POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
661-690 z 1107
Perpignan zaczyna sie integrowac :) Ktos jeszcze w Pyrenees Orientales (66)?
Pozdrawiam, Dominika
[email]
jest ktos z okolic Chambery>?
no hej wszystkim z checia poznala bym jakis znajomych mieszkam w doubs (25) na kawke czy ploteczki bo troszke mi sie nudzi pozdrawiam:)
cześć od 10 miesięcy przebywam we Francji dokladnie Viarmes, okolo 30 km od Paryza. wieczory są tutaj dlugie i nudne. moze chcialby się ktoś zaznajomić, spotkac na piwo :D moj numer [tel]Sebastian 21 lat:) pozdrawiam
mieszkam od tygodnia w MOntpellier ;) ktoś z okolic?
edytowany przez aniaaa21: 06 paź 2012
hej wszystkim, obecnie jetem w Polsce na małych wakacjach, ale wracam za jakieś dwa miesiące do Lyon. Czytam to forum , ale jakoś nie widzę ludzi z tego miasta, słyszałam parę razy język polski na ulicach. ale byli to jedynie turyści, chciałabym poznać osoby które tam mieszkają... wiadomo czasem pogadać, wyjść na miasto. Bardzo proszę o maile, lub pisać do mnie [email] Może ktoś wie jeszcze gdzie mogę znaleźć szkołę, ponieważ nie mówię po francusku, ale bardzo chce się nauczyć żeby znaleźć prace a może ktoś wie o jakimś zajęciu bez języka , będę bardzo wdzięczna, oczywiście chodzi o poważne oferty. Naprawdę będę wdzięczna:)
sorry... dwa tygodnie. nazywam się Ania i mam 21 lat. Znam w dość dobrym stopniu język angielski. może jest ktoś kto może udzielić mi porady , małej pomocy , nie oczekuję zbyt wiele. pozdrówka
Cytat: mojelogin
Witam
Jest ktoś może w okolicach Clichy (Paris) ?

ja z courbevoie jestem : )
Heeej Wszystkim. Leci drugi miesiąc mojego pobytu we Francji, a dokładnie w mieście Courbevoie, 3 stacje do saint lazar. Więc jak ktoś chętny spotkać się przy piwie albo kawie, zostawiam swój nr [gg]
Witam jestem w Nicei, Poznam dziewczynę,może się jakaś znajdzie?. Robert (38). tel:[tel].
szukam osób z Nicei którzy mieszkaja tam z rodzinami,,
Witam. Trzy miesiące temu przyjechaliśmy z dziećmi do Francji. Mieszkamy w Saint- Prest okolice Chartres. Dzieci od września chodzą tu do szkoły. Chętnie poznalibyśmy polaków mieszkających w okolicy.
Witam. Od miesiąca mieszkam w Douai, chętnie poznam mieszkających w okolicy Polaków.
Szukam dobrego lekarza i niani dla dziecka w tym mieście
Cytat: klaufil
Witam. Trzy miesiące temu przyjechaliśmy z dziećmi do Francji. Mieszkamy w Saint- Prest okolice Chartres. Dzieci od września chodzą tu do szkoły. Chętnie poznalibyśmy polaków mieszkających w okolicy.

Witam,,Jak Wam sie układa pobyt tam,,My chcemy wyjechać do Francji maż tam już pracuje 1,5 roku obawiamy się tylko o dzieci,,może nawiążemy jakiś kontakt ,,porozmawiamy,,,
Poznam fajną dziewczyne okolice metz moje [gg]
Od roku przebywam w LAVAL i pracuje z rodzinką od 3-mcy poznam polaki i polaków z LAVAL i okolic.
Bedzie chyba spotkanie w Lyon co Wy na to :) [gg]
Ja mieszkam w Dijon, stolicy Burgundi. Jestem dziewczyną. Mam 13 i szukam ludzi prawie każdego wieku. Dobrze dogaduję sie także, z ludźmi dorosłymi.
BARDZO chciałabym poznać jakiś polaków tutaj !!
Piszcie do mnie na gadu gadu : 43553237
Mieszkamy od 8 miesięcy w Clermont chętnie nawiążemy znajomość z rodakami
Ja Nicea :) mam 22lata i jestem tutaj od lipca ;/ szukam pracy ale nie znam francuskiego... cięzko pewnie będzie ??
Proszę nam pomuc mieszkamy we francji i mąż poszukuje pracy na warunkach francuskich w zawodach frezer manualny lub mechanik maszyn rolniczych ma duze doświadczenie w tych zawodach i długa letnją pratykę moj majl [email] pozdrawiam
Cytat: kobe53
Od roku przebywam w LAVAL i pracuje z rodzinką od 3-mcy poznam polaki i polaków z LAVAL i okolic.
miło nam by było kogos poznać w jakim wieku jesteście pozdrawiam mu 52 lata
Witam, szukam kontaku z Polakami na południu Francji / Avignon. Jeżeli mieszkacie niedaleko to czekam na jakiś kontakt. Jestem 42 l. kobietą ze śląska.
Cytat: gm777
Witam, szukam kontaku z Polakami na południu Francji / Avignon. Jeżeli mieszkacie niedaleko to czekam na jakiś kontakt. Jestem 42 l. kobietą ze śląska.

Witam my mieszkamy z mężem i synem niedaleko avignon czy tez pani jest z rodzina jesli tak to podać jakis kontakt pozdrawiam
witam wszystkich :) jestem Polka i mieszkam we Francji niedaleko Narbonne... chciala bym sie dowiedziec czy wiecie moze (albo czy znacie jakies stronki) gdzie mozna znalesc prace... mieszkam narazie z rodzicami ale mam dziecko i chciala bym sciagnac tu mojego partnera niestety nie jest to mozliwe do puki nie znajdzie sie tutaj jakas praca dla niego. bardzo prosze o pomoc :)
Cytat: demcia
czesc rodacy .Szukam polakow w okolicy rouen ;Zaczynam wierzyc ze naprawde polacy we francji udaja francuzow.probowalam w rozny sposob kogos zapoznac i nikt sie nie odzywa .Hej kochani gdzie sie pochowaliscie.

aga
Jezeli ktos chce pogadac zapraszam na [email]
Hej Aga,ja mieszkam e okolicach rouen,jesli jeszcze szukasz znajomych napisz na maila.Pozdrawiam.
Witam
Od wczoraj jestem w Paryzu, i mam doła ...
Czesc ! Mieszkam od niedawna W Bordeaux i chetnie nawiaze nowe znajomosci,wypic kawke czy po poprostu pogadac oprocz mojego francuza nie mam tutaj bratniej duszy a jezyka jeszcze nie opanowalam pozdrawiam wszystkich rodakow :)) moj mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.
661-690 z 1107

 »

Pomoc językowa