POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 1107
Witajcie!!!
Ja często jestem we Francji konkretnie Thiers,więc jeśli ktos z Was chciałby się spotkać,pogadac z miłą chęcią :-)
Pozdrawiam!!!
Witam. Jestem Asia i mam 19lat.
Razem ze znajomymi chcielibyśmy wyjechać na wakacje do Francji/Belgii do pracy. Francuski na poziomie B2.
Jak myślicie, jest jakaś szansa na znalezienie pracy? W jakich sektorach?
Czy można w ogóle wynająć mieszkanie/pokój za jakąś rozsądną cenę? Jeśli tak, to jaką?

Może są jacyś Polacy, którzy wiedzą coś? Może ktoś mógłby użyczyć odpłatnie ofc pokój?
Pozdrawiam.
Moj mail: [email]
jak nie masz znajomosci to ciezko wam bedzie

http://ec.europa.eu/eures/ pozdro
Cześć! Poszukuję normalnych ludzi w okolicy Rouen.
witam wszystkich ja mieszkam w gornych alpach przy granicy ze szwajcariai nie znam tu nikago,jakby ktos mial ochote-to niech sie odezwie moje gg 1[tel]
pozdrawiam
A ja dalej sie nudze i nikogo nie znam w La Ciotat ale sezon sie zaczyna to moze cos sie bedzie dzialo :) pozdrawiam gg 1[tel]
Witam wybieram sie w pazdzierniku na rok do Marsylii wraz z 2 chłopców. Mam pytanie czy istnieje szansa zapisania dzieci do przedszkola? Jakie są ceny wynajmu mieszkania? Bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi:) Pozdrawiam
witam, jadę do marsylji za tydzień ,pozdro ,jacek.
Hej mam pytanie czy jest ktoś może z Lourdes?? Wybieram się tam niedlugo i chciałabym wiedzieć jak to wygląda jeśli chodzi o pracę dla Polaków ta przebywających??
ja mieszkam w la ciotat ale nie nudzę się. Pozdrawiam mieszkańców i rodaków.
jest ktoś z La Ciotat?
MIESZKA KTOŚ Z POLAKÓW W OKOLICACH lYON A DOKŁADNIE J PIERRE BENITE?
A jest ktos z okolic La Levandou ? Toulon? bo ja sie nudze nie milosiernie
witam czy ktos mogłby mi pomoc z naszych rodakow znalesc prace na zbiorach we francji pilnie potrzebuje pracy najlepiej sezonowej prosze o jakas pomoc z gory dziekuje aga
witam czy ktos mogłby mi pomoc z naszych rodakow znalesc prace na zbiorach we francji pilnie potrzebuje pracy najlepiej sezonowej prosze o jakas pomoc z gory dziekuje aga moj emali [email]
hej jestem w Lyonie do soboty tj. do 26.06 i chetnie wybiore sie na zwiedzanie tego pieknego miasta:)
Czy jest tutaj ktoś przebywający w okolicach Cannes? Chętnie kogoś poznam, bo brakuje mi znajomych:)
jestem tez w marsylii przyda sie wsparcie poloni [email]
Hej. Mam na imię Marlena i ja też bardzo bym chciała wyjechać do Francji w celach zarobkowych i mam pytanko czy ktoś się już do Ciebie odezwał w tej sprawie? Bardzo bym była wdzięczna jakbyś mi też pomogła i napisała mi na mojego [email]
Czesc jestem Piotr i jako ze bede w Marsylii od tego czwartku, przed chwila wyslalem Ci maila na Twoj adres w ktorym pytalem o pare rzeczy, ktore mnie bardzo interesuja.Pozdrawiam i z gory dziekuje.
hej, ja obecnie do 20 lipca bede w cannes, rowniez nudze sie tu sama. moje gadu 4478147. pozdrawiam ze slonecznego Cannes :D
hej, ja obecnie do 20 lipca bede w cannes, rowniez nudze sie tu sama. moje gadu 4478147. pozdrawiam ze slonecznego Cannes :D
Witam przylatuje do Marsyli w czwartek 08 lipca.Czy ktos mi moze pomodz gdzie szukac pracy,napisac czy sa jakies biura pracy tymczasowej,polski sklep,kosciol,bar,miejsce spotkan?Z gory dziekuje.Moj [gg]
Moj gg to 24736183 bez dwoch 66 na poczatku.Przepraszam za pomylke.
ktos z okolic Le Lavandou ? ;p
Hej, jeśli jeszcze jestes w La Rochelle bardzo chętnie Cię poznam, mój gg.1[tel]
pozdrawiam, Ewa
Ja będę w la Rochelle od 7 do 21 sierpnia na wakacjach z żeglarzami, którzy będą tam startować w Mistrzostwach Europy Juniorów w klasie 470.
Ja mam zamiar oczywiście szlifować swój francuski.
Pozdrawiam, może spotkam tam jakiegoś ziomka?
hej ja jestem w la rochelle do konca wrzesnia, wiec jakby sie ktos chcial gdzies wybrac, zapraszam!
[gg]
Hej,ja nie mam gg, dysponuję jedynie mailem [email]
hej, ależ oblegany wątek ^
Będę w Paryżu od 15 sierpnia do 1 września. Chętnie nawiąże jakieś nowe znajomości :) moje gadu :6792878
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 1107

 »

Pomoc językowa