firma jj communication

Temat przeniesiony do archwium.
541-570 z 1122
do emanuel4417- wiem co nieco na tam tamat, moj chłopak i kolega wyjechali na kontrakt z taga medical. W taga medical pracuje polak wiec załatwianie formalnosci jest ulatwione dzieki temu, ale najwiekszym problemem jest fakt, ze wszystko co chcesz zalatwic, dowiedziec sie itd. czekasz po prostu wiecznosc! Ostatecznie kontrakt wypalil ale po wielu przebojach. Wywiazali sie ze wszystkiego co zagwarantowali np. koszty dojazdu (do 100 euro). Ogolnie taga medical nie jest zlym rozwiazaniem na szukanie pracy ale jesli sie zdecydujesz nie zdziw sie jezeli na wszystko, doslownie wszystko bedziesz czekac dlugo na odp. Moj chlopak i kolega dostali kontrakt na ok 2 tyg przed wyjazdem. Jesli chcesz wiedziec cos wiecej to pisz smialo. Oni wlasnie przedwczoraj zakonczyli prace w termie na kontrakcie z taga.
.


Witam!

Wczoraj sprawdziłem mojego maila po urlopie... A tam...
Miało to być moje jednorazowe wystąpienie na tym forum! Jednak chyba się nie da bo od ostatniego mojego wpisu otrzymałem na PW 47 wiadomości!
Nie dam rady odpisać wszystkim osobno, jednak od wczoraj odpisuje i uprzedzam iż potrwa to długo.
Nie odpowiem jednak wszystkim za co przepraszam dlatego na kilka powtarzających się pytań odpowiem tutaj.

1. TAK - warto ryzykować jednak nie za wszelką cenę!
2. NIE - nie jestem nowym pośrednikiem!
3. NIE - nie jestem z MBconsulitng! Ani TAGA MEDICAL!
4. TAK - Wyjechałem za starych czasów i wszystko musiałem załatwić SAM!
5. NIE - nie podam numeru tel.,i SKYPE, GG, FB i NK! - jak również miejsca pracy - Przepraszam.
6. TAK - Realny jest wyjazd na własną rękę - PODSTAWA TO JĘZYK
7. NIE - nie jestem w stanie załatwić pracy ani mieszkania! (Wiem że jest jesteście w ciężkich sytuacjach, po wiadomościach niektórych to łzy w oczach stawały)

Do Natedog...

Nie słyszałem nic złego o Tobie(zaczynasz)
Wiem że lubisz fotografię, podróże, i jesteś z B________

Do nowijka0

To proste że nikt za darmo pracy nie poszuka! Ja się nie dziwie! I nie piszę że to jest coś złego!

Do rehab2526:

Ja nie żałuję wyjazdu, jest wspaniale, jednak było różnie - ale coś za coś - Nie wszyscy mają problemy, jest i tak że masz tutaj jak w raju - zero problemów - sielanka!

TAGA MEDICAL + MBconsulting....

Zero organizacji!!! Brak odpowiedzialności!!! Zwodzenie i wodzenie za nos!!! Nie dotrzymywanie terminów!!! NIE dotrzymywanie warunków umowy!!!
Przykład 1 - (MBcon):
Polecenie rekrutowi rezygnację z pracy bo wyjazd za tydzień... A do wyjazdu nie doszło!!! Inna firma musiała się tym zająć!!! Mieszkanie na czas kontraktu... Okazuje się żę 3 mce!
Przykład 1 - (TAGA MEDICAL):
Zwrot kosztów dojazdu... Nie zwrócono!!! (te same sytuacje w MBC)

Dlaczego piszę o tych dwóch tym razem?
Wiele osób zarzuciło mi stronniczość!!! Ponadto moja wina bo nie odniosłem się do MBC i TAGA M.

Postaram się napisać jeszcze parę słów za jakiś czas jednak teraz muszę - chcę odpisać na wiadomości z PW.

Piszecie o wielu problemach, i przykrych sytuacjach związanych ze współpracą z agencjami-pośrednikami(bo jak się okazuje wielokrotnie - pośrednicy puszczają lewe kontrakty poza swoją agencją), jednak proszę - nie traktujcie mnie jak rynny w której można spłukać swoje żale i pretensje!

Piszcie o tym TUTAJ!!! Jednak mam świadomość że pośrednik-oszust może rozpoznać po historii opisanej przez Was, jednak jeżeli ja bym chciał opisać to za Was to nie da się niektórych historii zmienić aby zachować sens i spójność!

DLACZEGO prosicie o nie ujawnianie swoich wiadomości, pseudonimów - przecież jest to anonimowe!

PISZCIE - PISZCIE - PISZCIE - SAMI!!!

Jak ktoś tutaj napisał:
"Życie na emigracji - najtwardszą szkołą życia!"
Hej, napiszcie proszę do jakich konkretnie miejscowości wysłała Was firma jjcommunication. bo chce mieć ogólna wiedze na temat rejonów, w których znajdują się pracownicy z tej firmy. Interesują mnie wyjazdy z tego i poprzedniego roku
dokumenty jakie nalezy zlozyc by przystapic do komisji w regionie Picardie:
www.picardie.drjscs.gouv.fr/IMG/pdf/Dossier_de_demande_d_autorisation_exercice.pdf
Witajcie.

Mam pytanie do osób już pracujących - po jakim czasie od podjęcia decyzji przez komisję, dostaliście pozwolenie "do ręki"?
edytowany przez witchh: 06 lis 2012
Czy jjcommunication nigdy nie odpisuje na maile? kontaktuje sie rowniez telefonicznie,ale prosby jak grochem o sciane...
Na odpowiedź od JJ czasem nawet trzeba ze dwa tyg poczekać:( ale jak chcesz zadzwonić to próbuj ok 13-14 w tych godz było najłatwiej sie skontaktować - dla KAamichaa1987
od przyszlego roku te wszystkie firmy posredniczace padna.
dzis rozmawialem z szefem i opowiedzial mi troche ciekawych rzeczy na temat nowych zmian, ktore ministerstwo zdrowia chce wprowadzic od 1go stycznia 2013.
tak wiec spieszcie sie ci, ktorym zalezy na wyjezdzie..
bo pozniej bedzie to naprawde skaplikowane.
pozdrawiam wytrwalych
natedog - jakiego typu to mają być zmiany? jakieś nowe ograniczenia dla obcokrajowców?

bo podobno obowiązek zapisu do l'ordre mają znieść... (?)


pozdrawiam również :)
Cytat: witchh
Witajcie.

Mam pytanie do osób już pracujących - po jakim czasie od podjęcia decyzji przez komisję, dostaliście pozwolenie "do ręki"?

czekałem róne 15 dni roboczych;-)
Cytat: natedog
od przyszlego roku te wszystkie firmy posredniczace padna.
dzis rozmawialem z szefem i opowiedzial mi troche ciekawych rzeczy na temat nowych zmian, ktore ministerstwo zdrowia chce wprowadzic od 1go stycznia 2013.
tak wiec spieszcie sie ci, ktorym zalezy na wyjezdzie..
bo pozniej bedzie to naprawde skaplikowane.
pozdrawiam wytrwalych


czy prawo i przepisy które wejdą od 1 stycznia 2013 <<zadziałają WSTECZ??>>
Witam,
czy ktoś z komisji październikowej dostał już papiery do domu?
bedę wdzięczny za odpowiedz
pozdrawiam serdecznie:)
Cytat: MuszakMuszak
Witam,
czy ktoś z komisji październikowej dostał już papiery do domu?
bedę wdzięczny za odpowiedz
pozdrawiam serdecznie:)

Hej,
z tego, co się orientuję - nikt.

Pozdrawiam :)
Hej! Czy ktoś się orientuje kiedy najbliższy kurs językowy?
Cytat: u1881
Hej! Czy ktoś się orientuje kiedy najbliższy kurs językowy?

Pewnie w styczniu, ale najlepiej zadzwonić i dopytać się :)
czy ktos wysylal dokumenty np. wrzesien, pazdziernik?i kiedy i czy w ogole dostal info o weryfikacji dokumentow
Czy znacie jakieś inne forum dla polskich kine?

bylo kiedys fajne preznie dzialajace forum na fizjonet.pl ale zawiesili dzialalnosc, a szkoda..
ale calkiem fajny pomysl by zalozyc takie fachowe polskich kine we francji.
do ewelaa7- przygotowuję sie do wyjazdu przez firme Taga M. Jestem na etapie czekania na odpowiedź komisji. Miałabym pare pytań organizacyjnych, ponieważ wspomniałas, ze Twój chłopak również przez tę firmę wyjeżdżał. Mogę napiasc na maila? Pozdrawiam
Wysłałam papiery we wrzesniu, umowe rowniez. nie dostalam odp do tej pory. czy ktos sie orientuje, w jaki sposob mozna zlapac jeszcze wlascicielke formy?maile, tel- nie odp. Juz chyba dawno powinnam dostac odp,czy mam sie zglaszac na kurs, nie?bo nawet nie wiem,czy moje dokumenty przeslzy do 2etapu
kiedy jest najblizszy kurs jezykowy dla osob, ktore we wrzesniu/pazdz wyslaly dokumenty?ktos juz zostal poinformowany o wynikach rekrutacji?
Czy ktoś orientuje sie może jak powinien byc przygotowany dokument w sprawie przktyk, bo właśnie dostałam pismo,że moje dokumenty są niekompletne, właśnei przez źle napisane zaświadcznie o praktykach. Z góry dziękuję za odpowiedź
Do asiaam: wzor druku z praktyk dostajesz od agencji,ja najpierw wyslalam zasw, ktore wydala uczelnia,ale potem i tak musialam drugi raz zalatwiac wszystko zgodnie ze wzorem. kiedy wyslalas papiery?i czy wiesz,kiedy kurs najblizszy,albo kiedy maja dac znac o wynikach weryfikacji dokumentow
Witam, w moim rejonie zeby zapisac sie do l`orde de kine musze zdac egzamin na poziomie b2, a jest to niby jeden z rejonow gdzie kine brakuje:/ szpital zlozyl moje papiery do l`ordu w marcu ( po 3ech miesiacach pobytu we francji) ale ja dalej sie z tym nie uporalam. Dostalam wlasnie maila z l`ordu z inf ze moj czas ostatecznego zapisu tzn komisja bedzie w marcu (juz rok minal wiec duzo czasu nie zostalo), czy ktos z Was sie orientuje jakie faktycznie moga byc konsekwencje jesli dalej nie bede w stanie zdac tego egzaminu, czy faktycznie moga zablokowac mi mozliwosc pracy w zawodzie? moze ktos z Was jest w podobnej sytuacji? pozdrawiam serdecznie
do assiam Taga jest ok wszystko będzie ok albo prawie ok
do Kate936 nie moga ci nic zabronić w najgorszym wypadku czyli jesli na egzaminie z jezyka na pytanie jak sie nazywasz odpowiesz np Polska poproszą cie zebys przyszła jeszcze raz poza tym juz masz pozwolenie pracy od ministra zdrowia Francji wiec nie jakis tak Franek ze zwiazku bedzie ci cos zabranial, powodzenia egzamin to banal zwykle jak juz odpowiesz na pierwsze pytanie poprawnie czyli jak sie nazywasz egzamin masz zdany no chyba że na drugim polegniesz skad jestes a ty np 25 lat
do assiam Taga to agencja która bedzie ci płacić a nie szpital czy jakas terma czy cos tam wiec jesli nie wszysko jest ok to z powodu wlasnie szpitala czy termy a nie Tagi szef tagi to bardzo dobry czlowiek ostatnie gacie by oddal dla swoich pracowników napewno cie nie skrzywdzi i nigdy nie ma takiej sytuacji ze np Taga czy czy MB czy EX .. czy jeszcze cos tam nie wywiazuja sie z czegos tam zawsze wszystko jest na papierku a jak nie jest to sie upominac a jak ci nie oddali 100 euro za przejazd jak tam ktos wyzej np to dzwonisz mowisz i ci zaplaca jeszcze przeprosza i nawet karke na swieta wysla
ktos tam wyzej napisal ze w styczniu 2013 cos sie zmieni mial racje na 50 % jak ta wrozka co mowi ze bedzie koniec swiata albo i nie bedzie, jeszcze inny straszyl nieuczciwymi posrednikami no ale co znaczy posredniczyc posredniczyc to miedzy pracodawca czyli jakims tam szefem np szpitala a wami decyduje zawsze szef a jak zmieni zdanie bo sie przestraszyl np opowiadaniami wrozki o koncu swiata to jest problem no ale posrednik za wiele do gadania nie ma wiec 50 na 50 a jak sie czujecie na silach to pracy sami szukajcie bo ofert jest bez liku a jak macie watpliwosci poproscie posrednika no ale ... zawsze ale, ktos jesze bal sie LORDOW KINE mial racje jak to dziecko co sie boi LORDA WAIDERA no sam przyznam jest straszny zwlaszcza na duzym ekranie ,ktos tam sie zastanawia sie caly czas niech sie tyle nie zastanawia tylko na swieta miedzy pierogiem a barszczykiem pouczy sie jeszcze francuskiego a wszystko bedzie dobrze , do wszystkich optymistow zostancie tacy bo optymisci zyja najdluzej a wszystkim co strasza tym czy owym to niech se lepiej pudelka poogladaja, problemy zawsze sa ale do odwaznych swiat nalezy poki co swieta blisko wiec wszystkiego najlepszego
7 lat w Tybecie - troche przedswiatecznego humoru, ale niestety bez konkretow.. ;)
Hej..znajdzie się ktoś, kto odpowie na moje powyższe pytania... czy nikt nie ma pojecia?
Temat przeniesiony do archwium.
541-570 z 1122

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie