mnie i odechcialo nam sie teg uroczego kraju szybko.dobrze ze maz mial co kolwiek bo marnie by bylo.no a ku naszemu zdziwieniu spotkalismy wielu milych francuzow.nie znamy tego jezyka ale i tak da sie dogadac.jestesmy teraz w orange.stwierdzilismy ze jak juz tak daleko jestesmy to moze tu by cos sie udalo.jednak nikogo nie znamy nawet nie wiemy jak ruszyc z czym a ja jeszcze sprawe skradzionych dokumentow musze zalatwic.no ale to chyba najmniejszy klopot.czy ktos nas moze pokierowac i doradzic.czekamy na kontakt skype .login-robsonagusia. milo by bylo miec tutaj znajomych zawsze razem latwiej.codz tylu wszedzie oszustow.czekamy na kontakt pozdrawiamy wszystkich w calym tym uroczym kraju.
MIESZKALAM W MARSYLII ALE OD ROKU MIESZKAM 15 KM OD AVIGNON ALE DEPARTAMENT JESZCZE 13 POZDRAWIAM
MIESZKALAM ALE OD ROKU KOLO AVIGNON ALE DEPARTAMENT JESZCZE 13 POZDRAWIAM OLA
witaj.jestesmy w francji niedlugo ale nie znamy jezyka i ogolnie przypadkiem jestesmny ale dluga historia.nie znamy nikogo i szukamy pomocy kogos zyczliwego.wystarczajaco przygod mielismy.duzo zaduzo.szukamy pracy i mieszkania.milo by bylo je znalezc...generalnie jezeli dalo by sie co sod ciebie to daj znac...meil to [email] lub tel podam moze polski [tel]lub francuski [tel]bedziemy wdzieczni z apomoc.pozdrawiamy
Szukam polaków a St. Etienne, mam 25 lat od roku mieszkam w Grenoble i w lipcu przenosze sie do St Etienne szukam polakow w celu wypadów do baru, moje gg to 13501975
witaszki mieszkam w Mazamet rowniez szukam Polakow co by na jakies piwko czy tez kawe isc jesli ktos mieszka w poblizu prosze o kontakt na mail [email]
Witaj,

Poszukuję kogoś kto mieszka lub jest teraz w Paryżu i jest chętny popracować na 4 dni na standzie na targach Pret a Porter od 5 do 8 września. Potrzebuje kogoś kto mówi dobrze po francusku i po polsku, jeśli znasz kogoś takiego to proszę o pilny kontakt. To moje [gg] .

Pozdrawiam serdecznie
CZESC JA MIESZKAM NIEDALEKO 04000 DIGNE LES BAINS ,SZUKAM FAJNEJ OSOBY Z KTORA BYM MOGLA SIE ZAPRZYJAZNIC,BRAKUJE MI POLSKIEGO JEZYKA,I CZUJE SIE SAMOTNA MIMO ZE MAM SUPER MEZA FRANCUZA!JESLI MASZ OCHOTE PROSZE ODPISZ MARTA Z PROVANCE
Witam!
chcemy z mężem i 1,5 roczną córeczką wynająć mieszkanie w Marsylii na jakiś dłuższy czas.Wiesz może czy łatwo jest wynająć tam mieszkania a może znasz kogoś kto wynajmuje w marsylii mieszkania.Z Góry dziękuje bardzo
Witaj mam takie pytanko Chce wynająć mieszkanie w marsylii.Czy trudno jest wynająć mieszkanie tam a może znasz kogoś kto wynajmuje mieszkania w Marsylii?Z góry dziękuje.Moje [gg]
moje [gg]
Cze Irmina ja tez szukam znajomych w paryzu jak cos to sie odezwij pozdrawiam do uslyszenia pa
Witam,jestem Polakiem (29lat) pracujacym we Francji w Thonon. Poszukje osób Polaków, Polek i osoby mowiące po polsku z tych okolic. Cel: wspólne spędzanie czasu, moze jakies piwko w barze. Osoby chętne prosze o kontakt pod numerem telefonu (+33) 45[tel]
Witam, chciałabym zapytać o waszą opinię. Mój mąż (arab) obecnie pojechał do Francji na zbiór owoców , ja pracuje w Polsce w urzędzie mam stała pracę, nie znam języka francuskiego, ale chciałabym sie nauczyć. Powiedzcie mi czy warto wziąść dłuższy urlop bezpłatny, wyjechać tam, uczyć się francuskiego i próbować sobie ułożyć ŻYCIE w tym kraju?. Punkt zaczepienia mamy u jego ciotki. Tutaj nie stać mnie nawet na kupno mieszkania, tym bardziej że mąż dopiero zaczyna przygodę w europie i nie zna dobrze języka polskiego. Dziekuję jeśli coś poradzicie.
my mieszkamy w mozac rejon clermont fr ;vichy i tez szukamy polakow
a mieszka może ktoś w Bandolu ?
Witam wszystkich!czy ktoś z was mieszka z Lille!szukam polaków ,z którymi moglabym się zapoznac,pogadać.Mieszkam we francji 4 lata i jak do tej pory nikogo z rodaków nie spotkałam!Odezwijcie do mnie!czekam:)
Witam od trzech miesiecy mieszkam Digne jesli chcesz nawiazac kontakt to moj [email] tu z przyjacielem i jego zona-to tez Polacy.Chetnie poznam rodakow mieszkajacych gdzies w okolicy.
Siemka ja mieszkam w Rubaix nie daleko Lille :] Moje gg to 7379283 jestem tu od nie dawana ale z miłą chęcia spotkałbym się z kimś z rodaków jak coś pisz :] Pozdrawiam
cześć. Chciałabym bardzo pojechać do Paryża i podjąć jakąś pracę na 2-3 miesiące. Poradź, od czego zacząć: nie mam mieszkania i nie mam żadnych namiarów na pracę, mam duże chęci i znam język. Pomóż, proszę.
cześć czy ty jesteś w tym La Ciotat koło Marsylii odpisz pozdrawiam [email]
Cześć chciałbym cie zapytać o parę szczegółów min jak jest z pracą w okolicach
Marsylii i jeszcze na inne tematy czy mogłabyś napisać mi na meila , kiedyś pracowałem w okolicy Marsylii i Tulonu i chciałbym tam wrócić ale niestety nie mam już tam kontaktów serdecznie dzięki. [email]
Witam wszystkich chciałbym znaleść pracę na południu Francji
marsylia Tulon lazurowe wybrzeże jestem elektrykiem, najlepiej w budownictwie ale i rolnictwo, lub cokolwiek pracowałem już we Francji min w stoczni w Saint Nazaire, przy fenui i winogronach w Hyeres, posiadam prawo jazdy ABCE niezbędne uprawnienia sep i doświadczenie jako elektryk,jeśli ktoś ma jakieś możliwości proszę o odpowiedz na [email]
hej jestem studentką która w lutym wyjeżdżam na wymianę do Troyes we Francji, czy mogłabyś mi powiedzieć w jakich cenach waha się wynajem mieszkania i czy w Troyes jest drogo???? z góry dziękuje za szybką odpowiedź :)
http://www.adele.org/public/residence/residence_liste.php?ville_mere=TROYES
Ja mieszkam w Tulonie, jak masz ochote to pisz na adres [email]
Witam wszystkich!Szukam ludzi mieszkajacych w okolicach tulonu,nicei;Piszcie na adres [email]
Z doswiadczenia wam powiem ze polacy nie kontaktuja sie ze soba, wszystkie znajomosci sa krotkotrwale i niepewne. Mieszkam tu 4 lata i jakos jeszcze nie spotkalam polakow ktorzy sa normalni... i maja ochote na kontakt z normalna rodzina. Ogolnie mowiac polska emigracja we Francji sie ukrywa.
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 1107

 »

Pomoc językowa