POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 1107
Cześć, szukam polaków w Tuluzie bo jak narazie to sie nudzę a fajnie było by z kimś pogadać, razem raźniej. Może ktoś się odezwie?
Pozdrawiam Maciej
Wybieram się na winobranie w okolice Narbonne, Pani Lidia zatrudnia osoby do pracy.Czy moze ktoś już tam pracował? Jade 1-szy raz na winobranie , moze jakies cenne sugestie? moj e mail: [email]
Bardzo dziekuje za wszystkie onfo
Hej, jestes jeszcze Tuluzie?

Bo ja tez szukam jakis rodakow.
Pozdrwaiam
Justyna
Hejka!

Tez jestem w Tuluzie:) I tez szukam rodakow:)))
Jakby co to moj mejl- [email]

Pozdrawiam
Anka
witam. poszukuje Polaków z La rochelle o okolic.proszę o kontakt
HEJ! MIESZKAM W CAMBRAI TO JEST OK 50 KM OD LILLE.BYWAM CZASAMI W LILLE TAKZE MOZEMY SIE SPOTKAC.JAK MASZ EMAILA TO PISZ [email] DOROTA
mieszkam w Bordeaux. moj mail to [email] pozdrawiam, Grzegorz
witam
przeczytałam wasz wpis i ciesze sie ze bedziemy sasiadami z leucate. czy rzeczywiscie tam mieszkacie - my tez sie tam czesciowo przeprowadzamy.pozdr
ania
Witam!ja mieszkam blisko Cannes czyli w Biocie jak masz ochote to podaje ggbeata11775248 będzie mi bardzo miło popisac.
też się zgadzam tutaj 3 lata w BRD 5 lat i tam też tak samo między Polakami
mieszkam z rodzinką w Rodez /12/ też poszukuję znajomych bliżej miejsca zamieszkania ale ciągle szukam
pozdrawiam
Andrzej [email]
Witam Chetnie bym poznala normalnych polakow we Francji .Jestesmy malzenstwem z dziecmi i szczerze mowiac samotnosc towarzyska we Francji to straszna rzecz mieszkamy w ouvergne Pozdrawiam PS.to moj mail [email]
Witam serdecznie,

Znalazłam się na forum przypadkowo. Byłabym wdzięczna za pomoc informacyjną, gdyż jak sądzę może Pani mieć jakieś rozeznanie, z powodu swojego zamieszkania we Francji.
Kupiłam samochód w Polsce sprowadzony z Francji i tam ostatni raz zarejestrowany. Niestety zgubiłam oryginał dowodu rejestracyjnego i z tego powodu nie mogę zarejestrować auta w Polsce. Wysłałam maila z załącznikami do prefektury w Bobigny (region de seine saint denis) z prośbą o wystawienie duplikatu. Sądzi Pani, że mogę spodziewać się jakiejś odpowiedzi? Jak w ogóle załatwia się sprawy w urzędach we Francji?

Pozdrawiam z Poznania Krystyna
hej, ja tez w tuluzie mieszkam i tez Polakow szukam,
pozdrawiam

Beata
witaj wlasnie przeczytalem twoje ogloszenie mieszkam w mauleon kolo bressuir to jest jakies 60km od la rochelle 79 departamecie jak chcesz to mozemy czasami poklikac na gg moj numer12611902 czy nawet sie spotkac tu gdzie jestem tez nie ma rodakow a jak by nie bylo to czasami brakuje zwyklej polskiej rozowy pozdrawiam i do zobaczenia ps; podam ci rownierz moj numer na komurke [tel]andrzej
potrzebuje pomocy w wynajeciu domu na lazurowym wybrzerzu na lato2010 oraz nauczycielki francuskiego,angielskiego dla dzieci.
hej
Ja mieszkam w brides les bains jak cos pisz na maila [email]
pozdrawiam
czesc wszystkim,
zwracam sie z goraca prosba do rodakow mieszkajacych we francji, chcialbym bardzo znalezc wakacyjna prace i niedrogie lokum. Licze na vendange, zmywak lub cos w tym stylu. mam 18 lat, nauke jezykja rozpoczalem 3 lata temu, wciaz intensywnie sie ucze. niestety nie mam zupelnie zadnych znajomosci we francji, w zwiazku z czym trudno jest mi cos ogarnac. moze ktos z was moglby mi pomoc?

moj mial: [email]
z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz, pozdrawiam!
cheban
Hej ja z chlopakiem mieszkam kolo Lyonu chetnie poznamy Polakow :) ja mam 23 lata a moj chlopak 26:) mam pytanie czy nie wiesz czy w Sylwestra jest jakas otwarta impreza czy jakas dyskoteka gdzie mozna normalnie wejsc. Nie wiem czy tu jest moj meil bo dopiero sie zalogowalam wiec podam [email] Pozdrawiam serdecznie:)
Witam,mam na imię Waldek mieszkam niedaleko Warszawy jeśli zechciałby ktoś nawiązać kontakt to zapraszam.Pozdrawiam
Hej jestes moze jeszcze w Saint Georges de Reneis. Ja mieszkam od Ciebie 24 km mozemy sie jakos spotkac. Pozdrawiam
Sylwester w Lyon!!! Mieszkamy (Justyna23, Przemek26) w Romans kolo Lyonu poznamy Polakow, którzy są chętni na nawiązanie nowych znajomości :) Sylwester może być dobrą okazją na początek :) Jeśli są chętni na wspólną imprezę piszcie tutaj i na maila [email] [gg] :)
hej, jeśli nadal mieszkasz w okolicy Digne-les-Bains, chetnie nawiąże znajomość, jestem tu od niedawna, mój adres e-mail: [email]
Jeżeli nadal szukają Państwo nauczycielki francuskiego i angielskiego, służe pomocą. Udzielam lekcji tych jezyków w Polsce i zamierzam przeprowadzić sie na Lazurowe najpózniej w wakacje.
Jeżeli nadal szukają Państwo nauczycielki francuskiego i angielskiego, służe pomocą. Udzielam lekcji tych jezyków w Polsce i zamierzam przeprowadzić sie na Lazurowe najpózniej w wakacje.
Hej Mieszkam w La Ciotat okolice marsylii pozam polakow nudzi mi sie w weekendy... Nazywam sie Pawel mam 21 lat... moje gg 1[tel]
Widze ze nie ma nikogo w poblizu... ciagle cisza :)
tu chyba nikt nie szuka znajomych ... moze sie boja:P
Nie Wiem Czy Sie Boja Czy Wstydza a moze nie chca miec znajomych rodakow we francji...
jesli w poblizu nie ma polakow to znaczy ze zostaje Ci tylko asymilizacja z lokalna spolecznoscia :) pozdro
Chyba Tak Hehe Pozdro
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 1107

 »

Pomoc językowa