POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
421-450 z 1107
CO TU PORABIASZ JA MIESZKAM TU RAZEM Z MĘŻEM.
Cześć wszystkim, ja od początku lipca do połowy sierpnia mieszkać będę w Lyon ie (w między czasie będę też w Cannes). Jeżeli ktoś miałby ochotę się spotkać - piszcie na maila [email]
Hej:)
Mam na imię Ola i mam 20 lat.
W tym roku jadę jako au pair do Marsylii na 2 miesiące (26.06). Czy może będzie ktoś z Polski w tym terminie? Bo chętnie bym z kimś pozwiedzała to piękne miasto :)

[email]
hej, ja od 8 dni jestem fille au pair w Marsylii... zostaję, o ile wytrzymam, do czerwca przyszłego roku :)
Witam, jestem w cannes do konca listopada jak ktos w tym czasie tutaj bedzie niech sie odezwie, chetnie sie spotkam pogadac. Kontakt [email]

Pozdro
Siamka szukam Polakow mieszkajacych w Saint Malo
hej,
10 lipca wybieram się do St Tropez, będę tam do końca wakacji, niestety nie będę tam mieć za wielu znajomych więc jest ktoś chętny z St Tropez bądź okolic by się spotkać i pozwiedzać miasto proszę o kontakt:)
witam serdecznie mam 22 latka,mieszkam niedaleko Lyon-u (7km od Vienne) szukam polakow zeby moc sie spotkac przy kawie lub piwku i porozmawiac ot tak? Jezeli ktos mieszka blisko prosze o kontakt moj adres e-mail: [email] jezeli ktos by chcial to posiadam takze namiary na sklepy z polskimi artykulami spozywczymi.Nr. Telefonu podam dopiero poprzez adres e-mail. Pozdrawiam wszystkich polakow
Hey Mieszkam Paris i w bordeaux . Mam ochotę poznać miła Polkę do wspólnych wyjść ( resto , kino , basen , plaża bądź spacery ... ) na początek kontakt przez mail [email] pozdrawiam
hej, pisze bo za okolo miesiac przenosze sie do francji z rodzina... miedzy lyon a dijon...:) chcialabym sie dowiedziec o sluzbie zdrowia, poniewaz mam 4 letnie dziecko, ktore ostatnio choruje i drugie w drodze:) wiec interesuje mnie pediatra i lekarz ginekolog no i oczywiscie jakis szpital na rozwiazanie...:) probowalam cos szukac w necie ale ciezko cos znalezc, tym bardziej ze nie posluguje sie jeszcze francuskim:) piszcie:)
Witam ; )

Jestem 18 letnim chlopakiem z Polski i w terazniejsze wakacje postanowilem ze wyjade do pracy wlasnie do Francji ;)
Wszytsko jest okej, procz jednego balastu ... czuje sie tu strasznie samotny :(
Nie umiem francuskiego jezyka na tyle by się dobrze komunikowac z innymi osobami a po angielsku sie troche wstydze ... (

ogolnie jestem niesmialy :p ) Czy jest może jakas wporzadku, kulturalna i mila dziewczyna wlasnie tu we Francji ? Najlepiej

gdyby to byly okolice Marsylii, ale jesli gdzies indziej to nie ma problemu, przeciez od czego mamy srodki transportu,

prawda? Potencjalnie zostaje tu na miesiac, a czas dla kogos takiego jak ja sie bardzo dluzy ... Jestem naprawde wporzadku

chlopakiem, ktory po prostu chcialby w wolnych chwilach pozwiedzac, pochodzic, porozmawiac by tu nie oszalec :p Zreszta

kazdy wie co mi teraz dolega hehe ;)
Jeśli jest taka kobitka, która to czyta, proszę o zostawienie jakiegos kontaktu, a napewno się odezwe ;)
Witam. Czy są może jacyś Polacy w departamencie 74 , w okolicach Annemasse. Jestem tu od dłuższego czasu i jakoś nie mogę się na nikogo natknąć. Pozdrawiam.
Cześć. Para 28, 25 lat szuka Polaków (pary, single obojętnie) do wspólnych wypadów i rozmów - kawka, basen, grille, dyskoteka, wypad weekendowy. Obojętnie co, byle się działo :). Mieszkamy w departamencie Ain (01) a dokładnie kod miasteczka 01400. Pozdrawiamy

Widzę już, że na szybko dwie osoby z okolic Lyonu szukają kontaktu :). Mój @ dla innych to [email]
Cytat: oosskkaarr
Witam ; )

Jestem 18 letnim chlopakiem z Polski i w terazniejsze wakacje postanowilem ze wyjade do pracy wlasnie do Francji ;)
Wszytsko jest okej, procz jednego balastu ... czuje sie tu strasznie samotny :(
Nie umiem francuskiego jezyka na tyle by się dobrze komunikowac z innymi osobami a po angielsku sie troche wstydze ... (

ogolnie jestem niesmialy :p ) Czy jest może jakas wporzadku, kulturalna i mila dziewczyna wlasnie tu we Francji ? Najlepiej

gdyby to byly okolice Marsylii, ale jesli gdzies indziej to nie ma problemu, przeciez od czego mamy srodki transportu,

prawda? Potencjalnie zostaje tu na miesiac, a czas dla kogos takiego jak ja sie bardzo dluzy ... Jestem naprawde wporzadku

chlopakiem, ktory po prostu chcialby w wolnych chwilach pozwiedzac, pochodzic, porozmawiac by tu nie oszalec :p Zreszta

kazdy wie co mi teraz dolega hehe ;)
Jeśli jest taka kobitka, która to czyta, proszę o zostawienie jakiegos kontaktu, a napewno się odezwe ;)

Obojetnie jaki wiek, byle bylo mozna sie normalnie gdzies przejsc, pozwiedzac, posmiac, wypic jakis soczek ... ech ;(
Odświeżam :(
Odświeżam
Cytat: zuzanana
witam. poszukuje Polaków z La rochelle o okolic.proszę o kontakt

Jestes jeszcze w La Rochelle?
a moze jest ktos w 60tce w Compiegne kto sie odezwie?
Witam serdecznie wszystkich:)
Mieszkam z mezem i 9 miesieczna corcia w Bordo.Mieszka z nami tez 19 letni moj bratanek.Jest tu ktos moze z Bordo????
Witam jest ktoś z Thonon lub okolic?. Robert. [email]
Hej,

Od wczoraj jestem w Hyeres ( Lazurowe wybrzeze) i zostane tu do konca sierpnia, chetnie poznam Polakow mieszkajacych w poblizu
Justyna
jest ktos w okolicach Marsyli lub Aix moj nr [gg]
Witam ; )

Jestem 18 letnim chlopakiem z Polski i w terazniejsze wakacje postanowilem ze wyjade do pracy wlasnie do Francji ;)
Wszytsko jest okej, procz jednego balastu ... czuje sie tu strasznie samotny :(
Nie umiem francuskiego jezyka na tyle by się dobrze komunikowac z innymi osobami a po angielsku sie troche wstydze ... (

ogolnie jestem niesmialy :p ) Czy jest może jakas wporzadku, kulturalna i mila dziewczyna wlasnie tu we Francji ? Najlepiej

gdyby to byly okolice Marsylii, ale jesli gdzies indziej to nie ma problemu, przeciez od czego mamy srodki transportu,

prawda? Potencjalnie zostaje tu na miesiac, a czas dla kogos takiego jak ja sie bardzo dluzy ... Jestem naprawde wporzadku

chlopakiem, ktory po prostu chcialby w wolnych chwilach pozwiedzac, pochodzic, porozmawiac by tu nie oszalec :p Zreszta

kazdy wie co mi teraz dolega hehe ;)
Jeśli jest taka kobitka, która to czyta, proszę o zostawienie jakiegos kontaktu, a napewno się odezwe ;)
Cytat: bob007
Witam. Czy są może jacyś Polacy w departamencie 74 , w okolicach Annemasse. Jestem tu od dłuższego czasu i jakoś nie mogę się na nikogo natknąć. Pozdrawiam.
Cześć,mam na imię Robert.Mieszkam i pracuje w Thonon. skype:robico92 [email]
witam. mieszkam w francji 2 lata z mężem teraz chcemy zabrac tutaj swoje dzieci w wieku 10 i 9 lat. Nie wiem tylko czy oni sobie poradzą? jesli ktos byl w podobnej sytuacji to prosze o rade.
Witajcie.Mm na imę Iwona mieszkam z mężem i córeczką w Colmar.Jestem tu od 6 miesiecy i nie bardzo znam język.Razem z mężem poznamy rodaków mieszkających w Colmar lubb pobliżu.Ja osobiście szukam pracy,jednak bez skutecznie.Może ktoś z Was ma namiary na jkąś pracę,będę wdzięczna.
Cytat:
Witajcie.Mm na imę Iwona mieszkam z mężem i córeczką w Colmar.Jestem tu od 6 miesiecy i nie bardzo znam język.Razem z mężem poznamy rodaków mieszkających w Colmar lubb pobliżu.Ja osobiście szukam pracy,jednak bez skutecznie.Może ktoś z Was ma namiary na jkąś pracę,będę wdzięczna.

Bywam często w okolicach Colmar (rodzina mojego chłopaka mieszka niedaleko), więc mogłybyśmy się kiedyś spotkać i pogawędzić :) mój mail to: [email]
Pozdrawiam!
Dzięki Poupinette,że mi odpisałas napewno się odezwę
Witam goraco wszystkich moich Rodakow,

Mieszkam w SANARY sur mer (83). Chetnie spotkalabym sie na pogaduszki z Polakami z okolic.
Pozdrawiam serdecznie.
mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
421-450 z 1107

 »

Pomoc językowa