POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 1107
hej,,.,
od 8.08. (do około 20.08.) jestem z moim chłopakiem w Nicei i chętnie poznamy jakiś ludzi w podobnym wieku (29lat) alby pozwiedzać okolice / pograć w siatkówkę plażową albo po prostu wyjść wieczorem na jakieś party.,.,
piszcie : [email]
Ponawiam pytanie dotyczące Cannes. Jest tu ktoś może albo gdzieś w okolicach? miło by było mieć jakąś kompanię :) jestem to do końca sierpnia. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź (a może nawet na odpowiedzi ;) )
Do Nicei mam się zamiar wybrać w przyszłym tygodniu (prawdopodobnie weekend). Towarzystwo mile widziane :)
Ela
troche zmieniam swoje polozene, obecnie az do konca wrzesnia jestem z Charbonnieres Les Bains 15minut od centrum Lyonu. ktos z charbonnieres, lyonu lub okolic:)? [gg]
szukam szkole polsko jezyczna w lille dla corki -ma 14 lat ukonczyla w polsce pierwsza klase gimnazjum
czy w ok bordeaux,nantes,paryz sa mile,samotne dziewczyny spotkac sie porozmawiac przy kawie,browarku? [gg] ü
Czy ktos przebywa w miejscowosci Mougins niedaleko Cannes?Jestem uziemniona.Nie myslalam ze tak piekne miejsce moze okazac sie jak wiezienie
Czesc

Jestes tam jeszcze ... tzn odbierasz wiadomości i jestes w Rouen.. ??

[email]
Slawek
A ja ponawiam pytanie, czy ktos z Okolic TOULON ;D ?
Znajdzie Pani Szkołę Polską albo szkołę międzynarodową. W obu po polsku dostępne jest kształcenie uzupełniające, tzn. po polsku są jedynie przedmioty "konieczne", tzn. język, historia oraz w szkołach sobotnich - geografia i WOS. Proszę wstukać "szkołę polską w Lille" lub poszukać na stronie spzg.pl
Pan lub Pani, oczywiście;)
kajusilla odezwij sie na gg prosze.masz podane wyzej.
hej wszystkim!!!
Poszukuję Polaków z Grenoble i okolic !!!
Odezwijcie sie!!! Mój e-mail: [email]
hej. jestes nadal w Marsylii?
pozdrawiam Monika
Szukam kogos zeby sie wyrwac na browarka albo spedzic spoko czas , Mieszkam w Paryzu i nie masz kompletnie co ze soba zrobic w wolnym czasie.. Pisac ! NR [gg]
Witam!Mam pytanko ,czy ktoś orientuje się gdzie są polskie szkoły i co trzeba zrobić żeby dziecko zapisać chodzi mi o tuluze lub okolice!z góry dziękuje i pozdrawiam
proszę o jakiekolwiek info i namiary na ggmona 6402258
edytowany przez monik08041984: 03 paź 2010
Witam!
szukam Polakow w Rouen. Wlasnie sie tu przeprowadzilam i chetnie nawiaze kontakt z rodakami!

Pozdrawiam,
Anka

[email]
SZUKAM POLAKOW W TULUZE!
POZDRAWIAM
witam wszystkich czy sa tu jacys rodacy :D z okolic Lyon lub Vienne albo wogole ktos kto mialby ochote na nowa znajomosc ja mam 22lata a moze ktos chcialby pouczyc mnie jezyka franuskiego cena do negocjacji :) pozdrawiam serdecznie wszystkich moj e_mail to: [email]
witam poszukuje osob zeby miec z kim popisac i porozmawiam po polsku poniewaz nikogo tu nie znam mieszkam w okolicach Vienne pozdrawaim wszystkich
moj adres e_mail : [email]
Czy jest ktoś z PAU lub okolic ??
Witam!
Jest tu ktos moze z okolic Valenciennes ? Jestem dopiero we Francji od 2 tyg. przyjechalem tu do wujka nie znam praktycznie nikogo a chetnie bym poznal jakies osoby na piwko , impreze czy cos nawet do nauki francuskiego :) Mam 22 lata Pozdrawiam moje [gg] adres [email]
Witam wszystkich.fajnie macie. Ja też 2lata temu pracowałem we francji.no ale firma była nie wypłacalna i byłem zmuszony wrócić.może ma ktoś namiar lub jakieś znajomości chętnie bym wrócił bo tu w polsce to wymagania mają bardzo duże a płaca brak słów.może jest jakiś uczciwy polak.pracowałem jako ogrodnik przy cieciu żywopłotów i przycinaniu drzew.na budowie może być. Każda propozycje przyjmę:)pozdrawiam wszystkich rodaków.mój mail [email]
Czy zna ktos Compiegne ?
Witam!
szukam Polakow w RENNES. Wlasnie sie tu przeprowadzilam i chetnie nawiaze kontakt z rodakami!

Pozdrawiam,
Judyta

[email]
JA MIESZKAM W ROUEN ,WIĘC JAK KTOŚ CHCE NIECH PISZE
poszukuje fajnych polakow-mieszkam w Paryzu , mam synka-moze mialby ktos ochote na pogaduchy???moje [gg] Piszcie smialo:)pozdrawiam
hej, 15 listopada jade do Paryza, chetnie spotkam sie z rodakami... miasto znam tylko troche wiec na pewno bede sie czula nieco zagubiona, moj [gg]
pzdr:)
Witam !
Szukam fajnych rodaków z okolic Annemasse, Annecy lub Genewy do nawiązania znajomości ! ;-)
A ja pomieszkuje sobie w Paryzu, jestem z okolic Gdanska, mam 21 lat i chetnie poznam Polakow ze stolicy!!!:)
Nie wahaj sie, tylko pisz:)
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 1107

 »

Pomoc językowa