POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
721-750 z 1107
Witaj ja tez jestem tu od niedawna,mieszkam u kuzyna,tez nieznam tu narazie duzo osob,chetnie sie z toba spotkam,odezwij sie,pa
Cytat: pauli_2007
witam wszystkich jestem z toulon jestem tu od miesiaca nie znam zbyt duzo osob z mila chcecia bym kogos poznala :) znam dosyc dobrze francuski w niektorych sprawach moge pomoc pozdrawiam [email] Witam ja mieszkam od wrzesnia i nie umiem nic francuskiego jesli bys mogła mi pomóc sie nauczyc pozdrawiam
Dziewczyny tez jestem w toulon moze sie spotkamy,pozdro Magda
[/quote] Witam ja mieszkam od wrzesnia i nie umiem nic francuskiego jesli bys mogła mi pomóc sie nauczyc pozdrawiam [/quote]
z przyjemnoscia mozemy sie spotkac we trzy jesli chcecie tylko zeby tak nie wialo :) pozdro Paulina
Witaj paulina jestem za zeby sie spotkac,musimy sie wkoncu jakos zgadac,,pozdrawiam
Cytat: nana33
Witaj paulina jestem za zeby sie spotkac,musimy sie wkoncu jakos zgadac,,pozdrawiam
to moze na fb nk gg czy cos takiego jak masz
Mam fb znajdziesz mnie pod nazwiskiem Magdalena Jurszewicz byca,czekam,pa
ok
witam wszystkich niedlugo mam zamiar zamieszkac w okolicach lyonu u swojego mezczyzny ktory jest francuzem. znam jezyk w stopniu podstawowym sporo rozumiem i nawet rozmawiam kali jesc kali teraz szukapic:).troche martwie sie czy poradze sobie czy znajde prace dwa sezony pracowalam w okolicach lyonu teraz szukam cos innego. musze powiedziec ze lyon jest pieknym miastem jezeli chodzi o jezyk to czasem wydaje mi sie ze nigdy go nie zrozumie wymowa ciezka. pozdrawiam wszystkich :)
Hej Hej :)
Znam Polską Fryzjerkę :) Bardzo sympatyczna i miła kobieta. Ładnie obcina włoski i koloryzuje:)
Serdecznie polecam:

NEW LOOK
SALON COIFFURE & ESTHETIQUE
73, COURS TOLSTOI- 69100 VILLEURBANNE
TEL. [tel]
E-MIL: [email]
Witam.
Wkrotce z mezem i dwojka dzieci przeprowazamy sie do Francji, dokladnie na poludnie do miasta Bayonne.
Jestem ciekawa czy sa tam jacys Polacy? Moze polskie mamy ?
Byloby cudownie.
Dziekuje za kazda pomoc i odpowiedz :-)
mieszkam w Bayonne , moj email to [email] , pozdrawiam
Czesc wszystkim mieszkam w okolicach limoges dpt 87 szukam polakow w okolicy moj [email] o wyskol na piwo ect dyskoteke itp. Mam tez pytanie czy samoze w okolicy konkretni goscie chetniezaplace zeby kogos kulturalnie?### dali do zrozumienia spokojnie nez przemocy dobrzeznam francuski jak by ktos potrzeboeal praca itp. Pozdrawiam marek
Hej :) chce wyjechac na studia do Paryza lub Lille jest ktos z tych okolic? Moze ktos wie od kiedy zaczynaja sie studia we Francji? jestem zielona jesli chodzi o zycie w tych miastach a bede potrzebowac pracy dla sb (jakiejs dorywczej) i dla mojego chlopaka jakiejs na caly etat. Jesli ktos moglby mi pomoc to moj mail [email] Dziekuje!
Cytat: aneta-maja
Witam. Od miesiąca mieszkam w Douai, chętnie poznam mieszkających w okolicy Polaków.
Szukam dobrego lekarza i niani dla dziecka w tym mieście



To sa okolice Lille? Pozdrawiam:)
40 km od Lille.....:)
Witam :)
Od miesiąca razem z chłopakiem mieszkamy w Signes, (40 km od Toulonu i Marsylii) mój chłopak pracuje a ja siedze i nudze sie nie samowicie, nie znamy praktycznie tu nikogo. To moj emeil: [email] Może są jacyś polacy w okolicy którzy chcieliby się spotkać na kawe, piwo, porozmawiać??
edytowany przez Angi21: 31 sty 2013
Mieszkam od jakiegoś czasu w Roche la moliere,Mam 27 lat ,jestem mobilny,chętnie poznam kogoś nowego,aby oderwać sie od schematu "praca-dom praca" Pozdrawiam Marcin
To jeszcze raz ja:) 27-latek z okolic saint-enntiene.Zostawiam maila jakby miał ktoś ochote napisać: [email] Pozdrawiam
Witam :) a może znajdą sie jakieś Polki w Saint-Jean-de-Maurienne lub okolice :D ?
A jest ktoś z departamentu puy de dome??
Cytat: agnieszkaperraud
Witam wszystkich mam na imie Agnieszka mieszkam od kilku lat w okolicach Ars nie znam zadnych polakow a fajnie by bylo spotkac sie i pogadac z kims morze jest w okolicach jakas osobka jak ja co czesto sie nudzi i chetnie by sie spotkala czy pogadala to niech da znac
Cześć Agnieszka, razem z chłopakiem mieszkamy w Signes, to mój emeil: [email] jak masz ochote napisz, może będzie okazja do spotkania się :) Pozdrawiam
jest ktos z poitiers albo okolic..?? jesli tak to piszcie :) [email]
Jest tu ktoś z Metz lub okolic?!!:)
Witam. Mam na imię Mateusz i chętnie poznam rodaków z okolic Bagnols Sur Ceze. Obecnie pracuję w winnicy więc miło by było zaprosić rodaków na degustację wina czy też na wspólny wypad na kawe/piwo. Niestety nikogo tutaj nie znam;/ Chętnych proszę o kontakt na maila: [email] Pozdrawiam;)
Witam, chętnie poznam Polaków zamieszkujących we Fr..
Pochodze oczywiście z Pl woj. Lubuskie, Mieszkam i pracuje ok 60 km od Tuluzy.
W godzinach wieczornych przesiaduje na fb .. http://www.francuski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/143724/page/25 .. zapraszam do rozmowy ; ) . Pozdrawiam
;D omyłkowo wstawiony link ,
email : [email]
fb : http://www.facebook.com/KrzysiekTarka?ref=tn_tnmn
jak Ci się nudzi pisz ..
Pozro
hej.

mieszkamy i pracuje w clermont chetnie z kims pogadam,pozdrawiam
witam

Karolka moze popytaj w agencjach interimu,pozdr
Temat przeniesiony do archwium.
721-750 z 1107

 »

Pomoc językowa