firma jj communication

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 1122
hey wam fizjoterapeuci ;-) mam pytanko bo zostal mi jeszcze rok nauki i mam takie pytanie czy myslicie ze zapotrzebowanie na fizjo we Francji w koncu sie skonczy?? czy za rok bez problemu takze bede mogla szukac pracy we Francji?? musze to wiedziec;-)) bo zamierzac zainwestowac w jezyk;-) dzieki za opdowiedzi
jestem w srodowisku medycznym od wielu lat ,i z moich obserwacji powiem tak dobry kine i do tego z jezykiem napewno znajdzie prace i bedzisz miala napewno lepszy star jak w polsce .Ale poczekaj na opinie jeszcze swoich kolegow po fachu .
a co to znaczy wg francuzow dobry kine? Bo to pojecie bardzo szerokie, niektorzy mowia ze praca jest mnie stresowa niz w polsce gdzie w szpitalu starszy stopniem a raczej stazem patrzy Ci na rece.....
Hej:)
czytam te wszystkie pozytywne posty na temat jjconsulting i postanowiłam do nich napisać.
Zastanawiam się tylko czy każdego przyjmują na ten kurs, czy może jednak nie.
Długo czekaliście na odpowiedz z firmy? I czy przed kursem już wysyłaliście te wszystkie dokumenty?
A co jeżeli chciałabym pracę w określonym rejonie? Mam taką sytuację że narzeczony pracuje w CERNie i zależałoby mi gdzieś niedaleko tej okolicy pracować... Proszę o odpowiedz:) Z góry dzięki:)
a cern to nie jest przypadkiem w genevie?
dokładnie to na granicy Szwajcarii i Francji więc mi by zależało na pracy gdzieś w rejonie Rodan Alpy:)
A mógłbyś napisać czy długo czekałeś na odpowiedz z firmy jj?
Cytat: _olu_sia_
dokładnie to na granicy Szwajcarii i Francji więc mi by zależało na pracy gdzieś w rejonie Rodan Alpy:)
A mógłbyś napisać czy długo czekałeś na odpowiedz z firmy jj?

ja nie zalatwialem z firma jj , sam papiery wyslalalem na dana komisje. a jj to najlepiej zadzwon kontakt telefoniczny jest najlepszy bo jj chyba rzadko zaglada na poczte...
czy ktos z was dostal do domu autoryzacje listem? jak tak to powiedzcie ile czekaliscie od posiedzenia komisji??
Cytat: kubusiowy
czy ktos z was dostal do domu autoryzacje listem? jak tak to powiedzcie ile czekaliscie od posiedzenia komisji??

JUZ NIEAUKTUALNE TO PYTANIE ....JUZ MAM W RĘKU;-)))
No to pochwal sie kubusiowy, ile czekales od posiedzenia komisji do dostania decyzji? Pozdro
komisj abyl a17 stycznia, 19 juz zostaly wyslane do mnie papiery,
kubusiowy jakto 17 stycznia? podobno 6 lutego ma byc dopiero komisja? skąd masz takie informacje?
17 stycznia byla w Marsylie, a 6 lutego jest w Toulouz...To sa inne departamenty. terminy komisji sa inne w zaleznosci od departamentu.
dokladnie mialem to samo pisac;-)
siemka wszystkim!
mam takie pytanko chce jechac w tym roku, jak tylko sie obronie (licencjat) tylko chodzi o te godziny...mam z praktyk 900h ale mam 5letnie doswiadczenie tylko jako technik:/ nie orientujecie sie czy oni to tam respektuja?
pozdro :)
Z tego co wiem we Francji nie ma czegoś takiego jak technik, więc to Ci nie przejdzie. Jest też podobno problem z tymi godzinami jeżeli w tym samym czasie parcujesz i studiujesz. Nie jestem pewna czy lata pracy pokrywające studia będą liczone...
do kubucisowy.....mozesz podac swojego e-maila.?
No dzisiaj jest 6 lutego, komisja w Tuluz zbiera sie:) moje papiery zostaly tam wyslane. Jesli jeszcze ktos tam wysylal swoje dokumenty, niech napisze kiedy dostanie odpowiedz, bez wzgledu na wynik napisze o wyniku komisji (jesli go dostane) pozdro.
WITAM CZY KTOS z was pracowal w Pithviers, prosze o jakies info na [gg]

a jakie wam zarobki na poczatek proponuja mzsliscie ze 1750 brutto to malo.... czekam na wasze opinie
Komisja w Tuluzie zbierze sie dopiero 16 lutego...., jeszcze troche cierpliwosci.
A miala sie zebrac dzisaj (6 lutego), od czego to zalezy kiedy sie komisja zbierze? No i czy wogole sie zbierze w Tuluzie? Bo z tego co relacjonuja inni w innych region juz jest po komisjach.
hej sluchajcie najlepiej jest napisac maila do touluse na temat kiedz sa przydzielane pozwolenia i pani garcia wam odpisze to najszybszy sposob komunikacji + ja tak zrobilem i juz mam w reku pozwolenie!!
p.s. do osob pracujacych jak tam zarobki czy cos sie zmienilo.. jak to wyglada obecnie-...

Do wojtic:
Ja na początek dostałęm 2400 brutto także myślę że troche mało, netto zostanie Ci jakieś 1350, zależy jeszcze jakie warunki, ile urlopu itp.pozdro
jacek7527 jesteś pewny? kontaktowałeś się z panią Garcia?
Ona osobiscie przekazala mi ta informacje w ostatni piatek.
Informacja pewna w 100%!
a możliwe jest przeniesienie znowu tej daty na inny termin, ponieważ pierwotnie ta komisja miała się spotkać już w styczniu:/ i co do ofert termalnych, nadal szukasz chętnych?
Cytat: kuba88888
Do wojtic:
Ja na początek dostałęm 2400 brutto także myślę że troche mało, netto zostanie Ci jakieś 1350, zależy jeszcze jakie warunki, ile urlopu itp.pozdro

okej to rzeczywiscie malo a mieszkanieoplacales sam, czy miales za friko bo ja mam na start 1750 ale przez 4 miesiace mieszkanko na free a w jakim regionie taka oferte dostales ...
bo to co mi zaoferowali to niby szpital dla osob starszych moze po okresie probnzm cos sie zmieni i jeszcze jedno pytanie czy widziales umowe francuska przed jej podpisaniem daj mi do siebie gg to chetnie bym sie troszke rzeczy popytal.. dzieki pozdro
oferta nadal jest aktualna.
Cytat: kuba88888
Ja na początek dostałęm 2400 brutto także myślę że troche mało, netto zostanie Ci jakieś 1350, zależy jeszcze jakie warunki, ile urlopu itp.pozdro

Ej niemozliwe, ze az tyle odciagaja. To powinno byc z 1700 netto, a dostales juz wyplate czy tak strzelasz :> czy mowisz ze zostaje po oplaceniu wszystkiego etc ?
edytowany przez wi1q: 07 lut 2012
2400 brutoo to rzeczywiscie powinno ci wyjsc jakos 1800 na reke cos kolo tego, bo np ja mam 2144 a na reke 1500 chyba ze rzeczywiscie osoba ktora wpisala sie wyzej nade mna ma racje ze mieszkanie itd... to sie zgodze ze 1300 :):) pozdrooo
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 1122

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie