POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
841-870 z 1107
czesc wszystkim!! poszukuje polakow ktorzy mieszkaja w okolicach nicei i cagnes sur mer. nie ukrywam ze potrzebuje pomocy ludzi ktorzy sa tutaj obeznani. Szukam pracy i taniego mieszkania. poki co przebywam u taty ale do konca tygodnia musze opuscic domek :( kontakt: [email]
a przy okazji mozna poszprechac troche po polsku :D
Szukam do stałej współpracy osób, które raz na jakiś czas wracają do Polski z Francji pustym busem lub innym małym samochodem transportowym.

Chodzi o przewóz z Francji małych mebli ( fotele, łóżka, szafki nocne itp). Zazwyczaj jest to kilka mebelków.

Przywóz towaru do Polski w okolice Bielska-Białej

Terminy transportu do ustalenia

Zainteresowane osoby proszę o kontakt

[email]
Cześć! Mam 21 lat, studiuję j.francuski i angielski. Szukam miłej rodziny mieszkającej we Francji, u której mogłabym się zatrzymać w sierpniu (najlepiej cały miesiąc), żeby trenować mówienie w j. fr. W zamian oferuję opiekę nad dziećmi, pomoc w pracach domowych, itp. Następnie mogłabym zaprosić daną rodzinę do mnie, na Mazury :) Kontakt: [email]
Szukam osoby z bardzo dobrym j francuskim w mowie i piśmie do poprowadzenia biura w Toulon ze sprzedażą stolarki okiennej. Pilnie od 21.07.2013r.!!!! Tel 515 356 842
Hej!
Jestem od niedawna w Paryżu (villejuif dokładnie) i spędzaę tu minimum rok :). Mam 24 lata i jestem spontaniczną i szaloną młodą dziewczyną :). Będzie mi miło poznać jakiś polaków/polki z którymi będzie można wyskoczyć na kawę/piwko/imprezkę :). Mój mail to [email] - proszę o kontakt :)))))))))
Witam.Mieszkam we Francji z mezem od 3 lat,niestety malo mamy tu znajomych,chetnie nawiaze kontak z kims z okolic Anemas,Ancy,Genewy lub okolic.ja mieszkam 30 km od Genewy w ladnym miasteczku.jezeli ktos mieszka w tych okolicach to prosze o kontakt.
Hej Aneczka ja mieszkam 80 km od Annency(troche daleko)ale poznac sie mozna i tez szukam znajomych.
Cytat: wiolcia27
ja mieszkam 80 km od Annency
humpetej w czym problem??
pewnie chodzi ci o Annecy
Chyba sie mozna domyslic??pomylic tez sie mozna...zreszta co to za pomylka,jedna wiecej litera mi wyskoczyla.
Chej Wiolcia 27 i Aneczko ja od czasu do czasu jezdze do Annecy tak na caly dzionek morzemy sie poznac i morze nawet spotkac na kawce podaje moje [gg] Agnieszka.
Hej Agnieszka.a mieszkasz we Francji czy tylko odwiedzasz Annecy?pozdrawiam.
Czesc Wiolciu mieszkam w okolicach Villefranche sur Saone od 8 lat
Szkoda Agnieszka ze tak daleko ode mnie:(to dlugo juz mieszkasz we Francji widze:)
Wiolcu znajc mnie na gg to pogadamy na priwe
Cześć. Jestem tu po raz pierwszy, mam pewien problem chciałabym w końcu opuścić Polskę, kraj w którym no nie ukrywajmy żyć się nie da. Mam do Was pytanie, czy samotnej matce dziecko 5lat, będzie w miare łatwo się zaklimatyzować i znaleźć prace ?
Pozdrawiam,
Cytat: izeczka177
Cześć. Jestem tu po raz pierwszy, mam pewien problem chciałabym w końcu opuścić Polskę, kraj w którym no nie ukrywajmy żyć się nie da. Mam do Was pytanie, czy samotnej matce dziecko 5lat, będzie w miare łatwo się zaklimatyzować i znaleźć prace ?
Pozdrawiam,

a gawarisz pa francuski?
Wybieram się z mężem do pracy w Sant-Jean-Cap-Fernat do znajomego który nas zatrudnia. Poszukuję osób które są oblatane w sprawie pracy, ubezpieczenia, życia na miejscu. Przyznaję, że jestem zielona i nie posiadam żadnego doświadczenia. Z portalu wnioskuję.żę somemeil,jest bardzo ok:, a humpetei jest cyniczny pozytywnie. pozdrawiam wszystkich...
Chetnie poznam znajomych z okolic Bayonne, Anglet , Biarritz,pozdrawiam , prosze pisac na email: [email]
Witam,

Jestem w pracy w miejscowości Ales jakieś 200 km od Marysli. Pracuje na budowie u Polaka, szukam pracy po 18 sierpnia. Pracodowca odwozi mnie na lotnisko w Marysli. Może jest kotoś kto potrzbuje enegricznego, dynamicznego chlopaka do pracy z okolic Marysli lub gdzie indziej, mogę dojechać. Cięzko u mnie z językami:/ pisze odrazu żeby nie było kłopotów. Szukam pracy na budowie, rolnictwie itp. szybko się uczę i przystowoswuje wiec mysle ze poroblemow nie bedzie z jakąkolwiek praca. Cięzko u mnie z interenetem wieć przeważnie jestem koło 20-21 w niedziele na interencie w macdonaldzie. Proszę na maila pisać z jakimiś propozycjami:) [email]


Pozdrawiam
Marcin
edytowany przez MarcinPoznan: 28 lip 2013
Hej, mam do was sprawę i proszę o pomoc:)
W drugiej połowie sierpnia wyjeżdżam do Francji dokładnie do Avignon i chciałam zapytać czy znacie może tak kogoś z Polski lub może potraficie mi pomóc w znalezieniu taniego noclegu?
Będę wdzięczna za wszelką pomoc:)
Witam,
poszukuje noclegu u polskiej rodziny mieszkającej w Toulouse lub Marsylii na około 4 lub 5 nocy. Proszę o maila z ceną za dobę (2 dorosłe osoby). Pozdrawiam Justyna
[email]
Hej, jestem w Paryzu (dokladnie Villejuif) od miesiaca, chetnie poznam Polakow, zeby porozmawiac lub spotkac sie od czasu do czasu. Jesli ktos posiada informacje na temat pracy w Paryzu, to tez prosze o infomacje. Moj mail:
[email]

Pozdrawiam,
Ania
witam,
jestem Ewelina, 30lat ze Stargardu Szczec. do tej pory mieszkam we Frankfurcie nad menem, ale poniewaz ze jestem w ciazy przenosze sie do mojego meza do stasburga.
Fajnie byloby poznac kogos, z kim mozna wyskoczyc na kawe czy pogadac. Odzywajcie sie

[email]

Witam :)

Ja natomiast przeprowadzam się do Pau i kompletnie nie mam pojęcia "gdzie, co i jak "... Również jestem w ciąży i nie znam nikogo, przeprowadzamy się przez wzgląd na studia mojego męża. Ja osobiście jestem Kosmetyczką/Instruktorem ( prowadzę szkolenia z zakresu stylizacji paznokci wszystkimi metodami, jak również ze zdobnictwa artystycznego, wydaję Certyfikaty w j. angielskim oraz polskim, oczywiście dostosuje j. francuski ) z 13-letnim stażem... Zamierzam również otworzyć mały salonik i cieszyć się swoją ukochana pasją i uszczęśliwiać Kobiety wspaniałymi zabiegami :) Proszę trzymać kciuki ;)

Jeżeli ktoś byłby w stanie udzielić mi porady, gdzie znaleźć dobrego ginekologa itp. Byłabym ogromnie wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie
Aguś
Cześć, potrzebuję pomocy! Wiem, że to forum nie służy do tego, ale nic innego nie mogę znaleźć... Jestem w Bordeaux z moimi przyjaciółmi, zepsuło nam się auto i nie możemy nic zrobić, nasz assistance nie chce za nic płacić, a za naprawę alternatora chcą od nas 600E. Może ktoś z was zna w Bordeaux polskiego mechanika, albo zna jakiś dobry tani warsztat ?
POTRZEBUJEMY POMOCY JESTEŚMY Z MĘŻEM WE FRANCJI OD LUTEGO MĄŻ JEST Z KAMERUNU ALE DOSKONALE MÓWI PO POLSKU MA PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM PRACY ZE WZGLĘDU NA TO ŻE MA DOKUMENT NA OSIEDLENIE SIĘ POLSKI NIE MOŻE ZNALEZDZ PRZEZ TO PRACY MOŻE SIE ZAREJESTROWAC W URZĘDZIE I ZNALEZDZ PRACE DOPIERO W TEDY JAK ZNAJDE PRACE JA PONIEWARZ JESTEM POLKĄ NIESTETY NIE ZNAM JĘZYKA MÓJ MĄŻ BIEGLE MÓWI I PISZE PO FRANCUZKU MA KURS SPAWACZA KURS NA WÓZKI WIDŁOWE PRAWOJAZDY KATEGORI B MAMY DWOJE DZIECI 6 I 2 LATA JEŻELI MĄŻ ALBO JA NIE ZNAJDZIEMY PRACY BĘDZIEMY POSTAWIENI W POWAŻNYCH PROBLEMACH DO POLSKI NIE MAMY GDZIE WRACAĆ BO TEŻ MIESZKANIE WYNAJMOWALIŚMY TERAZ MOŻE PÓJDZIEMY DO HOTELU SOCJALNEGO BARDZO SIĘ MARTWIMY JAK TO BĘDZIE DALEJ PROSIMY O POMOC JAKĄ KOLWIEK URZĘDOWĄ A PRZEDEWSZYSTKIM Z PRACĄ NA SPRZĄTANIE OBOJĘTNIE IMEIL [email] z góry dziękujemy
Witam! Czy jest może jakiś Polak w Colmar chętny do udzielenia kilku podstawowych informacji "jak tu się odnaleźć"?:) pozdrawiam
Kamila
Hmm.. najlepiej z GPSem;)
Temat przeniesiony do archwium.
841-870 z 1107

 »

Pomoc językowa