firma jj communication

Temat przeniesiony do archwium.
661-690 z 1122
powiem wam jedno, ze z tymi posrednikami to juz sie bagno robi niestety.
Na poczatku jak sie zaczynal ten buum na Francje to jeszczee sie przejmowali, a teraz maja w dupie i olewaja! juz sie tak nie staraja, zeby jak najszybciej dac oferte itd.
Niewiadomo komu mozna zaufac... ale co czlowiek ma zobic w tym zasranym kraju jak tutaj o prace ciezko, a z 2 strony nie zna sie jezyka i o wyjazd samemu ciezko...
powinnismy pisac tutaj wpros o naszych dosiwadczeniach z posrednikami, ktorym mozna zaufac, ktorym nie, przeciez jestesmy i tak anonimowi...
Cześć. Mam problem może mi ktoś pomoże. Chcę wystąpić o uznanie dyplomu we Francji. Jestem mgr po studiach zaocznych na UM. W suplemencie mam wpisane praktyki w tygodniach a nie w godzinach i jest ich zdecydowanie za mało. Jestem też technikiem. Mam 13 lat udokumentowanego doświadczenia. Pracowałem i studiowałem jednocześnie i od 7 lat pracuję jako mgr. Czy coś to zmienia jeżeli chodzi o godziny praktyk?

z góry dziękuję za informacje
77kin musisz miec taka tabelke, gdzie wszystko wypisane jest co do h na jakich oddzialach pracowales itp, jak co pisz na priv :)
siemka mam pytanie jak to jest z pozwoleniem dla obcokrajowcow? tzn kogos kto skonczyl tutaj i LO i Uczelnie, ale pochodzi z kraju, który nie jest w UE :> orientuje sie moze ktos?
Czy mógłby ktoś napisać w uproszczonej wersji jakie dokumenty należy zebrać do uzyskania pozwolenia o pracę? Czy każdy region wymaga podobnych formularzy? Największa obawy jak zdążyłem zauważyć budzi oczywiście ilość godzin praktyk. Jeśli mam napisane w suplemencie, że miałem w szpitalu lecz nie mam napisanego oddziału to jak to zinterpretują? Czy mogę teraz zrobić staż lub praktyki (czyt. wolontariat) np. na geriatrii w Polsce, aby zwiększyć swoje szanse? Z tego, co przeczytałem to staż pracy w Polsce się nie liczy, ja ciągnę 4 etaty, do niedawna 5 (oczywiście nie całe) i jestem ciekaw czy będzie to wogóle liczone... Z góry dziękuję za odpowiedź.
Do Magnolki 16,odezwij się na priv!
Witam
Szukam osoby z decyzja DRJSCS w celu odbycia stazu we Francji. Prosze o kontakt na moj email [email] , tylko zdecydowane osoby. Chcialbym wyjechac jak najszybciej a we dwojke zawsze razniej. pozdrawiam
witam,chciałbym Wam przekazac ,ze moja kumpele wyrolowała Taga z mieszkaniem , z pracą czyli ze wszystkim,nie odpowiadali na e-maila,zadnego kontaktu, o tyle dobrze ze poradziła sobie sama w poszukiwaniu wszystkiego i chwała jej za to,
DO OSÓB,KTÓRE MIESZKAŁY W KRAKOWIE W MIESZKANIUE Z AGENCJI JJ - jest tam internet,wifi? mieszkanie na ul. Chopina
Witam, czy mogłaby jakaś dobra dusza napisać, o której godzinie zaczynają się jutrzejsze zajęcia w jj ( kurs majowy)? Z góry dziękuję za odpowiedź.

9:00
jaqu, moze cos wiecej o tej sytuacji z Taga? jakies konkrety? to powazny zarzut...
do laskowika,napisałem ci na priv ,a odnosnie Digne to nie polecam tam jechac,moi znajomi małzenstwo było tam i maja nieprzyjemne wspomnienia z pracy-krotko mowiac fatalnie,pozdro
Witam, jakie na dzien dzisiejszy sa Waszym zdaniem najlepsze i najgorsze miejsca pracy we Francji? Mam na mysli nie tylko region kraju ale rowniez to czy lepiej sie pracuje w prywatnych placowkach czy panstwowych? Bylo juz duzo podobnych postow ale to wszystko sie zmienia z czasem a mamy juz koniec maja 2013.. Napiszcie jak to wyglada wedlug Was. Pozdrawiam serdecznie!
Witam,
mam pytanie do osób wyjeżdżających przez agencję:
po jakim czasie od podpisania umowy z agencją jedzie się na kurs francuskiego?
co ile miesięcy organizowany jest kurs?

Pozdrawiam
To po jakim czasie jedzie się na kurs zależy od hm szczęścia bym powiedziała. Czasami może to być po miesiącu, czasami po czterech, w zależności w jakim stopniu masz skompletowane dokumenty, albo kiedy akurat jest organizowany kurs, a jeśli chodzi o kursy to jest ich 3 lub 4 do roku, tak mi się wydaje :)
Witam,chciałabym sie dowiedziec czy ktos moze pracuje lub robił staz w placówkach regionu Champagne,a dokladnie chodzi mi Groupement Hospitalier Sud-Ardennes (GHSA),lub szpital Vitry-le-francois.Bede wdzieczna o informacje,pozdrawiam.
Witajcie chciałabym poznać osobę która chce wyjechać z firma jjc i ma kurs we wrzesniu.Pozdrawiam
Do Laurenn83- Hej! My tez jedziemy na kurs we wrześniu. Jest na dwie.
Witam.
Czy mogłabym prosić jakąś miłą osobę :) o przesłanie wzoru tabelki praktyk? (jedną już mam ale chciałabym porównać). Byłabym ogromnie wdzięczna, gdyż wiem, jak bardzo jest to ważne, by uzyskać pozwolenie. Nie chciałabym robić darmowego stażu...
Jeśli są tutaj osoby myślące o wyjechaniu do Francji na własną rękę-odezwijcie się na priv! Jestem fizjoterapeutką, aktualnie mieszkającą w Gdańsku i myślę o pracy we Francji. Co prawda jestem dopiero na początku drogi starania się o taki wyjazd, ale wszystko jest do zrobienia ;) Pozdrawiam wszystkich fizjoterapeutów!
Czy ktos moglby wyslac mi na maila : [email] swoja autoryzacje,bo dostalam cos do domu dzis i nie wiem,czy to potwierdzenie ,czy odmowa...
Do: Sylwia201184
Fajnie ,że się odezwałaś , długo czekasz na kurs? pozrdawiam moj email [email]
zna ktos wyniki komisji z dziś 5.07 w Tuluzie?
wie ktoś,gdzie była komisja 5 lipca? bo załatwiałam wszystko przez pośrednika(nie agencję) i 5lipca podobno moje papiery były na komisji... gdzie? orientuje się może ktoś,co do wyników komisji?
Do karolajny: Napisałem ci na priv info,a odnosnie daty komisji to była 11 lipca w Toulouse, cierpliwosci w oczekiwaniu,pozdro
ma ktoś namiary na komisje w montepelier?mail albo cos
Ma ktoś wyniki komisji z 11 lipca w Toulouse ? Podzielcie się :)
Witam,

W odpowiedzi na pytania dotyczace komisji w Tuluzie i Montpeller!
Wszyscy pollscy kandydaci otrzymali AE.

Zainteresowanych natychmiastowym wyjazdem, zapraszam do kontaktu bezposredniego.

pozdr,
Czy ktoś mógłby mi rozjaśnić o co chodzi z tymi 3 opcjami odbioru AE ? Konkretnie chodzi mi o 3 bo jak rozumiem, jest to wysyłka pocztą.

3) possibilité

Veuillez me faire parvenir un courrier (mail) m'indiquant les difficultés que vous avez à venir récupérer votre attestation

avec :
- la copie du recto verso de votre carte d'identité
- une enveloppe grand format à votre adresse timbrée au tarif d'un recommandé avec accusé de réception

Z góry dziękuję :)
Witam
A czy ktoś może wie jak wyniki komisji w Marsylii z 2 lipca???
Bo jakoś odowiedź dojść nie może a wiem że rozpatrywali moje papiery:(
Pozdrawiam Mateusz
Temat przeniesiony do archwium.
661-690 z 1122

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie