POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 1107
witam mam 27l mieszkam pomiedzy Marsylia a Aix en Provance dokladnie w Calas czy jest ktos w tym rejonie..? Jestem juz tu 2 miesiace i nudy straszne... Moj nr fr [tel]pozdrawiam
odstapie pokoj za free dziewczynie wiek nie istotny uczacej sie lub pracujacej dostep do internetu,tv .. Mozesz zaoszczedzic spora kase lokakizacja Calas 20km od Marsylii i tyle samo do Aix en Provance wiecej info pod nr [tel]lub e-mail [email] pozdrawiam
Ja również jestem z Alzacji, mieszkam w małym miasteczku Saint-Louis, ale często bywam w okolicach Colmar, czasem też w Miluzie. Chętnie poznam rodaków mieszkających w tym zakątku Francji. Jeśli ktoś miałby ochotę na spotkanko i pogawędkę przy kawie albo przy piwku - serdecznie zapraszam!
Odezwijcie się na: [email]
Pozdrawiam ciepło! :)
Cytat: Poupinette
Ja również jestem z Alzacji, mieszkam w małym miasteczku Saint-Louis, ale często bywam w okolicach Colmar, czasem też w Miluzie. Chętnie poznam rodaków mieszkających w tym zakątku Francji. Jeśli ktoś miałby ochotę na spotkanko i pogawędkę przy kawie albo przy piwku - serdecznie zapraszam!
Odezwijcie się na: [email]
Pozdrawiam ciepło! :)

do sierpnia 2010 roku mieszkałam w Blotzheim szkoda że wcześniej sie nie skontaktowalismy:( Pozdrawiam:)
Hej wszystkim! jak wszyscy to i ja również się zareklamuję. Mam na imię Natalia, mam 25lat i jestem od dwóch lat w Paryżu, jeżeli ktoś poszukuje nowych znajomych lub chciałby pogadać podaje nr [gg] .Pozdrawiam
Cytat:
do sierpnia 2010 roku mieszkałam w Blotzheim szkoda że wcześniej sie nie skontaktowalismy:(

Oj faktycznie szkoda :( jednak gdyby zachciało Ci się powrócić kiedyś w te okolice daj znać, ja tu pewnie sobie jeszcze dwa lata pobędę :)
A w Strasbourgu na pewno znajdziesz kogoś z naszych!
Pozdrawiam! :)
witam jest jakas fajna dziewczyna w okolicach Marsylii podaje moj nr [tel]ja 27l
Cytat: agaagaaga
hej! od paru miesiecy mieszkam we francji koło strasburga czy jest ktos kto mieszka gdzies niedaleko? nie znam jezyka i jest mi ciezko poznac kogos :( mieszkam tu z mezem i corka...

Cześć, ja mieszkam w samym Strasburgu, więc możemy się skontaktować! Przy okazji spróbuję zwerbować Twoją córkę do polskiej szkoły;)
Pozdrawiam,
[email]
Cytat: poznan
odstapie pokoj za free dziewczynie wiek nie istotny uczacej sie lub pracujacej dostep do internetu,tv .. Mozesz zaoszczedzic spora kase lokakizacja Calas 20km od Marsylii i tyle samo do Aix en Provance wiecej info pod nr [tel]lub e-mail [email] pozdrawiam

Za free? To znaczy - w sensie finansowym jedynie chyba...? Jakiego wynagrodzenia zatem oczekujesz...? :)
zadnego wynagrodzenia moze czasem jakis obiad lub kolacja wiesz... ;) a Ty co mialas na mysli hmm ;) heh pozdrawiam jak chcesz skorzystac kontakt masz
Cytat: poznan
odstapie pokoj za free dziewczynie wiek nie istotny uczacej sie lub pracujacej dostep do internetu,tv .. Mozesz zaoszczedzic spora kase lokakizacja Calas 20km od Marsylii i tyle samo do Aix en Provance wiecej info pod nr [tel]lub e-mail [email] pozdrawiam[
Hej Poznan mam 65 lat czy moglabym u Ciebie wynajac ten pokoj czy jest jeszcze wolny ? W zamian bede gotowala tobie obiadki to znaczy naucze sie gotowac hahaha
Czy to możliwe, że żaden Polak czy Polka mieszkający w okolicy Nimes, Montpellier czy Ales nie zagląda na tę stronę. Niech się ktoś odezwie, bo jestem bardzo zawiedziona. Wszystkim życzę dobrego tygodnia.
witam.
Pewnie trochę dziwne mam pytanko do "tubylców-francuskich-Polaków"
Czy ktoś orientuje się z handlarzami używanych skuterów, a nawet powypadkowych.
Chodzi mi o Vespę 300gts., lekko uszkodzoną.
Byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam wszystkich.
Jan
witam.
Pewnie trochę dziwne mam pytanko do "tubylców-francuskich-Polaków"
Czy ktoś orientuje się z handlarzami używanych skuterów, a nawet powypadkowych.
Chodzi mi o Vespę 300gts., lekko uszkodzoną.
Byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam wszystkich.
Jan
zapomniałem maila" [email]
Zajrzyj na stronę "leboncoin.fr". Jest MNÓSTWO rzeczy.
Witam wszystkich mam na imie Maciek mam 22 Lata jak wskazuje moj login i mieszkam w Metz chcial bym poznac jakis Polakow lieszkajacych niedaleko aby sie spotkac pogadac w Koncu z rodakami troche inaczej . PZDR
hej hej nadal niema nikogo z Rambouillet czy też okolic?

Jeśli ktoś z Was lub też z Waszych znajomych planuje remont domu .malowanie płytki itp i szuka fachowców,sumiennych bez nałogów to prosze o kontakt tanio i solidnie <materiały tez posiadamy> [gg] lub na tutejszym blogu :) pozdrawiam
Witam wszystkich jestem w nicei,pracuje tutaj szukam rodakow bo smutno tu troche samemu,nr [gg] zapraszam
hej a ja mieszkam w Versailles :D jest tu ktos kto rowniez mieszka w tym uroczym miescie ? Do Paryza tez nie mam daleko... chetnie poznalabym jakies kolezanki na plotki i zakupy hehe
Oj no widac ze zadko kto tu wchodzi :P , jezeli jednak wejdzie ktos z Metz , Nancy lub okolic to dajcie znac , zawsze mozna sie spotkac pogadac , PZDR
hej,od miesiąca mieszkam niedaleko Nicei. Jeśli jest ktoś z okolic lub z samej Nicei chętnie się spotkam na kawę albo piwo ;) moje gg. 7068240
W czerwcu lub lipcu planuję się wyprowadzić do Paryża, ale nie mam znajomych we Francji i czuję, że będę bardzo samotna ;) Jak na razie próbuję nauczyć się języka. Mieszkania ani pracy na oku też nie mam. Czy jest ktoś, kto był w takiej sytuacji i zechciałby podzielić się doświadczeniami? ;)

[email]
Hejka szukam ludzi mieszkajacych w regionie 87 ! Bardzo chetnie poznam kogos nowego. pozdrawiam
gg 5[tel]albo msn [email]
Witam,

Jestesmy firma (w Niemczech) produkujaca sportowe i motorowe rekawice.
Poszukujemy odpowiednia osobe z bardzo dobra znajomoscia Francuskiego z okolic Cannes/Nice, ktora by chciala oferowac nasze produkty na ebay.fr

Nasze rekawice sprzedajemy na razie tylko w Niemczech (no i w Polsce) na ebay.de z wielkim sukcesem! Takze jestesmy pewni, ze rowniez i we Francji jest duza szansa na bardzo dobra sprzedaz.

Do tego poszukujemy mlodej osoby, ktora lubi sport i chcialaby miec wylacznosc na nasze produkty we Francji i sprzedawac je (na razie na ebay.fr) i zostac naszym przedstawicielem z wielkimi szansami rozwoju na przyszlosc.

W razie zainteresowania, prosze o kontakt na: [email]
Podamy wtedy oczywiscie wiecej informacji.
Pozdrowienia
NAJTAŃSZE PRZESYŁKI KURIERSKIE NA TERENIE EUROPY
Prywatna wiadomość Profil użytkownika

NAJTAŃSZE PRZESYŁKI KURIERSKIE NA TERENIE EUROPY
www.europarcels.eu

Cena paczki do 30 kg z Polski do Francji to 120 PLN brutto.
Ceba paczki do 30 kg z Francji do Polski to 145 PLN brutto.

W cenie każdej paczki ubezpieczenie do wartości 5000 PLN
Obsługujemy każde miejsce we Francji i w Polsce.

Nasza usługa działa w systemie „door to door”, czyli paczki odbieramy z domu nadawcy i dostarczamy wprost do domu odbiorcy, a wszystko w nie dłuższym terminie niż 3-5 dni roboczych.

Pełna oferta firmy na stronie
www.europarcels.eu
[email]
Polska: +48 795 [tel]
Wielka Brytania: [tel]



cześć wszystkim. jak "polacy we francji" to temat chyba też o mnie ;-) niedawno przeprowadziłem się na południe francji dokładnie to Frejus (między cannes a st tropez - dla nieposiadających mapy) i szukam kogoś z okolic, żeby na jakieś piwko się ustawić i pogadać czy coś w ten deseń :) pozdrawiam Rafał

P.S. mój mail to: [email]
albo [gg]
Kochani! wybieram się w maju do Lyon'u w celach turystycznych i stąd moje pytanie: czy znacie może jakiś Polaków wynajmujących pokoje na klika dnil ub też jakieś tanie hotele/hostele (niekoniecznie w centrum ale z dogodnym dojazdem)? Bo szczerze mówiąc 25euro za nocleg jest nieco przerażającą kwota jak dla studentki...

Pozdrawiam i dzięki wielkie za pomoc! ;-)
Witam,
Poszukuję osób mieszkających w Valenton lub okolicach ,moj nr [gg]
witam wszystkich mam pytanie czy we francij sa polskie szkoly dla dzieci
Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 1107

 »

Pomoc językowa