firma jj communication

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 1122
mam problem ze znalezieniem na stronie Ministerstwa druczku, który potwierdzałby zgodność dyplomu z dyrektywami uni europejskiej, czy ktoś mógłby mi pomóc?:> plisss
Witam ponownie! Czy ktos z was mial problemy z zalatwieniem zaswiadczenia o niekaralnosci z uczelni, potrzebnego do procesu rekrutacji JJ comunication?? U mnie dziekanat studiow magisterskich robi mi problemy z podbiciem tego zaswiadczenia, poniewaz jest tam zapis "spełnia wymagania prawne do wykonywania zawodu fizjoterapeuty". Kobiata z dziakanatu mowi mi, ze nie wie czy spelniam te wymagania i nie podbije mi tego druku. Ktos mial juz wczesniej problemy z tym zaswiadczeniem?
demonaz: ja dostalem tylko takie zaswiadczenie ze bylem studentem i na dole dopisek jedno zdanie ze nie bylem karany dyscyplinarnie za zlamanie regulaminu czy cos takiego.

a swoja droga....kobieta w dziekanacie uczelni majaca watpliwosci czy ksztalca fizjo mogacych legalnie pracowac?:-) ciekawe hehh
No te mnie to zdziwilo. Jak zapytalem to co ten dyplom daje to powiedziala "ale ja nie wiem czy pan spelnia prawne wymogi, ja nie jestem prawnikiem.
Mnie też robili teakie problemy z tym zaświadczeniem. Muszą po prostu wydać Ci zaświadczenie z uczelni na swoim druku, kiedy kończyłeś studia, że jesteś fizjo i na dole z dopiskewm że nie byłeś karany dyscyplinarnie. W takiej formie nie powinna Ci robić problemów, u mnie coś takiego spokojnie prezeszło, pozdro
Cytat: dzass6
witam wszystkich fizjoterapeutów:)
wraz z chłopakiem planujemy wyjazd do Francji ale przez inne biuro pracy. Przewidziany wyjazd jest już w grudniu. Jedynym ich wymogiem jest znajomość języka francuskiego, dlatego szukamy przynajmniej 2 osób na kurs języka francuskiego, który oferuje firma jj (grupa powinna liczyć min 4 osoby). Kurs odbyłby się w październiku i nie jest ofertą wiążącą z biurem jj. Kurs oczywiście prowadzony byłby tym samym trybem co kurs dla osób chcących wyjechać z biurem JJ:)
Jak coś to pisać na maila: [email]
Pozdrawiam:)
Zwracam się do osób już pracujących we Francji w zawodzie, mam pytanka.
W jakim okresie od przyjazdu mogliście zacząć robić nadgodziny?? czy to jest możliwe i ile można zarobić??
Jak wygląda praca w soboty??? czy za sobote jest dzień wolny ? czy można dostać pieniądze???
Czy dostajecie jakieś bonusy? jeżeli tak to ile w przybliżeniu

Dziękuję za odpowiedzi :):)
hej dostałam z Ministerstwa zaświadczenie jeszcze tłumaczenie i wysłanie wszystkich dokumentów na weryfikacje. Czy moglibyście umieścić materiały z kursu językowego. Co tam słychać u Was? Jak z pracą? pozdrawiam
Do Tomasz 861
Witam z reguły jest tak(przynajmniej u mnie w szpitalu) że nie ma możliwości robienia nadgodzin. Masz z góry ustalony czas pracy i cześć a jeżeli jakimś cudem tak się zdarzy to oddają godziny nie kasę. Nie ma opcji że zostajesz dłużej żeby dorobić( chyba że zmienisz sobie status na "mix" i wtedy możesz po szpitalu dorabiać w prywatnych gabinetach). Jeżli chodzi o soboty to zależy do szpitala. W moim kine nie mają dyżurów wekendowych, ale niedaleko mnie jest też duży szpital kliniczny i tam mają dyżury sobotnio-niedzielne płatne. Tak więc to zależy od wielkości szpitala do którego trafisz. Nie wiem jednak ile płatne są te dyżury. Pozdrawiam i chętnie odpowiem na inne pytania.
Cytat: dzass6
mam problem ze znalezieniem na stronie Ministerstwa druczku, który potwierdzałby zgodność dyplomu z dyrektywami uni europejskiej, czy ktoś mógłby mi pomóc?:> plisss

daj swojego maila to ci wysle o ile jeszcze nie dostalas:)
Hej. Aplikowal ktos z was do JJ communications z Gdanskiego Uniwersytetu Medycznego? Mieliscie problemy z uzyskaniem zaswiadczen (o iekaralnosci z uczelni czy podbicia praktyk kinicznych)? Pozdro
Witam:)
Przeczytałem wasze forum od dechy do dechy i jestem dość mocno zaciekawiony tą firma i ogólnie wyjazdem. Interesował się ktoś może kolejnym szkoleniem językowym i wyjazdami w najbliższym czasie?
Do Wojtka;)
Jestem po wrześniowym kursie i wiem tylko tyle, że następny kurs odbędzie się w styczniu i najprawdopodobniej nie będzie od podstaw. Chętnych jest sporo i najprawdopodobniej trzeba się liczyć z selekcją kandydatów na podstawie znajomości języka francuskiego.
Jeśli chodzi o mnie - autoryzację dyplomu mam i czekam tylko na wyjazd;)
Pozdrawiam!
Do donia k : ile czekałaś na autoryzacje dyplomu?
Na autoryzację dyplomu czekałam 2 tygodnie. Krotko, bo akurat we wrześniu zbierały się komisje w kilku regionach. Wiem, że w listopadzie/grudniu też ma być komisja.
do donia k: papiery tłumaczone zostały w Polsce czy we Francji? bo słyszałam że trzeba we Francji?
Cytat: agatka258
do donia k: papiery tłumaczone zostały w Polsce czy we Francji? bo słyszałam że trzeba we Francji?

Nie wyjeżdżam niezależnie tylko przez firmę JJ C :) Nie wiem jak to wygląda wewnątrz firmy, więc nie będę nikogo wprowadzać w błąd. Być może mają na tyle szerokie kontakty, że nie stanowi to dla nich żadnego problemu...
witam wszystkich!

Orientuje się ktoś czy jest możliwość wyjazdu w parze ( w sensie z dziewczyną :)) i pracy w jednym ośrodku?
edytowany przez sqr3: 22 paź 2011
ja pracuje z dziewczyną i jeszcze inną parą wiec z tym nie ma problemu.....bo czesto te wieksze osrodki potrzebuja kilku osob niz jednej wiec macie dużą szansę, ja wogole juz tydzien jestem i dopiero od poniedzialku zaczynam prace... pozdrowieniaaa
hey , ja jestem w takiej sytuacji że sam sobie wysylam papiery do komisji tylko poweidzcie mi czy ktos z Was wie czy jesli np wysle do komisjiw Marsylii i ta komisja mi przyzna autoryzacje a bede pracowal w paryzu to musze jechac do marsylii po jakies paiery czy nr ADELI? a i jescze mam pytanie czy ktos z Was tlumacyzl przysiegle wszystkie dokumenty i jaki koszt mniej wiecej dwoch dyplomow? i suplementow?
i jak z Wasza znajomoscia jezyka francuskiego tylko tak szczerze pytam osob ktore dopiero co wyjechaly? bo ja sie ucze tylk osam i tak A2 umiem a te B1 czy B2 to kolosalna roznica....;-(
do Tomasz861 jak pierwszy dzień/tydzień w pracy ??
komisja w Marsylii czy gdzie tam sobie wyslesz przyznaje Ci tylko autoryzacje i dzieki niej mozesz legalnie pracowac we Francji a pracy szukasz sobie sam gdzie chcesz:)
dzięgo magda0387, a nie bede musial tam jechac po ta autoryzacje czy te nr ADELI czy cos takiego?
1 dzień,,,, hmmm myslalem ,że bedzie gorzej.. ja pracuje na ortopedii z amputantam, dokladnie na sali do kine z 3 innymi kine i stazysta, ogolnie w 1 dzien to po caly budynkach chodzilem zmkierownikiem i wszystko mi pokazywal, ponziej mnie zostawil na sali i tyle, oczywiscie slao znam jezyk, gadam juz cos po tym 1 tygodniu ale w bezokolicznikach, ogolnie nie rozumiem wiekszosci co gadaja , duzo maja papierkowej roboty i juz powoli tez mnie ucza, pacjenci sa super, nikt sie nie spieszy, wszystko idzie ok ,śa nastawienie bardzo pozytywnie do polakow, dziewczyna trafila na sale z polskimi kine ja tylko z francuzami, bylem ogolnie przerazony w 1 i 2 dzien ale teraz mi wychodzi to na lepiej niz na gorzej bo wiecej sie ucze bo nie mam z kim gadac po polsku
do Tomasz861- mógłbyś mi krótko opisać jakie są twoje pierwsze wrażenia jeśli chodzi o życie we Francji ? w jakim regionie Francji zamieszkujesz ? czy sam wybierasz region i miejsce gdzie chcesz mieszka. Napisałeś że pracujesz na ortopedii jak się dostałeś na ten oddział ? sam wybierasz na jakim oddziale chcesz pracować, czy rozdzielają na miejscu. Z góry dzięki i pozdr. Damian
wiesz jak to jest... hmmm z odzialami...ja sobie wybralem, bo mozna bylo neuro lub orto to moja dziewczyna jest na nero bo ona walola a mi bylo egal..... bo raczej nikt nie zagrzewa na pipidówach dluzej miejsca, mamy fajnie pod wzgedem miszkania bo placimy grosze i mieszkamy na terenie szpitala w parku...szpita jest ogromny numer 1 we francj pod wzglem amputacji i 2 w europie wiec wage do tych pacjentow sie bardzo duza przywiazuje, ogolnie we francji jest duzo lepiej niz w niemczech, a wiesz mi ze mam nie male doswiadczenie bo troszke w niemczech czasu spedzilem, ludzie tutaj są spoko i bardzo mili, zeby nie zapeszyc.... nie spotkalem sie z jakims wrogim nastawieniem do polakow a w niemczech nieraz...jestem wrejonie Paryża ,znaczy mam 70 km do paryza ,niecala godzinka jazdy pociagiem, jak ktos bedzie mial pytania to piszcie w miare mozliwosci bede odpisywal bo nie mam neta tylko u znajomej korzystam. piszcie bede odpisywal bo jak ja potrzebowalem infooo to mi ludzie z tego forum odpisywali wiec jestem zobowiazny rowniez komus pomoc :) pozdrooooo , ps balem sie wyjazdu tutaj ale na serioooo jest OKK :)
a od której do której pracujecie? Czy zapisujecie się do szkoły, żeby uczyć się języka? Ja jeszcze nie znam języka zacznę naukę ale obawiam się, że będzie ciężko.
Tomasz861 dzięki wielkie za wszystkie informacje, ja z chłopakiem w styczniu zaczynamy kurs i mam nadzieje, że już w lutym będziemy we Francji. Czy miejscowość, w której jesteś jest małą miejscowością czy dość dużą? i jeszcze jedno: to była 1 oferta którą Ci zaproponowali czy któraś z koleji? Pozdrawiam
dzass6 ja również mam w styczniu kurs w Krakowie i również ze swoją dziewczyną :) też mamy nadzieję wyjechać już w lutym. Więc się spotkamy. Nasuwa się wiele pytań np. gdzie trafimy, czy damy radę, czy poradzimy sobie z językiem. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok i łatwo przyswoję język.
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 1122

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie