firma jj communication

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 1122
sylazandi -- możesz mi napisać jak wygląda sytuacja u ciebie. odezwij sie na privat to moje [gg] mam kilka pytań pozdr.
hej,do Dano22-dowiedzialam sie,ze jezeli masz licencjat,a pracujesz juz kilka lat w zawodzie to nie bedzie problemu z tymi praktykami:-)z ta iloscia masakryczna godzin.
dlaczego masakryczna zalezy od uczelni u mnie przez 5 lat zrobilem dokladnie 1560h
a u mnie 840 godz przez 5 lat i obawiam się ;/
agatka258- 840 godzin przez 5 lat ?? to bardzo mało a jakies doświadczenie posiadasz??

kubusiowy- masz 1560 h przez 5 lat , a ja posiadam Licencj. i ma 920 h i problem polega na tym ze to nie wystarczy by wyjechać do Francji / ale posiadam doświadczenie w zawodzie kilkuletnie i tu jest pepblem czy dostane akredytacje z tka ilością godzin i doświadczenie, na razie czekam na odp. z agencji. ale oni sie nie spiesza ;lll pozdr.
Cytat: dano22
agatka258- 840 godzin przez 5 lat ?? to bardzo mało a jakies doświadczenie posiadasz??

o jakiej agencji mowisz?

kubusiowy- masz 1560 h przez 5 lat , a ja posiadam Licencj. i ma 920 h i problem polega na tym ze to nie wystarczy by wyjechać do Francji / ale posiadam doświadczenie w zawodzie kilkuletnie i tu jest pepblem czy dostane akredytacje z tka ilością godzin i doświadczenie, na razie czekam na odp. z agencji. ale oni sie nie spiesza ;lll pozdr.
a co myslicie o mb consulting?
hej mam staż 6 miesięcy, ja jestem na etapie tłumaczenia dokumentów. Także wszytko okaże się.
agatka258- ja posiadam 3 lata w zawodzie i ciągle pracuje. z tego 9 miesięcy stażu i do dziś pracuje normalnie, wszystko się okaże. narazie kompletuje wszystkie potrzebne dokumenty.
hey czy wy wszyscy wyjezdzacie poprzez jj?
Z tego wychodzi że większość. Kubusiowy znasz język?
witam,
jest ktoś na forum kto pracuje we Francji jako kine liberal?
Jeśli tak chciałbym porozmawiać na priv.
Z góry dzięki!
do marcin-jan
Witam mój mąż pracuje jako libero w swoim gabinecie. Jeżeli masz pytania to mój e-mail [email] Pozdrawiam
hey czy ktos z Was wie jakie kursy sa mile widziane przez francuzow??
kurs francuskiego na pewno ;) a co do reszty to chyba nie ma jakiegos mega zapotrzebowania na tego typu rzeczy, terapie manualna lubią ;)
Wie ktoś może ile osób będzie na styczniowym kursie?
do sylazandi - witam jak tam u ciebie sprawy z związane z wyjazdem ? coś się rusza do przodu ? bo u mnie mozolnie to idzie / pozdr.
hey wam czy ktos z Was posiada jakeis materialy w wersji elektronicznej dotyczace slownictwa medycznego? bede wdziecznyjesli kots napsize na priv?...
francja to całkiem przyjazna kolonia.na pewno trzeba opamować język w stopniu komunikatywnym,żeby się swobodnie poruszać.ale pózniej jest tylko lepiej...
BON CHANCE
Cytat: kubusiowy
hey wam czy ktos z Was posiada jakeis materialy w wersji elektronicznej dotyczace slownictwa medycznego? bede wdziecznyjesli kots napsize na priv?...

Rownież podpisuje sie pod tym zapytaniem :) Z góry dziekuje!
Hej! Mam pytanie do osób, które korzystały z zakwaterowania zapewnionego przez agencję. Jakie są warunki i co warto przywieść ze sobą? pozdr :)
Witam,

MB Consulting dysponuje nowymi ofertami termalnymi 2012!!!

pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.
Joyeux noel ;-))
do dano22-hej,nie mam niestety na razie dostepu do internetu,wiec jestem w kropce,a jak u Ciebie sprawy?cos do przodu?pozdrwiam serdecznie................
Hej, wybieramy się z kumpelą na kurs w lutym, w tej chwili załatwiamy papiery i chodzimy na staż do szpitala . Czy na forum jest ktoś kto będzie na kursie w lutym?? piszcie na maila [email]
do sylazandi- witam spoko nie ma sparwy. jak u mnie troche sie pozmieniało i to dużo jak wiesz jestem po licencjacie i dowiadując sie i wgłebiajac sie w temat postanowiłem przełożyć wyjazd i zrobić mgr. i po magisterce wyjechać, z tego wzgledy ze nie daja 100% pewności ze sie uda nie bede ryzykował;] a ten rok przeznaczyc na kursy i naukę a od września śmignąć na mgr. wyjazd nie ucieknie ;] pozdr. w razie jakich kolwiek pytań pisz ;] odp napewno.
hej dostałam papiery do uzupełnienia i mam jedna kartkę tzn. tabelę z praktykami (ortopedia, reumatologia, neurologia, kardiologia, pediatria, geriatria w drugiej rubryce adres gdzie odrobiłam w 3 data i 4 godziny) ja nie pamiętam ile godzin miałam a na suplemencie \pisze praktyka tu trzeba szczegółowo skąd ja mam wziąć te szczegóły?pomocy
do agatka258: Agata będziesz na lutowym kursie w Krakowie? Ja też dostałam te dokmnety i też mam tą samą zagadkę co Ty. Prosimy o pomoc kogoś o pomoc!:)
hey czy jest ktos kto sam sobie zalatwia papiery?
Cytat: agatka258
hej dostałam papiery do uzupełnienia i mam jedna kartkę tzn. tabelę z praktykami (ortopedia, reumatologia, neurologia, kardiologia, pediatria, geriatria w drugiej rubryce adres gdzie odrobiłam w 3 data i 4 godziny) ja nie pamiętam ile godzin miałam a na suplemencie \pisze praktyka tu trzeba szczegółowo skąd ja mam wziąć te szczegóły?pomocy

agatka jaka tabelke przeciez sama zalatiwlas papiery i tlumaczylas we francj a teraz tabelki dostalas od jj?
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 1122

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie