POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
631-660 z 1107
Hej mam goracą prośbę, potrzebuję aby ludzie którzy byli w Paryżu lub mieszkają tam wypelnili ankiete, która jest mi bardzo potrzebna do pracy magisterskiej, możecie też powysyłać ją do znajomych :) Wiem ze kilka podobnych juz krąży w internecie, ale mam nadzieje ze poświęcicie na to kilka minut, bede bardzo wdzięczna :)
Ankieta dostepna pod liniek:
http://www.ankietka.pl/ankieta/92072/atrakcyjnosc-turystyczna-paryza-w-oczach-polskich-turystow.html
Z góry dziekuję za wszelką pomoc.
Witam

Jestem z Cawalion to jest zaledwie 20 km. Avinion i będe tu do końca pażdziernika. Jestem tu nowy a zarazem osamotniony i miło było by z kimś się spotkać i porozmawiać . Czekam na odp. i pozdrawiam

email [email]
Czesc wszystkim!! mieszkam w Paryzu juz kilka miesiecy. Jesli ktos ma chec i czas zeby sie spotkac... Piszcie!! pozdrawiam!
Witaj " elle88" ja tez mieszkam w paryzu od 3 tygodni mam troche czasu wolnego wiec chetnie sie spotkam odezwij sie na gg.9[tel]lub [tel](Lebara)
Witam serdecznie

Moja dziewczyna jest w drodze do Nicei
Właściciel mieszkania, od którego miała wynająć pokój w ostatnim momencie okazał się niepoważny.

Czy ktoś w Nicei jest w stanie jako pomóc, choćby przenocować ją jeden, dwa dni.
Ewentualnie pomóc w poszukiwaniu lokum.

Podaję mój kontakt bo dziewczyna jest w drodzę: [email]

Z góry dziękuję za wszelki kontakt.
Pozdrawiam
Cześć mam na imię Monika... za kilka dni przeprowadzam sie do Rennes z nażeczonym i mamy taki problem ze nie znamy języka francuskiego a będziemy musieli wynając jakies mieszkanko....czy mogłabys nam pomóc w tłumaczeniu...a moze znasz jakies strony gdzie będziemy mogli szukac taniego mieszkania......z góry Ci dziękuje
do safira83
do safira83
Cytat: monika2611
Cześć mam na imię Monika... za kilka dni przeprowadzam sie do Rennes z nażeczonym i mamy taki problem ze nie znamy języka francuskiego a będziemy musieli wynając jakies mieszkanko....czy mogłabys nam pomóc w tłumaczeniu...a moze znasz jakies strony gdzie będziemy mogli szukac taniego mieszkania......z góry Ci dziękuje
Cytat: elle88
Czesc wszystkim!! mieszkam w Paryzu juz kilka miesiecy. Jesli ktos ma chec i czas zeby sie spotkac... Piszcie!! pozdrawiam!

Cześć Elle, jeśli tylko masz czas to mogłybyśmy się spotkać. Ja od jakiegoś miesiąca przebywam w Paryżu, i nie mam tu zbyt wielu znajomych. Odezwij się najlepiej na e-maila: [email]
Witam Wszystkich!!! Czy mieszka ktos z dzieciakami w okolicach ST.LOUBES obok BORDEAUX?
Witam, mam na imię Basia, interesuje mnie temat pracy w Paryżu lub okolicach Paryża lub w Angers-ktoś z Was może tam mieszka, zamierzam się przeprowadzić w listopadzie, znam język angielski, francuski bardzo słabo, ciężko jest znaleźć pracę, co z ubezpieczeniem, jak tam się żyje?...wszelkie informacje będą dla mnie bardzo cenne, mój nr [gg] -piszcie lub na maila [email] pozdrawiam
Witam wszystkich.
Polska firma będzie wykonywać usługę na terenie Coca Cola w Les Pennes Mirabeau koło Marsylii. Mam pytanie: Czy może znajdę kogoś z Polski pracującego w CocaCola lub w pobliżu? Czy jest ktoś kto mógłby w razie potrzeby pomóc jako tłumacz w urzędzie francuskim, itp...
Pozdrawiam,
MW
cześć, mieszkam i pracuję od maja we Francji niedaleko Belfort, strasznie mi sie nudzi w weekendy, jakby jakis rodak mieszkał niedaleko to niech da znac , chętnie gdzies wyjdę pogadac itp:) pozdrawiam
Dominika
bayonne , jestem od niedawna w bayonne, przeprowadzilismy sie z mezem, maz dostal prace jako mechanik smochodowy, chetnie poznamy znajomych rodakow:)
Prosze o pomoc w wypełnieniu nakiety. Ankieta oczywiscie jest anonimowa, a wyniki posłużą w napisaniu pracy zaliceniowej. Mam nadzieje ze poswięcicie kilka chwil na wypelnienie.
http://www.ankietka.pl/ankieta/93640/paryz-i-turysci-dla-wszystkich-ktorzy-odwiedzili-to-miasto.html
Witam wszystkich mam na imie Agnieszka mieszkam od kilku lat w okolicach Ars nie znam zadnych polakow a fajnie by bylo spotkac sie i pogadac z kims morze jest w okolicach jakas osobka jak ja co czesto sie nudzi i chetnie by sie spotkala czy pogadala to niech da znac
st tropez, cannes? ktokolwiek?
Jest ktos z okolic chambery??
Cześć !
Czy ktoś z Was jest może z Dole (Franche Comte) lub okolic ? Fajnie by było nawiązać kontakt z rodakami stąd :)
Witam wszystkich prosilabym o jakies informacje na temat obywatelstwa. Od ilu lat mozna sie starac? i ile lat musza miec dzieci by mogly sie starac? prosze o pomoc,bd bardzo wdzieczna z gory dziekuje :) i moze jest ktos z Bordeaux ? Pozdrawiam ;**
od 5 lat , musisz miec udokumentowane impot z 5 lat , mieszkam 200 km od bordeaux
Witam. Mieszkam 20km od Bordeaux.Daria jak masz jakis problem a ja bede mogla pomoc to bardzo chetnie.
Witam ,,,poszukuje rodzin które mieszkają w Nicei ..Mąż tam pracuje od ponad roku chcemy dołączyć do niego i tam zamieszkać,mamy 2 dzieci ,,,szukamy kontaktu osób które tam już mieszkają z rodzinami,,,
Jestem w Perpignone od tygodnia i zostaję na dłużej. Chętnie poznam rodaków z miasta i okolic.
Mój telefon [tel]
Cytat: ewa554
mieszkam z mezem we francji maz pracuje mamy syna ma 16 lat . Potrzebujemy pomocy z wynajęciem mieszkania w Ales . Chcielibyśmy poznać polaków z okolic Ales , jesteśmy w wieku 52 lat

Witam,,Chciałam zapytać jak syn w szkole ,,chcemy wyjechać do Francji z dwójką dzieci jedno 7 lat a drugie 15,,,
Cytat: mmika78
Ale mamy problem z językiem.Córka teraz w Polsce chodzi na kurs języka ale mam obawy czy to wystarczy jak sobie da radę tam w szkole?


Witam ,,wyjechaliście??????? Bo my też chcemy jechać i nie wiemy od czego zacząć,,
Moja córka wyjechała w wieku 11 lat, bez języka nauczyłąm ją 50 słowek i poszłą do szkoły, bez żadnych problemów, dostała dodatkowe lekcje z francuskiego, szybko zaczęła mówić, rozumieć po poł roku miała noty powyżej moyene. Liczą się checi dziecka, motywacja, a szkoła, nauczyciele, bardzo pomagają, My mamy cudowne doświadczenia.
Nie trzeba sie martwić, dzieci b. szybko się uczą, a francuzi pomagają, nie robią problemów.
powodzenia
Czy jest ktoś z Polski w Perpignone?????
Cytat: Bettybeta
Moja córka wyjechała w wieku 11 lat, bez języka nauczyłąm ją 50 słowek i poszłą do szkoły, bez żadnych problemów, dostała dodatkowe lekcje z francuskiego, szybko zaczęła mówić, rozumieć po poł roku miała noty powyżej moyene. Liczą się checi dziecka, motywacja, a szkoła, nauczyciele, bardzo pomagają, My mamy cudowne doświadczenia.
Nie trzeba sie martwić, dzieci b. szybko się uczą, a francuzi pomagają, nie robią problemów.
powodzenia

Witam,,My na razie myślimy o tym wyjezdzie nawet nie wiemy od czego zacząć córka starsza ma 15 lat młodsza 7 i starsza nie chce wyjeżdżać i obawiamy sie ze może nie dać sę rady,,I jeszcze nie wiemy od czego zacząć dlatego szukam po forach żeby popytać jak i co,,,
wiadomość dla Dominiki.
dziękuję bardzo!!!bardzo chętnie!!!!nie mam możliwości na razie żeby oddzwonić
Mój mail: [email]
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
631-660 z 1107

 »

Pomoc językowa