firma jj communication

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 1122
Napisze WAM tak... kurs sam w sobie jest super i mozna sie duzo nauczyc, i to bedzie dla was zajebisty miesiac pod wzgledem rowniez imprezzzzzzzz w krakowie hehe, wyjazdu sie nie musicie obawiać bo dla par tez dosc szybko zalatwiaja prace takze nie martwcie sie ze pozo wam zaproponują albo cosik takze na spokojnie, a oferta to była 1 ale nie musicie jej przyjmowac, to juz od was zalezy a z jezykiem faktttt jest ciezko ale jak juz sie pracuje to jest lepiej i szybciej sie uczycie...... moze ktos od was trafi do mojjej miejscowosci hehe,....wszystko mozliwe :) a na kurs wlasnie za jakies 2 tyg bedziemy chodzic bo szpital nas wysle ale bedziemy mieli na miejscu :) pozdroooo i pytajcie :)))
Do Tomasz 861: A w jakiej miejscowości jesteś, bo ja jestem też niedaleko Paryża tylko dalej na północ, jak dla mnie może być na początek, kasa i warunki niezłe ale po roku się raczej pszenosze bo miasto w którym jestem to zadupie trochę...
do kubusiowy: no nie w sumie przyjdzie Ci pozwolenie na maila najpierw pozniej dostaniesz pismo do domu a w ciagu roku musisz tam sie zjawic i dostarczyc wszystkie oryginaly dokumentow ale dokladnie nie wiem o co w tym chodzi wiec musialbys zapytac kogos jeszcze narazie sie tym nie martwmy i czekajmy na maila:) komisja jest 7 listopada teramin skladania dokumentow minal 30 pazdziernika chyba nastepna w styczniu powodzenia:)
kurde szkoda, że w grudniu nie będzie komisji. a skąd Magda wiesz? pisze to na jakieś stronie??
Wiem od Asi ze kolo stycznia ale kiedy dokladnie to nikt nie wie:)
ale jest kilka komisji w roznych miastach:) trzeba pytac sprawdzac ja dlatego za to sie sama nie bralam bo nie mam pojecia nic a nic o tych papierkowych sprawach:)
ok dzięki napisze jak się dowiem:)
a wiecie moze czy oni te papiery odsylaja bo ja wysylam do komisji w marsylii na pewno bedzie w styczniu, i oni chca tlumaczenie przysiegle wszystkich dokumentow tylko chyba musze im wyslac te tlumaczenia oryginalne , ytylko moje pytanie czy te dokumenty gdyby paipery nie przeszly to odsylaja? bo to przeciez duza kasa tlumaczyc to wsyztsko i gdyby to mialo przepasc.........

i pytanko do kiedy trzeb asie zglosic do jj zeby zalapac sie na kurs w styczniu? a i znacie moze mb conslulting ?? poprosze o jakies opinie
Emanuel jestem w malutkiej miejscowosci ale publicznie nie chce pisac hehe:)) 80km na polnocy wschod od Paryża
do Tomasz861 : a praca tam jest raczej indywdualna z pacjentem czy jakies grupowki takze sa?
witam
czy jest ktoś z was kto zgłaszał sie do JJC zaraz po studiach?? czy konieczne jest jakieś doświadczenie? staż?
Do tych co już są po kursie. ..... Jak wygląda zakwaterowanie w Krakowie. Gdzie jest załatwiony jakiś nocleg i w jakich warunkach?
Witam wszystkie osoby wybierające się na styczniowy kurs:) Mam pytanie czy już posiadacie autoryzację dyplomu? I czy ma być ten egzamin wstępny? Ja liczę na to, że też się załapię na ten kurs więc pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia:)
Ja będę uczestnikiem styczniowego kursu. Papiery do Francji wysłane zostały w październiku. Tak więc czekam na tą autoryzację. Co do jakiegokolwiek egzaminu przed kursem to pierwsze słyszę albo też po prostu o nim nie wiem.
ooo proszeee nie widzialem ze Asia juz robi egzaminy wstepne :)) ale to lepiej dla was bo szybciej mojmiecie jezyk aaa jest trudny.. dooo kubusiowy............ja pracuje na sali z amputantami i nie mam np 1 pacjenta na godzine tylko ogolnie na dzien 14, a np ci ktorzy pracuja na innych oddzialach to juz maja na godzine ich pougadywanych :)))
ktoś wcześniej pisał, że jest dużo chętnych na styczniowy kurs i ma być selekcja pod względem poziomu, ale skoro nikt tego nie potwierdza to może jest to jakaś plotka:)
Czy ktoś po kursie językowym może mi odpowiedzieć na wcześniej zadane pytanie? :)
do rafo87:
nie musisz miec zadnego doswiadczenia jednak jesli masz mniej niz 1000 godzin praktyk z calych studiow to radze wziac sie za jakis staz bo szans nie ma na pozwolenie:)najlepiej jest miec ich 1400 wzwyz podobno no ale to musisz dopytac jeszcze Asi:)
do Tomasz861 jak się mieszka we Francji? już masz mniej problemów z językiem? Z pracy jesteś zadowolony? Pozdrawiam:)
do osób, których papiery wysłano pod koniec października: są już decyzje co do pozwoleń? wszyscy z Was je dostali?
Ja składałam papiery, ale decyzji jeszcze nie mam... Próbowałam dzwonić, żeby się czegoś dowiedzieć ale mi się nie udało. Decyzje miały być pod koniec listopada.
Witam jestem w tracie załatwiania tej całej biurokracji związanej z wyjazdem, i mam prośbę może ktoś mi napisać jak załatwić i gdzie te Zaświadczenie z Ministerstwa potwierdzające zgodność kwalifikacji z dyrektywami unijnymi ? pozdr. i dzięki za pomoc.
Zaświadczenie potwierdzające zgodność kwalifikacji zawodowych z dyrektywami unijnymi
dotyczącymi kształcenia wyższego i zawodowego. Wydawane jest przez
Departament Nauki i Szkolnictwa Wyższego
ul. Miodowa 15
[tel]Warszawa
Podanie o treści: "Proszę o wydanie zaświadczenia potwierdzającego kwalifikacje zawodowe
w celu ich uznania w innym państwie Unii Europejskiej", należy kierować do dyrektora p.
Romana Danielewicza.
Oprócz podania do Departamentu należy przesłać oryginał dyplomu ukończonej szkoły lub
jego odpis wydany przez szkołę, lub ksero dyplomu potwierdzone notarialnie oraz suplement
do dyplomu. W przypadku zmiany nazwiska należy przesłać również skrócony akt
małżeństwa. Proszę się upewnić, czy dyplom jest podpisany.
W PRZYPADKU STUDIÓW DWUSTOPNIOWYCH NALEŻY PRZESŁAĆ DO
MINISTERSTWA DOKUMENTY ZARÓWNO LICENCJATA JAK I MAGISTRA.
Trzeba też dołączyć dowód uiszczenia opłaty skarbowej w kwocie 17,00 zł. Niniejszą
należność należy wpłacać do kasy Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Śródmieście, ul.
Nowogrodzka 43, [tel]Warszawa lub na rachunek Urzędu m.st. Warszawy Wydziału
Budżetowo Księgowego dla Dzielnicy Śródmieście: 6[tel]
0038.Departament w ciągu 14 dni odsyła dyplom wraz z zaświadczeniem o kwalifikacjach
zawodowych.
Wielkie dzięki Oleska!! wiszę kawę. pozdrawiam
do kubusiowy : hej na jakim etapie jesteś? ja wysłałam dokumenty wszystkie do tłumacza przysięgłego i czekam.
hej jak tam z językiem francuskim w pracy dajecie rade w pracy?
Witam...mam pytanie do wszystkich jak to wygląda z wyjazdem i wszystkimi procedurami osób które posiadają tylko Licencjata ale posiadają doświadczenie kilkuletnie ?? Czy warto ogólnie sie starać o wyjazd ?? Są osoby którym sie udało wyjechać z Licencjatem?? Jestem w mega kropce i cały plany wyjazdu trafił ;llll Dajcie znać jeśli będziecie coś wiedzieć pozdr.
Witam,ja rowniez posiadam Licencjat,ale mam rowniez ukonczone studium 2,5letnie z fizjoterapii.Pytanie dotyczace wlasnie tych praktyk?jak wiadomo po Licencjacie nie ma 1400 h,czy staz pracy biora pod uwage?(pracowalam w zawodzie 5 lat w szpitalu)bylam zatrudniona na kontrakt,czy wowczas trzeba dostarczyc kserokopie tej umowy?ktos sie orientuje? i pytanko odnosnie zaswiadczenia o niekaralnosci-z sadu sie pobiera czy z uczelni,jak to wyglada?
Zaświadczenie o niekaralności to trzeba uzyskać i z sądu i z uczelni. A co do tych godzin to już musisz zadzwonić do firmy jj communication i się zapytać o szczegóły i potrzebne dokumenty.
Dzieki
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 1122

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie