firma jj communication

Temat przeniesiony do archwium.
601-630 z 1122
Dziękuje Jagu za wyczerpującą odpowiedź :) Możesz mi jeszcze powiedzieć kiedy załatwialas swoje zaświadczenie, bo nie jestem pewien czy Pan Roman Danielewicz nadal pełni swoja funkcje :)
Mrblues,w rzeczywistości nieważne jest do jakiej osoby piszesz podanie,ważne że do Ministerstwa Zdrowia,podaje ci e-maila do kobietki która jest za to odpowiedzialna [email] i odpowie ci na każde pytanie od 8-15h, Ministerstwo Zdrowia
Departament Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Wydział Uznawania Kwalifikacji w Zawodach Medycznych
tel.: +48 22 63 49 685
Zaśw.otrzymałem na końcu stycznia, i nie zapomnij o dopisku na przelewie:opłata skarbowa od zaświadczenia,pozdrawiam
Dziękuje :)
orientuje sie ktos, w jakich departamentach jest komisja w kwietniu?gdzie to moge znalezc?
Kamilo na 11 avril szykuje się komisja w tym departement: www.midi-pyrenees.gouv.fr/web/Portail_Midi-Pyrenees
Witam wszystkich oczekujacych na AE i informuje, ze znane juz sa wyniki komisji DRJSCS w Tuluzie!!!
Zainteresowanych szybkim wyjazdem sezonowym, ,zapraszam do bezposredniego kontaktu.

A bientôt peut-être?
Cytat: jacek7527
Witam wszystkich oczekujacych na AE i informuje, ze znane juz sa wyniki komisji DRJSCS w Tuluzie!!!
Zainteresowanych szybkim wyjazdem sezonowym, ,zapraszam do bezposredniego kontaktu.

A bientôt peut-être?

a to Ona dostaje te wyniki czy listownie do domu :>
i co to jest AE :> :P
AE = Zezwolenie na wykonywanie zawodu kinezyterapety wydawane przez DRJSCS we Francji

pozdr,
Hej
Mam problem ze znalezieniem stażu dwa tyg. na pediatrii. Oczywiście Kine. Proszę o pomoc.
jak to jest z nostryfikacja dyplomu . jak wysyla sie papiery do danego departamentu i dostanie sie zgode,to mozna tylko i wylacznie pracowac w tym rejonie,w ktorym sie zlozylo papiery,czy zgoda obejmuje cala Francje,niezaleznie od tego,w jakim departamencie skladalismy podanie o zgode?
Jeśli dyplom zostanie uznany w którymś departamencie, to masz już drogę otwartą do każdego z nich bo wszędzie mają te same standardy. Ja zrobiłem to na południu, a obecnie pracuję na północy ;)
dzieki:)
W którym departamencie zbiera się najbliższa komisja?
czy odrabiał ktoś staż na południu?
Czy są osoby, które odbywały kurs francuskiego z jj w pazdzierniku i w ogole w roku 2012,a nie wyjechaly jeszcze? Jak firma wywiazuje sie z umowy,bo tam jest,że do 3 msc musi znalezc prace..wie ktos,jak to wyglada?bo slyszy się rozne informacje. Prosze o odpowiedz
Witam, mam pytanie. Czy zaswiadczenie potwierdzajace kwalifikacje zawodowe zalawia sie w ministerstwie zdrowia czy nauki i szkolnictwa wyzszego?
Cytat: magnolka16
Witam, mam pytanie. Czy zaswiadczenie potwierdzajace kwalifikacje zawodowe zalawia sie w ministerstwie zdrowia czy nauki i szkolnictwa wyzszego?

Magnolka,zaświadczenie wydawane jest w Ministerstwie Zdrowia -Departament Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Wydział Uznawania Kwalifikacji w Zawodach Medycznych
tel.: +48 22 63 49 685
jaqu, bardzo dziekuje za odpowiedz :)
Witam! w zwiazku z tym,ze sama (bez posrednikow) staram sie o uzyskanie pozwolenia na prace we francji, mam pytanie do osob, ktore sa na etapie kompletowania dokumentow (lub juz to zrobily i maja pozwolenie); jak rozpisywaliscie swoje praktyki odbyte podczas studiow? czy rozpisywaliscie je w tabelkach, uzwzgledniajac kazdy oddzial na ktorym byliscie (+ ilosc godzin tam spedzonych) i uczelnia wam to potem potwierdzala? bede wdzieczna za odopowiedzi !
Czy jest osoba na forum która wysyłała dokumenty do Komisji w Marsylii i odbywa staż na południu?
do xyz>>> i jego bogatej wypowiedzi odnosnie FR.
w zasadzie w obszernym tekscie umieszczonym przez uzytkownika xyz78 cos tam;) pozostaje mi sie w pelni zgodzic z malym wyjatkiem l order de kine..a mianowicie dopuki pracujesz na function public i nie chcesz zostac kine liberal to jestescie chronieni przez szpital ktory was zatrudnil i pozwolenie ktore uzyskaliscie od ministerstwa zdrowia fr. calkowicie was uprawnia do pracy na terenie kraju>>> pozdro
Witam

Czy takie zaświadczenie potwierdzające kwalifikacje zawodowe ma jakiś termin ważności ? Dowiedziałem się w ministerstwie zdrowia, że niektóre organy traktują je jako ważne 3 miesiące, jak to jest w rzeczywistości ?
Cytat: nius
do xyz>>> i jego bogatej wypowiedzi odnosnie FR.
w zasadzie w obszernym tekscie umieszczonym przez uzytkownika xyz78 cos tam;) pozostaje mi sie w pelni zgodzic z malym wyjatkiem l order de kine..a mianowicie dopuki pracujesz na function public i nie chcesz zostac kine liberal to jestescie chronieni przez szpital ktory was zatrudnil i pozwolenie ktore uzyskaliscie od ministerstwa zdrowia fr. calkowicie was uprawnia do pracy na terenie kraju>>> pozdro
zalezy w ktorym regionie pracujesz-sa takie w ktorych to szpital na Tobie wymusza zapis do l'ordre!!!!!i wtedy jestes w tzw czarnej d.....jak nie ogarniasz francuskiego....bo zapis do l'ordre jest obowiazkowy!!!!!jedynie male szpitale tego nie robia bo z gory wiedza ze jak zaczna cisnac z nr adeli i l'ordre to nikt nie bedzie u nich pracowal!!!pozdr
Witam,

Ja już zebrałam wszystkie dokumenty, ale nadal mam dylemat, która firme wybrac ostatecznie. Czy znacie jakieś za albo przeciw za Extereą albo JJ communication? Wiem tylko że Exterea w maju/czerwcu ma kurs a JJ już jest po i teraz nie będą organizować.
siemka, czeka moze ktos na odp z komisji z jj bo ja juz tak od lutego i mnie troche strzela... ma moze ktos jakies info :>
Cytat: wi1q
siemka, czeka moze ktos na odp z komisji z jj bo ja juz tak od lutego i mnie troche strzela... ma moze ktos jakies info :>>

najlepiej zadzwoń do JJ :)
edytowany przez witchh: 07 mar 2013
Do magnolki 16, czemu nie odpisujesz na priv,wysłałem ci wiadomości
jaqu, nie logowalam sie, juz czytam :)
Temat przeniesiony do archwium.
601-630 z 1122

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie