firma jj communication

Temat przeniesiony do archwium.
751-780 z 1122
Witam,
A jak to jest z wyborem regionu? jezeli na dzien dziszejszy nie wiem jeszcze w jakim regionie znajde prace? wybieram obojetnie jaki region? mozna go potem zmienic?

Dzieki ;)
Cytat: noons
jezeli na dzien dziszejszy nie wiem jeszcze w jakim regionie znajde prace?

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=602
Jak to jest z tym tłumaczeniem przysięgłym dokumentów? musi być francuski tłumacz czy może być polski?
proszę o pomoc
pozdrawiam
rafantus
Szukasz polskich tlumaczy przysieglych jezyka francuskiego i tlumaczysz oryginalne dokumenty, pozniej wysylasz TYLKO ksera!!
noons
obojetnie gdzie wyslesz, pozniej mozesz pracowac w calej Francji, szukaj tam gdzie latwiej, mniej papierkowej roboty, tam gdzie rzadzej kaza odrabiac staze, musisz popytac innych
edytowany przez aider: 13 sie 2014
Aider,
Dziękuje za odpowiedz, pytałem ponieważ na tej stronie http://www.bretagne.drjscs.gouv.fr/IMG/pdf/at_honneur.pdf
Jest attestation ze oświadczam podjąć prace w bretagne.

Mam jeszcze pytanie odnośnie zaświadczenia o niekaralności , gdzie mogę je dostać ?
Z tego co wiem to oswiadczenie dotyczy tego ze deklarujesz sie wyslac dossier tylko do jednego regionu, wyslanie 2 lub wiecej dossier to innych regionow jest zabronione. Zaswiadcznie o niekaralnosci wystawi Ci Sad w Twoim miejscu zamieszkania. Koszt 50 zl .
Witam czy ktoś wie coś o firmie IPF ?? która się zajmuje rekrutacją także fizjoterapeutów do pracy we Francji ? mam propozycje, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii lub forum proszę o pomoc
Witam,
Mam pytanie odnośnie dokumentów które trzeba przesłać do komisji.
Piszą ze trzeba wysłać następujące dokumenty:
« Copie des attestations des autorités ayant délivré le titre de formation, spécifiant le niveau de la formation et, année par année, le détail et le volume horaire des enseignements suivis ainsi que le contenu et la durée des stages validés »
Czy wystarczy po prostu wydawany przez uniwersytet suplement do dyplomu, czy trzeba z uczelni jakieś dodatkowe sylabusy czy inne dokumenty ?
I jeszcze jedno pytanie odnośnie zaświadczenia o prace min 2 lata ? jak to jest jeżeli chce odrazu po studiach wyjechać i nie pracowałem 2 lata ?
Dzięki z góry z odpowiedzi
Cześć wszystkim!
Przewertowałem z grubsza cały temat (26 stron, fiuuu) gdyż też jestem zainteresowany pracą we Francji po studiach (od października zaczynam magisterkę). Na jednej ze stron napotkałem się na wpis o wymogach co do godzin praktycznych na konkretnych oddziałach szpitalnych i to mnie zaniepokoiło. Otóż kilka praktyk wakacyjnych mam jako tzw. praktyki indywidualne w bliżej nieokreślonym oddziale. Była to firma zajmująca się rehabilitacją domową pacjentów w różnymi dysfunkcjami, czy to neurologicznymi, czy ortopedycznymi. Czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji czy fakt ten będzie stanowił przeszkodę i mogą mi nie uznać tych godzin?
Pozdrawiam
do noons,
do przetlumaczenia jest suplement B dyplomu, czyli wykaz wszystkich przedmiotow, godzin, ocen, praktyki itp. i to wlasnie analizuja i porownuja do ich wymagan.
dodatkowo nalezy przedstawic wszelkiego rodzaju zaswiadczenia praktyk, stazy, pracy, kursow itp.
te dwuletnie doswiadczenie w pracy zapewne nie jest wymagane, ale jesli posiadacie takowe tym lepiej dla was. ludzie po studiach tez dostaja pozwolenia, tak wiec jest to mozliwe.
wytrwalosci zycze.
do Dante7,
dlatego tez warto na przyszolosc wybierac na miejsce praktyk osrodki renomowane, powazne i szanowane by tez przy okazji czegos sie nauczyc w tym czasie.
a nie odrobic takie po znajomosci np by tylko papier podac do uczelni by miec z glowy i choc troche dodatkowych dni wakacji ;)
a w miedzy czasie studiujac magisterke mozesz sie gdzies zatrudnic i miec zaliczone 2 lata doswiadczenia w pracy wymagane przez komisje.
Jak moja cudowna uczelnia przez praktyki zabiera całe wakacje (ponad 2 miesiące) to się nie dziw, że kombinowaliśmy ;) wtedy jeszcze się o tym nie myślało... Czyli myślisz, że to jednak może mieć wpływ...? :/
Co do pracy to w mieście gdzie studiuje obecnie nie ma najmniejszych szans zatrudnienia licencjata bo nawet magistrów nie chcą brać...
do Natedog,
Dziękuje za wyjaśnienia ;)
Pozdrawiam
Witam. Czy po licencjacie swiezo po studiach mam jakies szanse na uznanie dyplomu we Francji??
Tomek984 wydaje mi sie ze po licencjacie tez mozesz ubiegac sie o pozwolenie na prace we Francji. Zloz wszystkie dokumenty przetlumaczone do wybranej komisji. We Francji studia trwaja 3 lata i jak na razie nie koncza sie tytulem Magistra wiec droga otwarta.
Dante7 na Twoim miejscu bym sie nie zastanawial, najwyzej komisja kaze Ci odrobic staz na wybranych oddzialach. Pozniej znajdziesz szpital w ktorym odrobisz ten staz. Staz jest platny. Moja rada to poszukac szpitala ktory proponuje Ci mozliwosc zamieszkania. Powodzenia
A to ze byly to studia zaoczne nie robi zadnej różnicy?
Witajcie,ja znalazlam firmę MEDIREN< http://www.mediren.eu/pl/> wspaniala oferta dla fizjoterapeutów swietne rozwiązanie.Firma ta deleguje pracowników z polskich placowek medycznych,do placówek we Francji,Belgii,Niemiec,Luxemburgu !!!! dzieki dyrektywie UE która mówi o tym że można wyjechać w formie delegowania,z placówki w której już ma się podpisaną umowe,jednocześnie jej nie tracącNie trzeba brac urlopu poprostu wyjeżdzasz na 3-6 miesięcy i wracasz do swojego pierwotnego miejsca pracy,tym samym wyjazdy mogą sie powtarzać cyklicznie.Mediren również współpracuje ze szkołami językowymi takimi jak Empik,zajmuje się całą stroną administracyjną,byłam na spotkaniu i jestem zachwycona.!!
dobra opcja francjaelegancja,
ale ciekawi mnie jaki ma interes w tym twoja pierwotna placowka, ktora cie deleguje.
bo z jednej strony tymczasowo traci pracownika, a co w zamian zyskuje?..
w XXI wieku nic za darmo przeciez nieprawdaz?..
na oficjalnej stronie firmy jak narazie sa tylko dwie ofery dla lekarzy specjalistow..

ciekawostka: firma Mediren to mlodsza siostra grupy KomfortPolska,
ktora dziala juz od kilku lat na tej samej zasadzie 'podwykonawcy' w dziedzinie budownictwa.
www.komfortpolska.pl
Cytat: francjaelegancja
Mediren również współpracuje ze szkołami językowymi takimi jak Empik

I ten empik ma niby komuś imponować?
Witam,

W ktorej direction régionale de la jeunesse, des sports et de la cohésion sociale najlepjej składać papiery? Macie jakieś wskazowki gdzie jest latwiej dostać pozwolenie pracy?
Gdzie tez mozna znalesc informacje kiedy bedzie komisja w danym DRJSCS?

Dzieki z gory
najlepiej skaldac dokumenty do komisji gdzie jest mala ilosc fizjo w regionie np Auvergne.
tam was przyjma z otwartymi rekami.
www.auvergne.drjscs.gouv.fr/03-Allier.html
komisja zazwyczaj zbiera sie kilka razy do roku, wiec co 2-3miesiace.
dzwonic, pisac, pytac, dowiadywac sie..
Witam czy ktoś z was wybiera się na kurs języka w listopadzie z jj? Jeśli chodzi o departament to podobno Picardie jest takim który nie robi większych problemów. W razie pytań odpisują na maile. Złożyłem w sierpniu do nich dokumenty i właśnie czekam na decyzję z tego departamentu.
Witam czy ktoś zna firmę IPF z Poznania ? i czy warta przez nią wyjechać, starać sie o wyjazd do Francji ?? proszę o opinie i pomoc !!!!
Drodzy fizjoterapeuci,
Śledzę Wasz wątek. Zapraszam na darmowy webinar:
"Jak znaleźć lepiej płatną pracę fizjoterapeuty we Francji i nauczyć się szybko branżowego języka francuskiego?"
Zmienisz szybciej swoją sytuację finansową.
Link tutaj: http://bit.ly/fizjoterapia3
http://youtu.be/EODyl2YKez8
z takim nudziarzem? tego się nie da oglądać...
Witam wszystkich. Czy orientuje się ktoś w tanim noclegu w Krakowie na okres szkolenia z języka francuskiego?
Jedzie ktoś na listopadowy kurs języka z jj? kontakt na prv: [email]
o firmie IPF

odbylem wczoraj ponad godzinna, intensywna i bardzo interesujaca rozmowe z dyrektorem HR dzialu medycznego tej firmy. Pierwsze wrazenia bardzo pozytywne !!
oferuja kursy jezykowe stacjonarne, intensywne ok 1.5-2mies
lub kursy przez internet, ktore moga trwac do 4miesiecy dla kandydatow oddalonych od Poznania.
Proponuja roczne kontrakty glownie w placowkach prywatnych, gdzie zarobki sa bardziej interesujace niz w publicznej sluzbie zdrowia. Szkola jezykowo, tlumacza wszelkie dokumenty, w taki sposob przygotowuja dossier i wysylaja do wybranych i nieproblemowych komisji by uzyskac niemal 100% osiagalnosc nostryfikacji.
tym, ktorzy niestety musza odrobic staze, pomagaja znalezc osrodki, ktore oferuja taka mozliwosc, czesto platne i z noclegiem na miejscu.
ogolne wrazenia dosc pozytywne, bo widac, ze orientuja sie w aktualnej sytuacji we Francji w naszej dziedzinie.
bardzo chetnie uslyszalbym kogos, kto doswiadczyl IPF w praktyce.. :)

pzdr

PS co to jest webinar?..
POLECAM agencje IPF !!!!!!!!! warunki , opieka, i PROFESJONALIZM
Temat przeniesiony do archwium.
751-780 z 1122

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie